• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa Anike

1. Naprawione Błąd logowania w aplikacji po aktualizacji.

Ja mam ciągle ten komunikat "Czegoś brakuje. Sprawdź połączenie z internetem." Internet na pewno działa. Przeinstalowanie apki nic nie dało :/
  2. Nieodświeżanie wiru

Naprawcie odświeżanie wiru. Praktycznie po każdej wrzutce do wiru trzeba odświeżać stronę, bo inaczej nie widać co kto wrzucił i nie można praktycznie nic dodać. Tragedia. A na serwerze na razie 3 bractwa. Mam się już śmiać czy płakać. Wydawać by się mogło, że przygody zostały już opanowane...
  3. Dyskusja o aktualizacji 1.77

Dlaczego po ostatniej aktualizacji nie działa flash a raczej trzeba dobrze kombinować, żeby trafić w miejsce, gdzie przycisk 'Aktywuj' zadziała? Dlaczego w poście o danej aktualizacji CM zaprzestał podawania linku do postu związanego z dyskusją?
  4. Gracze do naprawy IV

Winyandor: Ueen
  5. Gracze do naprawy IV

Winyandor: Gimera
  6. Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.66

A w trąbce info, że 1 listopada jest w poniedziałek! Profesjonalizmu ciąg dalszy.
  7. Dyskusja - wersja HTML5

Ja mam problem z pisaniem wiadomości na czacie. Mianowicie podczas pisania przenosi na początek wiadomości a nie widać kursora i tego co się najpóźniej napisało. Bajer! Oczywiście powrót do flasha i znowu działa. Dodam, że na becie czegoś takiego nie ma. Jeszcze wszędzie pogrubiona czcionka i...
  8. Zgłoszone żądanie zmiany ikonek towarów

Ja mam gdzieś rozdzielczość i ujednolicanie. TE NOWE IKONKI SĄ BRZYDKIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE. Jak już na becie je pokazali, to mnie odrzuca i coraz rzadziej tam wchodzę :/
  9. Naprawione Nie można wejść w antyczne cuda

Oby nie za tydzień, bo na becie to aktualizacja 1.60 :) Mam propozycję, żebyśmy przestali grać w to g...
  10. Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.59

Ooo na forum bety info, ze naprawili wchodzenie w inne cudaki. Ciekawe kiedy u nas? Jak można wgrywać aktualizację z błędem!
  11. Naprawione Nie można wejść w antyczne cuda

Hmmm... na becie do tej pory tego nie naprawili, wiec może to nie błąd tylko nowe 'usprawnienie' by projektanci IG. @Dragomira czy mogłabyś się w tym temacie wypowiedzieć
  12. Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.59

No niestety nowa zakładka "Wystaw" nie jest ani trochę bardziej przyjazna, co miałam wątpliwą przyjemność przetestować na becie. Wybór z listy jest 100 razy wygodniejszy, a teraz to będzie jedno wielkie klikanie i pilnowanie, żeby się nie pomylić, więc przestrzegam współgraczy. Czy szanowni...
  13. Gracze do naprawy IV

WINYANDOR: Misq
  14. Gracze do naprawy IV

Poprawka WINYANDOR: wolakemateusz512 Szkoda, ze bezpośrednio na mapie nie widać całej nazwy użytkownika i szkoda, że jeśli się nie mieści cała nazwa, to że na końcu nie ma wielokropka. Byłoby łatwiej.
  15. Gracze do naprawy IV

WINYANDOR: wolakemateusz51