• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa Anike

1. Nieodświeżanie wiru

Naprawcie odświeżanie wiru. Praktycznie po każdej wrzutce do wiru trzeba odświeżać stronę, bo inaczej nie widać co kto wrzucił i nie można praktycznie nic dodać. Tragedia. A na serwerze na razie 3 bractwa. Mam się już śmiać czy płakać. Wydawać by się mogło, że przygody zostały już opanowane...
  2. Dyskusja o aktualizacji 1.77

Dlaczego po ostatniej aktualizacji nie działa flash a raczej trzeba dobrze kombinować, żeby trafić w miejsce, gdzie przycisk 'Aktywuj' zadziała? Dlaczego w poście o danej aktualizacji CM zaprzestał podawania linku do postu związanego z dyskusją?
  3. Gracze do naprawy IV

Winyandor: Ueen
  4. Gracze do naprawy IV

Winyandor: Gimera
  5. Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.66

A w trąbce info, że 1 listopada jest w poniedziałek! Profesjonalizmu ciąg dalszy.
  6. Dyskusja - wersja HTML5

Ja mam problem z pisaniem wiadomości na czacie. Mianowicie podczas pisania przenosi na początek wiadomości a nie widać kursora i tego co się najpóźniej napisało. Bajer! Oczywiście powrót do flasha i znowu działa. Dodam, że na becie czegoś takiego nie ma. Jeszcze wszędzie pogrubiona czcionka i...
  7. Zgłoszone żądanie zmiany ikonek towarów

Ja mam gdzieś rozdzielczość i ujednolicanie. TE NOWE IKONKI SĄ BRZYDKIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE. Jak już na becie je pokazali, to mnie odrzuca i coraz rzadziej tam wchodzę :/
  8. Naprawione Nie można wejść w antyczne cuda

Oby nie za tydzień, bo na becie to aktualizacja 1.60 :) Mam propozycję, żebyśmy przestali grać w to g...
  9. Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.59

Ooo na forum bety info, ze naprawili wchodzenie w inne cudaki. Ciekawe kiedy u nas? Jak można wgrywać aktualizację z błędem!
  10. Naprawione Nie można wejść w antyczne cuda

Hmmm... na becie do tej pory tego nie naprawili, wiec może to nie błąd tylko nowe 'usprawnienie' by projektanci IG. @Dragomira czy mogłabyś się w tym temacie wypowiedzieć
  11. Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.59

No niestety nowa zakładka "Wystaw" nie jest ani trochę bardziej przyjazna, co miałam wątpliwą przyjemność przetestować na becie. Wybór z listy jest 100 razy wygodniejszy, a teraz to będzie jedno wielkie klikanie i pilnowanie, żeby się nie pomylić, więc przestrzegam współgraczy. Czy szanowni...
  12. Gracze do naprawy IV

WINYANDOR: Misq
  13. Gracze do naprawy IV

Poprawka WINYANDOR: wolakemateusz512 Szkoda, ze bezpośrednio na mapie nie widać całej nazwy użytkownika i szkoda, że jeśli się nie mieści cała nazwa, to że na końcu nie ma wielokropka. Byłoby łatwiej.
  14. Gracze do naprawy IV

WINYANDOR: wolakemateusz51
  15. Odrzucone "Motywacja" cudów z kulturą

Pomysł bardzo fajny, ale IG się na to nie zgodzi. Gracze mieliby za dobrze, a sami wiecie jaką politykę ma IG wobec graczy :>