• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa AnnaGlades

1. AnnaGlades

Bractwo S.P.Q.R

Przyjmiemy gracza lubiącego iglicę i turnieje. Bonusy dowolne :)
  2. AnnaGlades

Bractwo S.P.Q.R

Poszukujemy chętnego który znajdzie dość czasu aby bawić się w turniejach i w iglicy :)
  3. AnnaGlades

Bractwo S.P.Q.R

Chętnie powitamy w naszym bractwie straceńca dla ktorego turnieje i iglica nie są barierą nie do pokonania :)
  4. AnnaGlades

Bractwo S.P.Q.R

Mamy jedno wolne miejsce dla wojownika. Drewno i pyłek mile widziane ale jeśli kadydat waleczny to wspomniane bonusy nie grają roli :) Zapraszamy :)
  5. AnnaGlades

Czarne Owce

Wielkie gratulacje :) Byłam u was krótko ale sama się przekonałam że jesteście świetnym bractwem. Życzę dalszych sukcesów :)
  6. AnnaGlades

Szukam bractwa

Sąsiedzie, miła jest Twoja troska jednak kolejki chętnych nie zauważyłam. Niestety lubię być w bractwie ale nie każde bractwo chce mieć gracza który nie skupia się na tym jedynym mieście :)
  7. AnnaGlades

Szukam bractwa

Ciekawa propozycja ale chyba nie dla mnie. Obejrzałam miasta graczy z bractwa i moje nijak tam pasuje. Musiałabym zmodernizować produkcje i zmienić priorytety. No i brak turniejów bardzo by mnie zabolał :) Niemniej dziękuję za zaproszenie :)
  8. AnnaGlades

Szukam bractwa

Hej, szukam bractwa które mogłoby zaoferować dobry handel, PB w stopniu minimalnym, turnieje i miłą atmosferę. Od razu nadmieniam że nie jest to moje główne miasto więc i czas jaki mogę poświęcić na grę jest okrojony. Nie chcę klikać turniejów sama i nawet jeśli często nie piszę na czacie lubię...
  9. AnnaGlades

portalówka w trybie multi iglicy

Jestem nałogowym gościem iglicy i przyjmuję ją z całym dobrodziejstwem wad i zalet. Jedynie w przypadku portalówki mam obiekcje bo tylko kiedy ją dostaję czuję się rozczarowana, a nie chcę aby ta drobna kwestia psuła mi zabawę. Zagłosowałam na zmianę portalówki w strumień zasobów
  10. AnnaGlades

Bractwo S.P.Q.R

Jeden z naszych graczy musi na dłuższy czas zawiesić grę dlatego poszukujemy chętnego który nie przestraszy się wymagań :) Nie są wygórowane niemniej oczekujemy aby produkował żywe towary, lubił turnieje i rywalizację z nimi związaną no i nie unikał iglicy. To prawie nic a jednak... Zapraszamy :)
  11. AnnaGlades

Bractwo S.P.Q.R

Mamy jedno wolne miejsce i zapraszamy gracza zainteresowanego turniejami które traktujemy jako dobrą zabawę. Bonusy dowolne :)
  12. AnnaGlades

Zgłoszone Filtr "tylko w grupach" u kupca

To bardzo dobry pomysł i jeśli zostanie wprowadzony to zaoszczędzi wszystkim korzystającym z targu wiele nerwów :)
  13. AnnaGlades

Szukam bractwa

Nieaktualne.
  14. AnnaGlades

Szukam bractwa

@jagienkaa Znasz mnie i wiesz na co mnie stać. Na pewno radzę sobie coraz lepiej ale nadal uważam że za wysokie progi :) Druga sprawa dotyczy mojej skazy na charakterze- lubię być potrzebną a w waszym bractwie moje wyniki będą mało znaczące. Niewątpliwie jesteście świetnym bractwem ale niestety...
  15. AnnaGlades

Bractwo Aes Sedai rekrutuje

Jeden kandydat pilnie poszukiwany, bonusy jak wyżej:)