• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa AnnaGlades

1. AnnaGlades

Filtr "tylko w grupach" u kupca

To bardzo dobry pomysł i jeśli zostanie wprowadzony to zaoszczędzi wszystkim korzystającym z targu wiele nerwów :)
  2. AnnaGlades

Szukam bractwa

Nieaktualne.
  3. AnnaGlades

Szukam bractwa

@jagienkaa Znasz mnie i wiesz na co mnie stać. Na pewno radzę sobie coraz lepiej ale nadal uważam że za wysokie progi :) Druga sprawa dotyczy mojej skazy na charakterze- lubię być potrzebną a w waszym bractwie moje wyniki będą mało znaczące. Niewątpliwie jesteście świetnym bractwem ale niestety...
  4. AnnaGlades

Bractwo Aes Sedai rekrutuje

Jeden kandydat pilnie poszukiwany, bonusy jak wyżej:)
  5. AnnaGlades

Bractwo S.P.Q.R

Poszukujemy 1 gracza mającego duszę wojownika. Dobrze by było gdyby jego poziom pozwolił w turniejach na rywalizację. Bonusy nie są istotne, ważnym jest aby aktywnie uczestniczył w turniejach. One nie bolą a przy tylu zabaweczkach wspomagających stają się czystą przyjemnością:) Czekamy na...
  6. AnnaGlades

Szukam bractwa

Ethel, chyba nie dorosłam do waszego poziomu :)
  7. AnnaGlades

Szukam bractwa

Poszukuję dobrego bractwa turniejowego z dobrze działającym handlem i bez przerostu ambicji w PB.
  8. AnnaGlades

Bractwo Aes Sedai rekrutuje

Zapraszam aktywnych i turniejowych graczy do naszego bractwa. Oferujemy dobrą atmosferę, aktywny czat i pomoc w rozbudowie miasta. Mile widziani gracze mający w bonusie marmur, kryształy i klejnoty. Eliksirami też nie pogardzimy :) Zapraszamy :)
  9. AnnaGlades

Bractwo S.P.Q.R

Mamy jedno wolne miejsce dla aktywnego gracza. Mile widziany marmur, zwoje lub pył. Zapraszamy :)
  10. AnnaGlades

Bractwo S.P.Q.R

Chętnie przyjmiemy w nasze szeregi dwóch graczy nie mających alergii na turnieje. Magiczny pył mile widziany :)
  11. AnnaGlades

Bractwo S.P.Q.R

Nasza nazwa oznacza po łacinie senat i lud rzymski. Skrót ten pojawiał się na sztandarach legionów co w przypadku bractwa turniejowego jest dość trafne.Nie wiem czy gracze z mojego bractwa grali wyżej wymienioną grę ale jeśli jest popularna pewnie i u nas ktoś taki się trafi :)
  12. AnnaGlades

Bractwo S.P.Q.R

Zostało tylko jedno wolne miejsce. Zapraszamy :)
  13. AnnaGlades

Bractwo S.P.Q.R

Mamy dwa wolne miejsca dla graczy lubiących powalczyć w turniejach. Dobrze by było żeby byli to gracze mający w bonusie drewno i kryształ ale nie jest to konieczne. Zapraszamy serdecznie :)
  14. AnnaGlades

Bractwo S.P.Q.R

Pomijając wpis członka innego bractwa, który najwyraźniej pomylił tematy, w dalszym ciągu serdecznie zapraszamy. Mamy jedno wolne miejsce. Turnieje są dla nas przyjemnością dlatego szukamy gracza który będzie aktywnie brał w nich udział. Przygody Bractw traktujemy na luzie i nie są one...
  15. AnnaGlades

Bractwo S.P.Q.R

Mamy jedno wolne miejsce dla gracza aktywnego w turniejach. Zapraszamy :)