• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa Annja

  1. Cichociemni zapraszają :)

    Czas na zmiany. Szukamy kilku AKTYWNYCH graczy, którym zależy na zdobywaniu co najmniej 10 skrzynek w turnieju i maksimum w Iglicy. :) Mogą to być gracze indywidualni,ale zaawansowani i rzeczywiście aktywni. Może to też być grupa chcąca zmienić bractwo, lub chętna do fuzji bractw. Aktualnie...
  2. Niewidoczny Bazant

    Ten sam błąd pojawił się u koleżanki z bractwa, FionellaAlbo
  3. Bractwo Cichociemni ma dwa wakaty i poszukuje aktywnych graczy :)

    Bractwo Cichociemni aktualnie ma dwa wakaty i poszukuje aktywnych graczy :) Oferujemy życzliwą, przyjazną atmosferę, pomoc w razie potrzeby, udział w turniejach (co dwa tygodnie na 10 skrzynek) zorganizowany udział w PB.
  4. Konkurs turniejowy - zgłoszenia

    SERWER - s3 - FELYNDRAL NAZWA BRACTWA : Cichociemni Suma punktów z turnieju: 23454 Lista uczestników w turnieju: 15 1.R I P 2.racfio 3.Annja 4.Ulwanar 5.HeroRaff 6.Robi29 7.ZenP 8.Mikiki 9.Elpel63 10.Great Q 11.Ricarda 12.Robi30 13.Feliks6 14.jano s 15.Anastazja. *** Lista Bractwa...
  5. Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.4

    Troszkę abstrahując od tematu - w evencie zbieramy klucze, na maila dostaliśmy klucze, ale info oznajmia, że 'na obrzeżach miasta pojawiają się magiczne lustra.'
  6. szukamy swojego miejsca

    Zapraszamy serdecznie do Słowian. Jak jest u nas? Atmosfera spokojna, przyjazna, niewymagająca. Turnieje robimy, aczkolwiek bez wielkiej napinki. Zazwyczaj 7-8 skrzynek. Padło 10 skrzynek po okresie przygotowawczym, aktualnie nie mamy kompletu graczy (4 wakaty) a co gorsze - szczęścia do nowych...
  7. szukamy swojego miejsca

    Zapraszamy do Słowian :) Jaki masz nick na Winyandor? Jest kikimora - w opisie miasta ma 'nie gram' i kikimoraa i nie wiem gdzie kierować maila.
  8. Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.63

    Po aktualizacji studnia życzeń miała dawać 3 PW? Właśnie mi dała - jedno PW. Czy to ma dotyczyć tylko nowych? Moja działa 30 dni. I mam wrażenie, że zniknęła mi część młotków.
  9. Ważne [Komentarze] Linia zadań: Noc Walpurgii

    Słaba pociecha, że nie ja jedna :D Przecież można byłoby dać alternatywnie - 'lub zdobądź ..x. reliktow' - te zalicza z turnieju, albo w przypadku zadań ewentowych zaliczać konflikty w turnieju.
  10. Ważne [Komentarze] Linia zadań: Noc Walpurgii

    Zadanie - 21. Rozwiąż 4 konflikty Niewykonalne. Otaczają mnie już jedynie prowincje, w których do rozwiązania konfliktów wymagane są orki. Tych jeszcze nie produkuję i tak szybko nie będę. Turniejowe konflikty nie są zaliczane. Alternatywnego rozwiązania nie widzę. Czy jedynym wyjściem jest...
  11. Studnia Życzeń - co wypadło?

    Mam trzy miasta w trzech rożnych światach, w każdym studnia życzeń. W pierwszych dniach wygrane diaxy pojawiały się na koncie. W ciągu ostatnich trzech dni trzy razy wylosowałam diamenty - ani raz nie zostały dopisane do konta.
  12. To nie błąd Gra nie pozwala wstawić ekspansji z badań

    Matko jedyna... Jakieś zaćmienie umysłowe mnie dopadło. Masz rację, nie zebrałam monet, jest już OK. Dziękuję za pomoc :) Czyli nie błąd gry, a stan umysłu. Przepraszam, temat do skasowania.
  13. To nie błąd Gra nie pozwala wstawić ekspansji z badań

    Zrobiłam w drzewku zadanie Ekspansja miasta 26. (Feryndall) W drzewku zadanie jest zaliczone, jednak nie mogę tej ekspansji wstawić do gry. Po zaznaczeniu myszką wyświetla się pop-up (czarne tło) i mam w nim dwie informacje. - Pierwsza odsyła mnie do opracowania technologii w drzewku - a w...
  14. Przepływ surowców od Kupca

    Ostatnio coraz dłużej trwa przepływ surowców. Mam w wiadomościach informację, że wystawiony produkt został zakupiony, ale pojawienie się go na koncie trwa coraz dłużej. Ostatnio czekałam około pół godziny. Dzisiaj wycofałam dwie oferty handlowe - mija godzina, oferty u Kupca od razu zostały...
  15. Krzyżówka I

    Według mnie ukryte słowo brzmi: MASKARADY
Do góry