• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa AnyaVanja

  1. Dyskusja o wydarzeniu Ogród Królowej Wróżek

    Tak jak pisano wcześniej chodzi o katalizatory. Stawia się je obok siebie gdyż istnieje pewien układ, który pozwala na uzyskanie pełnego zbioru w zestawie który zajmuje 20 kratek zamiast 24 tak jak to było w oryginalnym zamyśle. Można więc ciut miejsca zaoszczędzić.
  2. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    Pytanie. Wiadomo że najkorzystniejszym rozdziałem do zatrzymania się są Elvenarowie. Czy ten nowy rozdział to zmienia?
  3. Nowe nagrody w Iglicy Wieczności

    W pełni się zgadzam ze wszystkimi negatywnymi opiniami o limicie receptur na zestawy bibliotek w akademii. Kto zdążył to ma dużo zestawów a jak niedawno zaczynałeś/łaś to my Ci pokażemy gest Lichockiej. Nigdy nie dorobisz się kilku zestawów bibliotek i będziesz biedny/biedna w katalizatorach.
  4. 2 Iglice i 2 turnieje na jednym komplecie wzmocnien

    Z tym to akurat bywa różnie, raz lepiej, raz gorzej. Dużo zależy od tego ile tworzysz w akademii i czy tasujesz jak nie ma nic ciekawego do stworzenia. Ja mam 12 swobodnych + zbrojmistrza + 7 strzelców i 2 magów. Jak widać z magami u mnie najsłabiej (zawsze tak miałam). W systemie 2+2 ilości...
  5. Wioski iglicowe w epokach III-IV

    Pod warunkiem że jesteś w bractwie iglicowym które robi wszystkie piętra iglicy bo wtedy masz diaxy gwarantowane + grasz na wszystkich 3 serwerach.
  6. Prowincje

    albo mozesz sprobowac zrobic wszystkie prowincje w turnieju na poziomie 1 i potem sobie dopisywac nowo zdobyte prowincje z danego surowca
  7. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    Statystyki dla każdej epoki sa dostępne na czeskim forum: https://cz.forum.elvenar.com/index.php?threads/neofici%C3%81ln%C3%8D-speci%C3%A1ln%C3%AD-budovy.4492/page-6#post-133042
  8. Produkcja towarów po postawieniu Górskich Hal

    Górskie hale nie zjadają popki i kultury tak jak manufki. Co więcej dają bardzo dużo popki. Biorąc pod uwagę ze dają więcej produkcji, nie zjadaja popki i kultury a wręcz dodają popkę (u mnie obecnie to skromne 6200 osób z 94000 które mam w mieście więc całkiem ładny procent) warto stawiać.
  9. Dyskusja o Zimowej magii

    Ja bym się tą ciszą poświąteczną nie podniecała zbytnio. Jest to po prostu okres urlopowy i nie ma kim robić
  10. Dyskusja o Zimowej magii

    Jakbym planowala stawiac sowe to pewno tez bym przytulila ale jako ze moje problemy z mana sie skonczyly nie widze zadnego powodu aby ja stawiac. A PB to chyba tylko dla diabelskiego młyna zrobię (o ile będzie)
  11. Dyskusja o Zimowej magii

    Mam dokładnie to samo! To jakieś skrzywienie prawie jest...
  12. Wioski iglicowe w epokach III-IV

    No więc ja może opiszę zmagania z iglicą od całkiem innej strony. A mianowicie osób, które mają jedno główne konto na którym chcą robić iglicę (i turek i grać normalnie) ale nie przepadają za walkami i generalnie od nich stronią. Choć dziś uważam że walka w iglicy w odpowiednim systemie jest...
  13. Okołoiglicowe pogaduchy(offtopic z Zimowej Magii)

    Planowałam poczekać na post Chrisa odnośnie iglicy i jakby było trzeba dopisałabym swoje trzy grosze.
  14. Okołoiglicowe pogaduchy(offtopic z Zimowej Magii)

    Zdecydowanie nie należę do starych wyjadaczy, nie posiadam również feniksa a mimo to od dłuższego czasu spokojnie robię całą iglicę. Trochę mi zajęło wypracowanie systemu, który działa przy moim stylu gry. Początkowo przechodziłam iglice tylko i wyłącznie negocjacjami. Zanim wgłębiłam się w...
Do góry