• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa Aras Dynas

  1. Up*rdliwy gracz

    @jarq czy możecie coś z takim graczem zrobić? gość wprost pisze że jedyne co chce robić to utrudniać innym grę ;-)
  2. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    już w obecnym evencie wartość nagród jest mniejsza niż w poprzednich za taką samą cenę, np. były do wyciągnięcia 2 schematy teraz jest 1. Teraz mamy kolejną zmianę w stronę dawania mniej za więcej :) Dalej będzie na plus (tyle że mocno symbolicznie i teraz pod warunkiem osiągnięcia pewnego...
  3. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    ciekawe czy pokpią sprawę tak samo jak z tomem za zimowe artefakty czy tym razem im to w miarę wyjdzie.
  4. Elvenar Global League

    jednocześnie wynik na turnieju drewna to historycznie 4 wynik na świecie :)
  5. O zmianach w Antycznych Cudach na spokojnie!!!

    nie uczestniczę aktywnie w PB ale zakładam scenariusz że utrudnione będzie zdobywanie odznak za mgłę - bo przecież fragmenty będą szły teraz na cudaki oraz druga sprawa - trudniej będzie zdobyć odznaki cudów - bo wszyscy gracze będą je budować wolniej a przez to z czasem nawet na mapie (poza...
  6. Oficjalne informacje z Discorda

    Wiem że nie jesteś autorem zmian Nusion :) (odnoszę się nie do Ciebie a do samej treści) Zawsze wszędzie ujmuje mnie podejście dobierania do tezy faktów które potwierdzają wybraną przed zbadaniem faktów tezę, całkowicie ignorując fakty czego jednym z najlepszych przykładów są grzybki :) zostały...
  7. Padły serwery

    w moim przypadku od kilku dni gra potrafiła zatrzymać się przy ładowaniu pokazując komunikat "błąd serwera". Zazwyczaj dotyczyło to paru graczy, a teraz rozumiem że odcięło wszystkich równo ;p
  8. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Zmiana efektu, detali, wartości w cudach to jedno, a odejście od koncepcji która wydaje się być od pewnego czasu jednolita i bazująca na wyczyszczeniu magazynów starszym graczom to drugie :) O ile zmianę efektu da radę przetrwać / coś z tym podziałać o tyle koszty budowy cudów, z mojej...
  9. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Dostep do katalizatorów dali - zrobili Tinluga - przy regularnym robieniu turniejów na 10 tys + starcza (bez masy bibliotek) na w miarę sensowne skupowanie receptur (bez nadmiarowego losowania i trochę wybiórczo). Pewnie byłaby nadwyżka katalizatorów gdyby nie fakt, że jakiś czas temu zostały...
  10. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    potencjalnie brzmi źle o ile nie szykują ewolucyjnego który będzie produkował fragmenty i ewolucyjnego który będzie produkował renowacje. Z tym że opactwo jest silne to trochę przesada, chyba zapomnieli jakie koszty są w poszczególnych rozdziałach, jak kiedyś liczyłem na przejście końcowych epok...
  11. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    @Nusion wiesz może czy z bety przeniesiona została receptura na przerabianie artefaktów tego nowego budynku na księgę?
  12. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    ale z nagrodami za przygodę to tym razem poszaleli, chyba pół miasta wywalę i wstawię manufaktury :))
  13. Dyskusja o sezonie zwycięstwa

    ewidentnie coś poszło nie tak :) za 3000 diamentów wśród nagród dostępnych za przepustkę jest 150, 250 i 400 diamentów. Czyli de facto jak zrobi się wszystkie zadania to w cenie 2200 diamentów mamy kilka karm, 3 wzmocnienia (przy czym jedno z perspektywy większości graczy praktycznie...
  14. Bonusy

    u zakładce przegląd mam wszystkie 3 linijki wypisane - bonus do żywych, skrócenie oczekiwanie oraz punkty rankingowe w zakładce rozbuduj mam wypisaną tylko produkcję żywych towarów (co jest całkiem logiczne bo tylko ten parametr się zmienia i nie ma sensu podawać reszty). Masz najnowszą wersję apki?
  15. Problem

    zrób jakiś screen :) inaczej to trochę gdybanie :/ jeżeli zrobiłaś zadanie z dnia poprzedniego i nie odebrałaś nagrody - przycisk odbioru jest jakby wyszarzony - potrzebujesz się przelogować i powinno działać (odświeżenie F5 też pomoże) jeżeli cokolwiek innego - wysłałbym ticket do supportu...
Do góry