• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa Asiula21

  1. Asiula21

    Błąd przy łączeniu budynków

    Po wczorajszej aktualizacji wiadomości nie działają na aplikacji?
  2. Asiula21

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Wszystkiego za dużo a tego co trzeba ciągle brak
  3. Asiula21

    Problem z logowaniem ( smartfon)

    Hej miałam ten sam problem ale udało mi się do rozwiązać już pisze Wam jak Ustawienia aplikacji potem inne uprawnienia -skróty ekranu głównego i tam nacisnąć ZAWSZE ZEZWALAJ i działa mam tel xaomi redmi note 9 pro . Udanej konfiguracji
  4. Asiula21

    nowy TURNIEJ KLEJNOTOW - dyskusja

    jak wpływa ilość zbrojowni na iglice czy turnieje?? ile ich potrzeba??
  5. Asiula21

    Pozytywnie zakręceni To MY

    Poszukujemy graczy, którzy przede wszystkim chcą grać w turnieju i iglicy ale jednocześnie chcą się szybko rozwinąć przy naszym wsparciu...Zapraszam wszystkich chętnych...piszcie do Asiula21 ....Każdemu odpisujemy :))) ZAPRASZAMY
  6. Asiula21

    Dom Wariatów-Rekrutacja

    Zapraszam poszukiwanie graczy trwa:)
  7. Asiula21

    Dom Wariatów-Rekrutacja

    Poszukujemy aktywnych graczy. Turniej co tydzień 10 skrzyń a nawet więcej. Jesteśmy aktywni w iglicy oraz przygodzie bractw. Więc jeśli nawet skończyłeś/aś rasę krasnoludów i czujesz się na siłach aby do Nas dołączyć chętnie damy Ci szansę. Pisz do Asiula21 a na pewno odpiszę :);) Zapraszam!!!
  8. Asiula21

    Żywiołaki

    Też mam
  9. Asiula21

    Kącik Żywiołaków I

    Gdzieś o północy muzyka gra W tle gwiazd wieje wiatr Szumiący głosami gwiazd Do góry dłonie daj posłuchaj jak... Pięknie gra.., O północy zatrzymał się czas W tle słychać muzykę gwiazd Na wielkiej scenie muzyka wciąż trwa! Ostatnie przedstawienie! W nocnej ciszy rozlega się dźwięk... O...
  10. Asiula21

    Nowa rasa

    Spokojnie doczekasz się :p:confused::cool:o_O:rolleyes:;)
  11. Asiula21

    Zapraszam do bractwa

    Bractwo PO-MOCNE poszukuje aktywnych graczy.Przyjmujemy nawet nowicjuszy nieważne ile masz punktów chcesz grać napisz do Nas lub zgłoś się:)
  12. Asiula21

    NIE BIERZEMY UDZIAŁU W PRZYGODACH

    jesteście żenujący z tym bojkotem nie chcecie nie grajcie proste to jest gra a nie instytucja charytatywna, to zabawa i relaks i z promocji wielu skorzystało, walczycie z wiatrakami nagrody może będą lepsze , ale za jakiś czas dajcie twórcom gry czas nie od razu Kraków zbudowano tak jak Wasze...
  13. Asiula21

    Kulinarna Loteria Niziołków (I)

    21 pierogi
  14. Asiula21

    Maskarada cz. I - zadania

    Dlaczego zadania są po angielsku czasami nie wiadomo o co chodzi???
  15. Asiula21

    Naprawione Za mało motywki [13115]

    u mnie ten sam błąd łapki w bractwie i te z mapy nie zapalają się na złoto
Do góry