• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa Atariel

1. Atariel

Granit

Witam was , chciałam się zapytać ponieważ doszłam do poziomu Krasnoludów i jest tam produkcja granitu i miedzi, i nie wiem za bardzo co mogę z tym zrobić bo ilość wytworzenia surowca jest ograniczona. Czy można coś kupić za to czy jest dodatkowy bonus ?? Bardzo proszę o pomoc Pozdrawiam Atariel
  2. Atariel

Przy ognisku

Witam kochani. Zbliża się jesień i większość czasu będziemy spędzać w domku bo za oknem będzie fruwał zimny wiatr, ale za to oczy nasze będą uradowane widokiem kolorowych liści spadających z drzewa. Tak sobie pomyślałam .. co wy moi leśni lub bardziej ludzcy koledzy, koleżanki porabiacie w...
  3. Atariel

Ważne [Komentarze] Wydarzenie: Wzrost Eldrasilów

No właśnie .. i to jest problem ;) heh człowiek sumienny a i tak się go nie wynagrodzi... bo jednak diamenty kupić lub mieć trzeba ... :)
  4. Atariel

Chodzi mi o ostatnią nagrodę przy zbieraniu orzechów :)
  5. Atariel

Liczymy do miliona.

500 :)
  6. Atariel

Daj swój ten....

Hmm to ja poproszę kremowe piwo na ciepło !! Mniaaam
  7. Atariel

Witam moi mili. Ja przyznam się szczerze że moją ulubioną porą roku jest jesień, i muszę przyznać że grafika Elvenaru jest przepiękna !! Nie mogę sie napatrzyć na widoki. Jak i na centaura który mnie wita przy zadaniach!! Prześliczny. Hm.. pomyśle nad tym aby go wyrzeźbić w glinie o ile mogę...
  8. Atariel

Ważne [Komentarze] Przygody Bractw!

Witajcie kochani. Ja chciałam się dowiedzieć , czy jeśli nie jestem w żadnym bractwie to czy mogę wziąć w tym udział ? ( wydaje mi się że nie ale wolę dla pewności zapytać ) Dodam też że mam swoje założone bractwo ale jestem w nim sama. Pozdrawiam
  9. Atariel

Technologie

Dziekuje :)
  10. Atariel

Technologie

Witam bardzo serdecznie. Ja mam takie malutkie pytanie. Mam do zaliczenia pewne zadanie które brzmi " Opracuj dowolną technologię". Nie wiem za bardzo o co chodzi czy ktoś mógłby mi wyjasnić ? Pozdrawiam serdecznie :)
  11. Atariel

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.31

No troszkę poczekam , ale wiesz bardzo się cieszę z drugiej strony. To taka ciekawa ekscytacja i podróż gdzie muszę coś odkrywać ;) Heh diamentów nie mam bo dopiero niedawno się dowiedziałam jak można je zdobyć a mianowicie przy konkursach. Ja nie mam w ogóle diamentów, ale może jak będzie jakiś...
  12. Atariel

Bardzo mnie pocieszyłeś Christo :p . Za chwilkę będę mieć rozdział V czyli Krasnoludów.
  13. Atariel

Hmm bardzo chętnie będę się udzielać. A co do przedstawiania się to cóż, wolałabym tego nie robić online :) Wole zostać anonimowa. Ale.. Bardzo miło mi Was wszystkich poznać Pozdrawiam Atariel
  14. Atariel

Ja za nim tam dotrę to troszkę czasu minie :D Ale będę cierpliwa i dziękuje serdecznie za odpowiedź. Pozdrawiam Atariel
  15. Atariel

Hmm nie wiem jeszcze jak Elvenar działa jestem w miare nowa. I mam pytanie . Gdzie mozna zagrać w ten świat niziołków ?? Jak mozna sadzić te dynie itd? Pozdrawiam bardzo serdecznie Atariel