• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa awilemo

  1. awilemo

    Zbuntowane Gwiazdy

    Rupreht, bez Twoich podpowiedzi (spojerów) trudno by nam było. Jesteś nieoceniony :-) wielkie podziękowania za Twoją pracę :-)
  2. awilemo

    Zbuntowane Gwiazdy

    Rupreht, Gratuluję Magu :):p:D
  3. awilemo

    Odrodzenie feniksa...

    Otóż i mnie znikneła 1 rezydencja na najwyższym poziomie ale ja mogłam na jej miejsce postawić nową. Myslałam, że ją jakoś niechcący sama skasowałam ale ni w ząb nie mogę sobie tego przypomniec. Teraz wiem, że nie usunęłam tylko mi ją ktoś "sprzątnął". rzecz zadziała się równocześnie z...
  4. awilemo

    Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.22

    Hmmm... aktualizacja z kupcem jest do d..... Przy takich założeniach gry jak obecne ciekawiej jest układać pasjansa niż tu grać... zrobiło się nudno jak w poczekalni u grabarza
  5. awilemo

    Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.22

    Wiecie co... wszyscy tu piszecie o strategiach i takich tam... ja napiszę co czuję po ostatnich zmianach... gra jest nudna. Zero możliwości rozwoju. Gram od dwóch miesięcy, bardzo aktywnie i co ? Poza, jak to ujął TODAKO odklepaniem obiegówki nic nie da się zrobić. Odkrywanie prowincji...
Do góry