• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa BettyTheCat

  1. BettyTheCat

    bractwo dla maluszka

    Ewentualnie stworzyć takie bractwo. Są osoby, które mają kilka kont (są? A może wcale nie ma? Ja nic nie wiem xD mnie proszę w to nie mieszać xD). I jeżeli takie konto nie jest bardzo eksploatowane, może właśnie prowadzić bractwo "wdrażające". I można tam odsyłać te świeżynki, co się dobijają do...
  2. BettyTheCat

    Witam Wszystkich:)))

    Cześć Ci i chałwa ;)
  3. BettyTheCat

    Dyskusja o aktualizacji 1.108

    Skoro usuwają, to zapewne eventy z nimi związane już się nie powtórzą (w przeciwieństwie do eventu feniksa) i nie będzie można zdobyć do nich artefaktów.
  4. BettyTheCat

    Dyskusja o nowej rasie Ambasady

    Ktoś wie, kiedy i czy pojawi się lista questów fabularnych z rozdziału? Bo mnie w bractwie wypytują, czy coś wiadomo :D Edit. Nie było pytania. Już znalezione xD
  5. BettyTheCat

    Zaginiony Antyczny Cud ?

    Ostatnio w bractwie wzięła mnie ciekawość i liczyłam, ile ekspansji można odkryć do końca XVI rozdziału. Doliczając wszystkie ekspansje premium wyszło mi jakieś 152 (wszystkie z badań, wszystkie z prowincji, wszystkie premium - jeśli się pomyliłam, proszę mnie poprawić). Miasto jest na kwadracie...
  6. BettyTheCat

    Dodatkowe wzmocnienia wojska z akademii Magii

    To aż się prosi o osobny, poradnikowy temat ;) @chris07070707 , nie daj się prosić :D
  7. BettyTheCat

    antyczne cuda

    Nie wszystkie cuda mają odpowiedniki w górach na brzegu miasta. A nawet jeśli mają, to tylko na przeglądarce są widoczne. Na aplikacji nie. W przypadku cudów, które te odpowiedniki mają (Klasztor sztuk walki/Sanktuarium, Kryształowa latarnia morska/Wielka dzwonnica, Krasnoludzki Bastion, Górskie...
  8. BettyTheCat

    Dyskusja o Podróży Powietrznych Kupców

    Zasadniczo statystyka w takich przypadkach nie dotyczy jednego gracza, a ogółu losowanych skrzyń. Więc może być tak, że X osób nie trafi wcale, a Y trafi za każdym razem.
  9. BettyTheCat

    Cześć

    Cześć i czołem! Miło, że ktoś wykorzystał mój pomysł z maszynką do popcornu :D jak coś, podrzucisz miseczkę? ;)
  10. BettyTheCat

    Dyskusja o Podróży Powietrznych Kupców

    @Wewe1 ja bym właśnie powiedziała, że odwrotnie :D na niskich rozdziałach idzie się szybciej w górę, więc zestaw straci mocno na wartości. A według mnie szkoda na niego renowacji. Fakt, ile miejsca zajmuje zupełnie już pominę, bo i tak wyciskam z miasta maksimum możliwości pod kątem zabudowy i...
  11. BettyTheCat

    TURNIEJ

    Z tym, że jeśli chodzi o podpowiedzi, na aplikacji, w prawym górnym rogu grafiki konkretnej jednostki jest podpowiedź, jak skuteczna jest ona przeciwko innym. Chyba, że właśnie to podświetlenie "najlepsze przeciw" autor miał na myśli.
  12. BettyTheCat

    Dyskusja o Iglicy Wieczności i równowadze gry

    No dobra, ale dla mnie każda kasa wydana na grę F2P z mikropłatnościami jest wyrzuceniem kasy w błoto :D pogram rok, 2 lata, 5, 10... Ale poza tym nie będę mieć z tego żadnych korzyści poza grą. Ale jeśli ktokolwiek wydał pieniądze na walutę premium... Czy to na zodiakach, czy z innej beczki...
  13. BettyTheCat

    Dyskusja o Iglicy Wieczności i równowadze gry

    Ale o czym mają zadecydować nowi gracze? O tym czy grać, czy podnosić alarm typu "Zacząłem grać po Zodiakach! Też chce mieć miśki! Dajcie mi miśki!"? Nowi gracze doskonale wiedzą, że były eventy, których drugi raz nie będzie i że są budynki w grze, które oni mogą co najwyżej u innych zobaczyć. I...
  14. BettyTheCat

    Dyskusja o Konkursie Urodzinowym

    @Sorcha możliwe, że skoro ma takie zapędy artystyczne, to prac powstało kilka, a ta, którą tu opublikował, wcale nie jest tą, którą zgłosił do konkursu :D
  15. BettyTheCat

    Feniks ognia z Akademii- jak wygląda ewolucja?

    @Mighty Garoth @visit0r Wszystko się zgadza, ale tutaj koleżance chodzi głównie o postawienie i możliwość wyewoluowania tych budynków, a nie o ich przydatność w innych celach (MW) :D i na to pytanie starałam się odpowiedzieć ;)
Do góry