• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa Bigorek

  1. Bigorek

    zapraszam

    Szukam aktywnych graczy bo złoto w iglicy czeka i skrzynki w turnieju zamknięte.... Po zmianach zaczął się exodus i została nas garstka więc szukam 8 osób lub bractwa do fuzji. Zapraszam. Będzie super.
  2. Bigorek

    zapraszam

    Proszę się nie bać: nie bijemy, nie drapiemy, nie krzyczymy, pomagamy sobie i dobrze się bawimy
  3. Bigorek

    zapraszam

    Zapraszam zwolenników złota z iglicy i turniejowych potyczek co najmniej o 12 skrzynek
  4. Bigorek

    Reset perków/korzyści

    dzięki :)
  5. Bigorek

    Reset perków/korzyści

    "1 x w miesiącu (a dokładnie z rozpoczęciem każdego miesiąca) można darmowo zresetować ulepszone Perki i odzyskać PD, które można zainwestować w inne dowolne Perki. " - pytanie mam bo nie wyczytałam nigdzie, czy po zresetowaniu koszt perka zostaje taki powiększony czy tez się resetuje do zera ?
  6. Bigorek

    Dyskusja o aktualizacji 1.138

    fajnie są te zielone lampeczki przy avatarach członków bractwa, tylko niestety nie działają jak należy , powina być jakaś sekwencja czasowa, żeby się odświeżały, bo jako odświeżenie działa tylko zamknięcie okienka i wejście ponownie. Tak się dzieje również w kupcu i to nie jest wygodne - raczej...
  7. Bigorek

    REKRUTACJA

    Poszukuję : graczy ( nie leniwych) do iglicy i walk turniejowych, do przygód :) towarzyszy ( nie nudnych ) do iglicy i walk turniejowych, do przygód ludzi (ciekawych, wesołych, z dystansem) do rozmów niekoniecznie o iglicy i walkach turniejowych, a nawet o...
  8. Bigorek

    Event

    fajnie :) , ciekawe czy zdążą nas poinformować wcześniej niż o przygodach ;)
  9. Bigorek

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

    do wszystkich tych eventów trzeba tak podchodzić ;)
  10. Bigorek

    Przygody Bractw

    2-3 dni to nie tak dużo , ale wystarczy na ustawienie produkcji 2 dniowej :) , pytanie jednak jest takie : kiedy ruszają te Przygody ? do jakiegoś czasu było przewidywalnie chyba 7 dni po becie , ale ostatnio wszystko stoi na głowie
  11. Bigorek

    Przygody Bractw

    nie mylę , raz się zdarzyło, że zapomnieli sobie ogłosić Przygód :)
  12. Bigorek

    Przygody Bractw

    niekoniecznie :) raz już tak było , że nie ogłosili a były :) // a skąd takie info ? połączono//Urdur
  13. Bigorek

    Konkurs turniejowy - łapki

    niechby już było po 30 diamentów , ale to że jest tylko jedna nagroda na serwer to jest jeszcze bardziej zniechęcające , bo u mnie w bractwie stwierdzili , że na pierwsze miejsce nie mamy szans to po co startować ?
  14. Bigorek

    Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.4

    szkoda tylko , że takiej informacji nie ma podczas tych losowań , bo ludzie dochodzą dlaczego tak jest, że jedni mają a inni nie :) na ostatni event nawet trąbka nie zatrąbiła jak zazwyczaj 2 dni przed , dlaczego ?
  15. Bigorek

    Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.4

    ja tę opcję znam ze słyszenia ,pytanie od czego zależy kto ja ma ? :)
Do góry