• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa Birma200

  1. Birma200

    Chowanie budynków

    Oki, dzięki. Nigdy tego aż tak nie analizowałam, dlaczego jedne można chować, a inne nie. Teraz już będę mądrzejsza... ;):)
  2. Birma200

    Chowanie budynków

    Właśnie skończyłam ten rozdział, udało mi się tuż przed Przygodą Bractw. Ucieszyłam się, bo niestety w tym rozdziale żadnego budynku nie można było schować. Chcąc zrobić miejsce na poprzednią PB trzeba było statki sprzedać... Tak więc jak widać różnie to wygląda w poszczególnych rozdziałach...
  3. Birma200

    Witam graczy

    Witaj. Miłej gry i dobrej zabawy :)
  4. Birma200

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Spekulacje były trafione :). Dzięki ;)
  5. Birma200

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Czy możecie w takim razie oszacować termin listopadowej Przygody Bractw na naszych serwerach ?
  6. Birma200

    Dyskusja o Discordzie

    Popieram. Jakoś nie ogarniam tego Discorda i też do mnie nie przemawia..., więc niech się lepiej nie odzywa, bo i tak go nie rozumiem... ;)
  7. Birma200

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Czyli wygląda na to, że będzie kolejny event, a dopiero potem Przygody Bractw... ? To dobrze :)
  8. Birma200

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Proszę o informację, jak ta funkcja się pojawi, bo albo ja jej nie widzę, albo jeszcze nie działa...
  9. Birma200

    KRÓLESTWO ELVENARU zaprasza do super ekipy

    Ponawiam zaproszenie, mamy wolne 1 miejsce. Szukamy zaawansowanego gracza. Jeżeli w Twoim bractwie źle się dzieje, jest w rozsypce lub nie spełnia Twoich oczekiwań, to napisz do mnie. Gwarantuję dobrą zabawę w aktywnym bractwie z fajnymi ludźmi... ;)
  10. Birma200

    Dyskusja o aktualizacji 1.181

    Cześć. Potwierdzam, że głównie na S2 utrzymuje się irytujący problem z ładowaniem wiadomości. Dzieje się tak zarówno na komputerach jak i apkach... Dużo osób zgłasza ten problem...
  11. Birma200

    Błąd w ładowaniu wiadomości

    Potwierdzam, ten sam problem z ładowaniem wiadomości...
  12. Birma200

    Problem z ladowaniem gry

    W nocy jakoś się poprawiło i miałam nadzieję, że problem został rozwiązany, ale dzisiaj znowu to samo. Jak już w końcu pasek się zładuje, to jakikolwiek ruch w grze powoduje, że się zawiesza i trzeba długo czekać aż zaczyta działanie. Taka gra nie ma sensu, to jest bardzo czasochłonne i...
  13. Birma200

    Problem z ladowaniem gry

    Mam ten sam problem... :(
  14. Birma200

    Przygoda Bractw

    No prawdziwy Tajniakos z Ciebie..., ale mnie pocieszyłeś... ;):)
  15. Birma200

    Przygoda Bractw

    Witajcie, a ja znowu z zapytaniem, czy są jakieś przecieki co do terminu najbliższej Przygody. Wie ktoś coś... ?
Do góry