• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa blackheart139409

  1. blackheart139409

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Dobrze,że to forum jest. Discord mnie denerwuje i nie korzystam z niego. A tutaj wszystko można sobie na spokojnie znaleźć
  2. blackheart139409

    Uwaga na tego gracza

    Witam, Jeśli chcecie mieć spokój,bez spamu i chamskich odzywek to nie przyjmujcie tego gracza Lord Spamer do swoich szeregów. Gracz ten spamuje w wiadomościach i wyzywa oraz nie chce dostosowywać się do zasad . Akurat jest przygoda ,a gracz ten tylko przeszkadzał i jeszcze mego zastępcę...
  3. blackheart139409

    Naprawione Błąd logowania

    Moja pierwsza reakcja, że ktoś się na konto włamał i szukałam jak durna po emailu i antywirusie śladów włamań
  4. blackheart139409

    Naprawione Błąd logowania

    Jestem dowódcą i mogę dla moich z moim magiem skrzynki otwierać,super sprawa Apka też nie działa
  5. blackheart139409

    Naprawione Błąd logowania

    Uff to nie tylko ja tak mam // Chyba jakaś awaria u nich połączono//Urdur
  6. blackheart139409

    Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.4

    A jest na co,bo to akurat bardzo przydatne by było:)
  7. blackheart139409

    Przygody Bractw z niespodzianką!

    Rzeczywiście przygoda z niespodzianką!!!! Nie mogę pomóc bractwu w łapkach,nie mówiąc już o tym,że mi się mapa nie wczytuje a z aplikacji na telefon mnie wyrzuca. Brawo.....
  8. blackheart139409

    Ważne Amunowie

    Fajnie,że jest nowa rasa,jestem z tego powodu zadowolona,ale kurczaczek gratki za jedno badanie ekspansji w drzewku.Po prostu cud malina dla mych oczu i kpina z graczy,którzy grają już tyle lat w tą grę......
  9. blackheart139409

    Żywiołaki

    Hej, mam pytanko. Ukończyłam ten rozdział i robię sobie teraz na spokojnie wszystkie zadanka z nim związane.Pojawiło się zadanie: Opracuj archeologię. Moje pytanie brzmi: skąd ja mam to niby wziąć,chyba,że to jest zadanie z przyszłego nowego rozdziału. Pozdrawiam i z góry dziękuję za odp:)
  10. blackheart139409

    Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.2

    Hej,wiadomo czy się szykuje nowa rasa?
  11. blackheart139409

    Zapytanie o przygodę

    Hej,czy ktoś z was orientuje się czy będą w tej edycji odznaki na gildię strażników,wór monet? Bo nie ma na to zadań a spis odznak jest w przygodzie,które są potrzebne.
  12. blackheart139409

    Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.51

    A i coś znowu padło w łapkach przy dawaniu pomocy,gdyż źle kolorki pokazuje.Myślałam,że tylko ja mam taki problem,ale kilka osób w bractwie to samo ma.
  13. blackheart139409

    Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.51

    Jestem bardzo zadowolona z tej aktualizacji. Nie wiem jakim cudem,ale teraz danie pomocy bractwu w kulturze zajmuje mi 2x więcej czasu niż wcześniej. Informatycy wiedzą jak zadbać o to,żeby gracze się nie denerwowali......
  14. blackheart139409

    Ważne [Komentarze] Kult Feniksa

    A ja czekam na te malutkie jajka i coś ich nie ma. Chyba kukułki się ich pozbyły.....
  15. blackheart139409

    Naprawione co z serwerem winyador???

    Witam,dlaczego serwer Winyador nie działa???
Do góry