• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa BlossomValvi

  1. BlossomValvi

    Przycisk "Zbierz wszystko"

    Jestem na nie, nie po to ciułam katalizatory w AM by sobie je zbierać… wiec pomiędzy przygodami przycisk bezużyteczny a przygody to tylko kilkanaście dni w roku… A jeszcze zapomniałem, przeciez szykuje się produkcje przed ewentami (czyli mam 10 skrzyń narzędzi, 10 koszy itd plus manu) guzik...
  2. BlossomValvi

    Zaklęcie teleportu antycznych cudów

    Jeśli dobrze pamietam to problemem była ilość informacji w skrócie każdy poziom budynku dla każdej rasy trzeba zakodować osobno, co w przypadku ewolucyjnych daje jakieś 10x ilość ras to przy antykach mamy 30-35x… Drugim ważnym problemem poruszanym przez graczy to czas chowania, jak system to...
  3. BlossomValvi

    Dyskusja o Sezonie Radości

    Po pierwsze operator wie gdzie jestem i operator doskonale wie co robisz w necie przeciez tego nawet wymaga prawo ;) (logi do wglądu dla sadow i służb) a do nie tak dawna w zależności od której infrastruktury się korzystało to były różne ceny internetu (najprostrzy przyklad to roaming) A teraz...
  4. BlossomValvi

    Pomysł na nowy cud: Wieża Dalekiego Zasięgu albo Wieża Obserwacyjna

    To po co cud? Tak naprawdę podglad pola walki lub uproszczony tryb manualny powinien być od dawna na apce lub usunięta ta możliwość z przeglądarki (i mamy pełen automat ze sporym rozrzutem wyników) Tak czy inaczej mnie już szkoda czasu na jakiekolwiek oczekiwanie poprawy w tym temacie, w sumie...
  5. BlossomValvi

    Pomysł na nowy cud: Wieża Dalekiego Zasięgu albo Wieża Obserwacyjna

    Hahahaha - cud w kolejnej epoce :) W skrócie pomysł z HoMM - skill taktyka? To niestety działa przeciwko A dlaczego haha, bo proces wdrożenia czegokolwiek (zwłaszcza od graczy) jest tak długi ze to może być za jakieś 5 epok (licząc epokę na rok) A pomysł i tak nie przejdzie z powodów...
  6. BlossomValvi

    Dyskusja o Sezonie Radości

    To nie sklep dolicza tylko operator telefonii komórkowej i ceny mogą być różne Istotne jest to, ze dotyczy wszystkich zakupów za gotówkę, wiec zakupy tylko przez przeglądarkę Jak widać te passy są całkowicie bezużyteczne jak dali tylko za gotówkę ;), a już miałem sypnąć diamentami widząc...
  7. BlossomValvi

    Ekspansje(offtop z pomysłu o zwiadowcy)

    Warto zaznaczyć ze raz do roku w grudniu jest Black Friday i wtedy zniżki maja 20% (ekspansje oraz budynki magiczne), jako ze i tak plany się robi na lata to można raz na rok zrobić zakupy ;)
  8. BlossomValvi

    Dyskusja o nowej funkcji Kocioł

    Takie pytanie czy efekty danego składnika są losowe co tydzień czy zostaja na stałe? Jeśli są stałe to mam zamiar zainwestować w poziomy danych efektów z jednego składnika ;)
  9. BlossomValvi

    Dyskusja o nowej funkcji Kocioł

    Ja dodam: wszystkie pucharki są wypite duszkiem i każdy może dać efekt (różne) lub nie To mnie trochę zdziwiło bo sądziłem ze będzie okazja na zmianę przepisu lub podrasowanie go miedzy kielonkami
  10. BlossomValvi

    Dyskusja o aktualizacji 1.166

    Właśnie tez zauważyłem ze samo logowanie do gry zajmuje mi ze 2x więcej czasu, a i czat bardzo często lubi się zgubić … pomijam takie momenty jak koniec iglicy czy turnieju. A mam ten dam telefon a i miasto nie zmienia swojej wielkosci, czyżby: - drastycznie zwiększyła się liczba apkowiczow? -...
  11. BlossomValvi

    Offtopic ze Spoilerów grudzień 2022(Powiększenie oddziału, robić czy nie?)

    Hej Tu jest cała dyskusja (jeszcze ciepła): Oftopic z nowości @Urdur o tym pisałem jak to wycięłaś… faktycznie bardziej sesnownym tytułem byłoby „Dyskusja o powiększeniu oddziału”
  12. BlossomValvi

    Offtopic ze Spoilerów grudzień 2022(Powiększenie oddziału, robić czy nie?)

    Właśnie szukałem tego mnożnika do numeru badania ;) Podsumowując, poza ekstremalnie ukierunkowana wioska na PB (raczej mała) to wpływ powiększeń oddziału jest pomijalny. Przykład mam wszystkie badania do 62 (epoka 17) moja grupa wojskowa to ciut ponad 6k za to pojedyncza grupa szkoleniowa w...
  13. BlossomValvi

    Offtopic ze Spoilerów grudzień 2022(Powiększenie oddziału, robić czy nie?)

    @Urdur nie wiem czy to odpowiednie miejsce, jak widać nadal jest problem z wiedza u graczy. IG w żaden sposób jej nie systematyzuje (jeśli jestem w błędzie to proszę o link do wiki) Natomiast zakopywanie tematu na pewno nie pomoże, bo wątek o nowościach jeszcze ktoś czyta, a inne jak widać nie...
  14. BlossomValvi

    Offtopic ze Spoilerów grudzień 2022(Powiększenie oddziału, robić czy nie?)

    Coś o tym wiem, bo sam to promowałem w 2020 ;) na przykład tu Natomiast warto czytać kontekst bo od dwóch stron piszemy o badaniach i ich wpływie na koszta turniejowo-iglicowe.
  15. BlossomValvi

    Offtopic ze Spoilerów grudzień 2022(Powiększenie oddziału, robić czy nie?)

    Nie, jedyny wpływ na koszta maja badania obowiązkowe czyli te które maja kontynuacje. Jeśli się cofasz w epokach to znaczy ze i tak masz je zbadane ;) Według mnie jedynym aspektem by ich nie robić to zaufanie do IG, bo a nóż widelec znowu zmienia zasady i będzie kicha tu jako przykład: jakbym...
Do góry