• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa Capricorn

  1. Edit: "Blokada cudów dla graczy spoza bractwa" możliwość zamknięcia Antycznych Cudów

    Jestem na tak, ewentualnie z opcją odblokowania jak ktoś chce tego premiowania. Zawsze miło jest mieć jakąś kontrolę nad własną lokacją.
  2. Dyskusja o Jesiennych Zodiakach

    mam postawioną wymaxowaną pandzię i świeżaka brunatnego. dużo już z nim nie osiągnę, ale zwolniło mi się miejsce po orkach to powalczę z warsztatami i przyspieszaczami :)
  3. Dyskusja o Jesiennych Zodiakach

    czytam sobie i czytam coby się dokształcić i takie pytanie mam- jak niektórym udało się wymaxować po kilka miśków? Mam pandzię na 10 lvl (tak wiem że skokosiłam z wyborem)- ale to szczyt moich możliwości. Gdzie popełniam błąd? Tak pytam na przyszłość żeby się lepiej przygotować do eventów...
  4. Dyskusja o Letnich Syrenach

    Zgadzam się całkowicie. Tylko ja dzięki temu niby super systemowi mam 700 korali, bo trafiam na zadania długotrwałe, które mnie blokują. Gdzie mi do 2k. Nie jest to absolutnie zarzut do autorki cytowanego postu bo to ani jej wina ani osiągnięcie. Po prostu farciarzom losowość sprzyja a pechowcom...
  5. Dyskusja o Letnich Syrenach

    Podobnie jak poprzednicy wolę sobie zaplanować pewne rzeczy, bo z uwagi na brak czasu mam możliwość zdobycia akceptowalnej ilości bonusów.. No i oczywiście mam pecha i już na początku wpadło mi zadanie na 24 h. Strach się bać co będzie dalej. Dlatego nie podoba mi się bardzo, ale to bardzo ta...
  6. Ważne [Komentarze] Święto Plonów

    jak jest zadanie w takiej formie zapisane to masz swój produkt bonusowy do wyyprodukowania
  7. Ważne [Komentarze] Święto Plonów

    Zgadzam się. Po średnio udanym "rogatym" ten naprawdę cieszy oko. ps- 7 razy próbowałam dziś bezskutecznie upolować nagrodę dnia ( opcja z 25%tową szansą)- to mój peszek czy ona faktycznie taka niewpadalna ;) pps tak wiem, że losowość jest raczej nieprzewidywalna ale się troszkę zirytowałam ;)
  8. Ważne [Komentarze] Przygody Bractw!

    nie postarali się, aż się nie chce wysylać bo nagrody raczej dyskusyjne :(
  9. letnie przesilenie

    podłączam się do tematu bo też mam problem z zadaniem eventowym. Do rozbudowy mam 5 budynków. Mimo podnoszenia kilku budynków zaliczyło mi tylko 1 . Napisałam do supportu i oto co mi odpowiedzieli: "dziękuję za kontakt z obsługą gry. Po przyjęciu zadania zostały rozbudowane 3 budynki do poziomu...
  10. Ważne [Komentarze] Wydarzenie: Letnie Przesilenie

    Mam nadzieję,że takie eventy będą częściej- tylko może twórcy zrezygnują z zadań z rozbudową budynków. Po raz kolejny w tym samym evencie nie zaliczane są kolejne rozbudowy. Ok - piszę do supportu, pewnie nawet zareagują (przynajmniej tak było za 1 razem) -ale takie błędy zniechęcają.
  11. Ważne [Komentarze] Wydarzenie: Letnie Przesilenie

    Jak długo czeka się na odpowiedź supportu, nie zaliczają mi się te rozbudowy budynków, zgłosiłam i jestem ciekawa kiedy mogą zareagować.
  12. Ważne Antyczne cuda - dyskusja

    mam ok 50 niewykorzystanych odłamków run, myślałam, że da je się wykorzystać do nowych cudów (kolorystycznie pasują- zielone i niebieskie ;), ale w stanie posiadania nowych budowli mam zero-czyli na nowe cuda muszę znów zbierać od początku te odłamki?
  13. Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.7

    sąsiadów mam bardzo niewielu więc mam kilkadziesiąt kopalni do odklikania- jakiś przycisk zbiorczy by się przydał;)
  14. Bractwo do handlu ;)

    Hej, Szukam bractwa, gdzie nie trzeba motywować więcej niż 2 razy na tydzień, gram codziennie, ale szczerze mówiąc uważam, że obecny system motywowanie jest mocno niedoskonały, dlatego jak nie muszę, to nie motywuję. Za to handluję. Niestety leżę na totalnym zadupiu i sąsiadów brak. Moje bonusy...
  15. Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.2

    Gram już od kilku miesięcy. Mam miasta na 2 serwerach, doszłam do krasnoludów i .....kiszka. O ile na serw. 2 mam jeszcze jakiś sąsiadów to na tym starszym to jakaś masakra. Nie chcę należeć do bractwa bo system motywowania jest wybitnie niedoskonały(chodzi mi o sam proces)- zależy mi na handlu...
Do góry