• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa Celebrinda

  1. Celebrinda

    Potwierdzone nie przyznanie prezentu event majowy

    tak samo. Pierwszy raz nie dostałam e-mail'a z przyznaniem prezentu, a moja koleżanka dostała e-mail'a, ale po kliknięciu żadnych nasion nie otrzymała.
  2. Celebrinda

    Potwierdzone Błąd ładowania gry

    Zaktualizuj Operę. Jest nowsza wersja 60.0.3255.59
  3. Celebrinda

    Gracze do naprawy IV

    Felyndral: Kureq
  4. Celebrinda

    Zgłoszone Spalanie budynków stojących w mieście.

    Jestem jak najbardziej "za" :)
  5. Celebrinda

    Kinomaniacy

    Polecam również bardzo serial "Karadayi" :)
  6. Celebrinda

    Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.16 i Leśnych Elfów

    Z tym kupcem to przedobrzyli w najnowszej aktualizacji 1.17. Dodatkowo na Beta1 wszyscy jakby się umówili i wymieniają się surowcami z jedną gwiazdką. Jak tak będzie dalej to na pewno wielu graczy odejdzie.
  7. Celebrinda

    Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.1

    Na Beta1 trwa tyle samo co Wonky Walters event. Specjalnie, żeby mu się przyrzeć rozpoczęłam tam grę. Za sobą mam już 12 zadań. Zostało jeszcze 5 zadań. Do końca mam 4 dni i 15 godzin, ale jako nowa tam to mam dodatkowe utrudnienie bo muszę dodatkowo budować i rozbudowywać budynki, a to trwa...
  8. Celebrinda

    Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.1

    Halloweenowy event trwa tyle samo dni co Wonky Walter's event.
  9. Celebrinda

    Kinomaniacy

    Bardzo polecam serial "Ezel"
  10. Celebrinda

    Naprawione Gracze do naprawy II

    Miało być "edziula851" bez drugiego "l". Mój błąd. :oops: kolejni gracze do naprawy: Felyndral: skibka722 rybak3211
  11. Celebrinda

    Naprawione Gracze do naprawy II

    Felyndral: BaRRyBoy edziulla851
  12. Celebrinda

    Naprawione Błąd serwera 11/24

    Na Chrome i Slimjet (64 bit) mam to samo. Tyle, że mi się ładuje do 18/24. Natomiast na Waterfox wciąż wyświetla się błąd "Context3D not available! Possible reasons: wrong wmode or missing device support."
  13. Celebrinda

    Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.8

    Też tak mam w przeglądarce Waterfox. Pokazuje się komunikat: "Context3D not available! Possible reasons: wrong wmode or missing device support." Przeinstalowałam flash player'a i działało przez chwilę, a potem wracał znów ten sam komunikat. Ściągnęłam i zainstalowałam przeglądarkę Slimjet (64...
  14. Celebrinda

    Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.7

    Zamiast tych kopalni złota to dużo lepsze byłoby gdyby gracze mieli możliwość przeniesienia swego miasta w dowolne, wolne miejsce na mapie. No, ale teraz jak te kopalnie się pojawiły to już czegoś takiego nie dodadzą.
  15. Celebrinda

    Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.7

    Faktycznie. Czyli wszystko OK.
Do góry