• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa Charlene

1. Charlene

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

Mnie nie przekonuje ten cały Kociołek:/ tym bardziej, że wymagane jest robienie wszystkich badań w drzewku , nawet tych opcjonalnych i nie mam zamiaru ich uzupełniać. To samo pomyślałam- sposób na pozbycie się zasobów i diamentów. Militarne są coś warte, pod warunkiem, że zaklęcia są już na...
  2. Charlene

Nieee... raczej kilka godzin np. 2h, 5h i ten czas można ulepszać
  3. Charlene

UWAGA!!! Zadania mogą się zmienić. W grudniu nie będę dysponowała czasem, żeby sprawdzać te zmiany, więc liczyłam wszystko na dzień 29.11.22.
  4. Charlene

No to się doczekaliśmy pojawienia Kirita i Kraraka :D tylko teraz mi nie bardzo potrzebny :P
  5. Charlene

Jeszcze nie wiadomo. Biorąc pod uwagę poprzedni rok, to myślę, że możemy się go spodziewać 6.12, ale zobaczymy.
  6. Charlene

Siema :)

Hej :) miłej gry :)
  7. Charlene

Dyskusja o aktualizacji 1.162

U mnie jest to samo, myślałam, że to wina internetu, bo na wifi w domu jest ok, ale jak jestem tylko na necie z telefonu, to się nie chce płynnie połączyć i wyskakują te same komunikaty :/
  8. Charlene

Dyskusja o aktualizacji 1.162

Dzisiaj pobrałam aktualizację apki i w końcu doczekałam się dokładnego czasu stworzenia danej receptury :))) poproszę jeszcze o pokazanie czasu trwania zaklęcia rzuconego na manufaktury czy warsztaty i będzie super :))
  9. Charlene

Marnowanie zaklęć

Nie rozumiem problemu, ponieważ to gracz decyduje czy chce użyć portalówki mimo, iż wie, że nie będzie miał korzyści, bo magazyn jest pełny. Problemem byłaby sytuacja, gdyby takiego komunikatu( twoja grafika) nie było i gracz by nie wiedział, że przepala portalówki, tak jak inne zaklęcia na...
  10. Charlene

Witam

Hej :) życzę samych sukcesów, bo widać, że masz już plan działania. Dużo cierpliwości i satysfakcji z gry :)
  11. Charlene

Na https://sites.google.com/view/public-druids/evo-stats pojawił się zimowy ewolucyjny Chromafrost Glacier, więc można podejrzeć ;)
  12. Charlene

Dyskusja o złośliwej terapii (Halloween)

Dzisiaj zauważyłam, że dodano do Doktorka wzrost witalności 10% na 10 poziomie. Nadal mnie nie grzeje, więc walka o portret :)
  13. Charlene

Feniks zmierzchu

Serio pytasz?! Orientacyjne daty pojawienia się kolejnych artków w Iglicy... a tym samym łatwo się domyślić kiedy będą w Akademii...
  14. Charlene

Feniks zmierzchu

@Andrzej M tak wałkowałeś temat, że policzyłam kiedy mniej więcej wypadają artki (orientacyjne daty, bo zawsze Twórcy mogą nas czymś zaskoczyć) 25.09- 23.10.22 Samotnia Królowej Wróżek 30.10- 4.12.22 Świątynia Fal 11.12.22 - 22.01.2023 Mistrz Panda Ruda 29.01- 12.03.23 Krąg Czarownicy 19.03-...
  15. Charlene

UWAGA!!! Nastąpiła zmiana zadań 2.10 i lista jest zaktualizowana. Sprawdźcie czy macie dobrą wersję a najlepiej bliżej eventu, ponieważ może coś się jeszcze zmieni. EDIT 12.10: nastąpiła kolejna zmiana w zadaniach! Dzisiaj to wieczorem poprawię i serio sugeruję, żeby zobaczyć te zadania z...
Do góry