• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa Charlene

  1. Charlene

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Przecież o tym wiem, ale nie mam jak wejść do gry po tych kolejnych godzinach, dlatego jestem mega stratna na tych zmianach i nie ma na to dobrego rozwiązania.
  2. Charlene

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Mi chodziło o delikatny sposób dostosowania się do zmian a nie tak drastyczny. Nie da się uniknąć kosztów i to ogromnych, bo mogę postawić Bastion, ale nie mam skąd wziąć tak ogromnych ilości fragmentów na rozbudowę. Schowanie zbrojowni to także mniejsza ilość orków. Szkolenie wojska niestety na...
  3. Charlene

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Moje miasto dosłownie umarło przez te zmiany. Szach, mat i nie bardzo widzę sensowne wyjście z tej sytuacji. Mam 16 zbrojowni, które dawały czas szkolenia 25h, natomiast po zmianach jest to raptem 15h... Najgorsza jest kultura, bo mam -660k i serio nie mam skąd wytrzasnąć taką ilość, bo bym...
  4. Charlene

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Dla mnie to wygląda na poprawienie wizualne, ponieważ nigdy klasztor nie dawał 130% życia tylko realnie 30% bo 100% to była podstawa i gracze mogli tego nie rozumieć, więc teraz to zmiany na czysty %.
  5. Charlene

    Valloryjska Wieża Smoka

    Sama rozbudowa Wieży powoduje wzrost produkcji surowców osady.
  6. Charlene

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Wygląda na to, że Twórcom spodobał się pomysł zestawu z budynkiem ewolucyjnym, ponieważ na Public Druids pojawił się budynek Potionmaker's Pedestal, więc pewnie go zobaczymy zaraz po evencie zimowym.
  7. Charlene

    To nie błąd Bogini Życzeń

    Chyba wiem co się u mnie dzieje w grze ;) nigdy nie odbierałam Bogini, bo to dla mnie żadna nagroda a jednak mam je w inwentarzu, tak jak pisał Klops.
  8. Charlene

    To nie błąd Bogini Życzeń

    Mi się wydawało, że ta Bogini sama wskakuje do inwenatarza, po zrobieniu ostatniego zadania.
  9. Charlene

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Muszę przyznać, że nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy XD. Hit. Z jednej strony, jak komuś brakował artek do golemów, to ma szansę na dodatkowy i ten budynek zestawu, ale jak ktoś chce tylko nowe nagrody, to wychodzi podwójny koszt. 14 dni PB... serio nie ogarniam i mam nadzieję, że na...
  10. Charlene

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Na bank się pomylili, bo te nagrody już u nas były, a wiadomo jak to Twórcy - robią kopiuj wklej i jakoś zapominają podmienić stare nagrody na nowe. Tak samo było z Iglicą, że kilka razy zapominali o podmiance.
  11. Charlene

    Dyskusja o nowym rozdziale - Potęga Muzyki

    Tawerna jest pod turniej, więc jeśli zależy Ci na wysokim wyniku turniejowym a masz długi czas zwiadu, to będzie przydatna, żeby ten czas skrócić. Jest też inna sytuacja, gdzie masz długi czas zwiadu a potrzebujesz prowincji do wykonywania zadań eventowych( można zrobić alternatywne). Ilość...
  12. Charlene

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    UWAGA! W zadaniach głównych pojawia się zebranie produkcji z manufaktury podstawowej lub dowolnej (lepiej nastawić mini podstawowe), natomiast w dziennych są to produkcje z dowolnej manufaktury.
  13. Charlene

    Dyskusja o Discordzie

    Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze ;) podejrzewam, że utrzymywanie forów w tylu krajach jest bardziej kosztowne niż ten pożal się discord. Nie liczyłabym na jakąkolwiek odpowiedź.
  14. Charlene

    Błąd przy łączeniu budynków

    Zestaw działa, bo przy zbiorze jest prawidłowa ilość, ale do poprawki jest wyświetlanie ilości.
  15. Charlene

    Błąd przy łączeniu budynków

    Ta ilość powinna pokazywać 2586 a jest 1157 ( balet z 1 połączeniem) więc albo to błąd z wyświetlaniem, albo nie działa zestaw tak jak powinien.
Do góry