• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa chelsea

  1. chelsea

    Kupowanie punktów wiedzy / hurtownik towarów

    Mi tam się podoba pomysł @OADH, choć wątpię, że odliczanie czasu do obniżenia ceny pw by przeszło ze względów czysto ekonomicznych. Ale gdyby tak zmienić założenia i powiązać poziom Ratusza z ceną pw ;) Wzorując się na zwiadzie, gdzie badanie zaawansowanego zwiadu obniżało jego koszty - tutaj...
  2. chelsea

    UP! =] poszukuje chętnych do wspólnej zabawy

    Cześć! Ogłoszenie baaardzo nieaktualne ;) UP! =] poszukuje graczy, dla których min. 1200 punktów w turnieju co tydzień nie stanowi wyzwania, którzy chcą powalczyć z nami o szczyt iglicy i chętnie wezmą udział w Przygodzie Bractw. Oferujemy pomoc w rozbudowie antycznych cudów (łańcuszki z...
  3. chelsea

    Jakie cuda skasowaliście w trakcie gry ?

    U mnie klasztor daje 141k kultury + ruiny 88k, więc słoneczko świeci samo i nie opieram się na łapkach w kulturę, ale bez tych dwóch cudów latarnia mogłaby być przydatna :)
  4. chelsea

    Jakie cuda skasowaliście w trakcie gry ?

    Ja usunęłam kryształową latarnię morską (7 poziom), bo przed rebalansem dawała dodatkowo sporo surowców, a później tylko zabierała miejsce... Miałam też labirynt na 7 albo 8 poziomie i usunęłam go na rzecz smoczego opactwa, które jako jedyne w wiosce dostarcza mi teraz manę :) Poza tym, księgę...
  5. chelsea

    Zniesienie konieczności rozwalania miasta pod budynki rasowe w celu wykonania głównej linii zadań.

    Dla mnie ta gra bez wyzwań byłaby nudna, a postawienie 16 wysp to jest wyzwanie :p Jedyne co mnie męczyło to ich rozbudowa do 4 poziomu. Poza tym, nikt nikomu nie każe stawiać wszystkiego i tego rozbudowywać. Już i tak znacznym ułatwieniem jest fakt, że teraz da się pomijać fabułę po skończonej...
  6. chelsea

    Dyskusja o Ewolucji Feniksa

    U mnie też 9 poziom bez diamentów, bez powielacza esencji, a zostało 11 piórek do kolejnego artefaktu, więc w tydzień spokojnie Fenek na 10 poziom wskoczy :D PS. Bonusowych esencji wylosowałam 1370 ;)
  7. chelsea

    Dyskusja o Ewolucji Feniksa

    Ja postawiłam łącznie 44 studnie i po 4 losowaniach mam: +150, +75, +100, +75 - więc za każdym razem coś tam wpadło ;)
  8. chelsea

    Zwiady prowincji w Eventach

    Tak samo jak produkcję w manufkach i warsztatach można nastawić z wyprzedzeniem, tak zwiad można zaplanować, żeby kończył się mniej więcej w czasie dojścia do tego zadania w evencie, żeby nie mieć przestoju. Ale dwa zwiady w jednym zadaniu to trochę przesada ;)
  9. chelsea

    Dyskusja o Ewolucji Feniksa

    Ja w ostatnim turniej miałam 35% dodatkowego obrażenia jednostek z karmienia Feniksa i faktycznie lepiej się grało i wojsko dłużej wytrzymało :D Ja na głównym świecie mam tylko 3 studnie ;) na dwóch pozostałych serwerach mam ich po kilkanaście, bo tam mi nie zależy na miejscu
  10. chelsea

    Dyskusja o Ewolucji Feniksa

    U mnie feniks ognia już jest na 7 poziomie - jak do tego dodam +1300 esencji za dodatkowe zadania + esencje zbierane na obrzeżach miasta + po 35 za zadania dzienne, to spokojnie dociągnę go do 9 poziomu, który daje uzupełnianie portalu rasowego ;) A co do dodatkowych esencji, to z losowania...
  11. chelsea

    Nierówne traktowanie w sprawie prezentów z maili

    Wydaje mi się, że bonusy na mailu otrzymują te osoby, które wydają realną kasę na diamenty ;)
  12. chelsea

    Turnieje - co nam się przyda

    Niestety tak ;)
  13. chelsea

    Koszyki Wielkanocne

    Końcowy wynik : 27 1. 2019 2. 2019 - 2017 = 2 3. 2^3 = 8 4. 8x7 = 56 5. 56 - 26 = 30 6. 30 : 3 = 10 7. 10 x 2016 = 20160 8. 20160 + 9 = 20169 9. 2+0+1+6+9 = 18 10. 18 - 14 = 4 11. Pierwiastek z 4 = 2 12. 2 + 25 = 27
  14. chelsea

    Dyskusja na temat Teamu i Forum - stary

    Stawiam za -18 populacji, antyczne cuda (hale + otchłań) dodają mi +5 populacji po postawieniu budynku, więc finalnie warsztat kosztuje mnie -13 populacji i tyle też jest zwracane po jego usunięciu :)
  15. chelsea

    Dyskusja na temat Teamu i Forum - stary

    To nie błąd i właściwie nic się przez to nie traci ;) Ja też warsztaty stawiam za 18 populacji, a przy kasowaniu dostaję 13 populacji zwrotu - właśnie przez antyczne cuda.
Do góry