• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa chris07070707

  1. chris07070707

    Wydajność wioski

    Zalezy, co mamy na mysli pod pojeciem "poczatkowy rozwoj miasta". Gdybym ja sam mial sie teraz zdecydowac na jakis postoj w trakcie rozwijania nowej wioski, to raczej zatrzymalbym sie w rozwoju w Lesnych Elfach. Wrozki sa ciagle ok, ale jednak Lesne Elfy sa znacznie wydajniejsze i przyjemniejsze...
  2. chris07070707

    Wioski iglicowe w epokach III-IV

    Niestety tylko stare wioski, zalozone przed wprowadzeniem zmian, mogly zostac w III lub IV epoce. Nowsze wioski iglicowe musza byc juz w V epoce, bo dopiero wtedy dostepna jest Iglica w takich wioskach, a to powoduje kilka komplikacji. Ze wzgledu na wieksza ilosc zrobionych badan rosna koszty w...
  3. chris07070707

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Mi bylo duzo latwiej, bo to bylo tak: w Owieczkach wiele osob robilo dlugi postoj w Elvenarach i w Ambasadach, nawet jak inni gracze juz pokonczyli XIX rozdzial. Siedzielismy tam, bo w Elvenarach mialo sie najwieksza wydajnosc wojskowa i z punktu widzenia wydajnosci miasta nie oplacalo sie isc...
  4. chris07070707

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Jak dziewczyny dojda kiedys do XIX epoki (to ta z Zakladami Hodowlanymi i kosmicznymi kosztami stawiania rasy), wtedy zatesknia za statkami hehe. XIX to jak do tej pory najwiekszy hardcore w tej grze. Mnie tez tymi statkami straszyli, a okazalo sie, ze przy odpowiednim podejsciu do tematu ich...
  5. chris07070707

    Zeżarło mi diamenty....

    Napisz do supportu w grze, sprawdza to. Diamenty mozna wydac latwiej, niz sie wydaje, szczegolnie jezeli ma sie wylaczona opcje potwierdzenia ich wydawania. Np. niechcacy mozna po walce kliknac na jakis oddzial, ktory poniosl straty i juz diamenty poszlyyyy na uzupelnienie oddzialu do stanu...
  6. chris07070707

    Discord

    Ja tez chyba jestem na to za glupi, za nic nie moglem sie dzis zalogowac na konto zalozone tam bodajze we wrzesniu. Pomogla dopiero nastepujaca rzecz - musialem manualnie znalezc to konto, potem w ustawieniach wybrac opcje resetu hasla, otworzyc emaila, kliknac tam na reset hasla i dopiero po...
  7. chris07070707

    Rozmiar Oddziału

    Hmm, odpowiedz bedzie ciut zawiklana, ale nie da sie tego uniknac :) Otoz relikty nigdy nie wplywaly na trudnosc samych walk, tylko na wielkosc oddzialu turniejowego/iglicowego, czyli na trudnosc zrobienia Iglicy czy turnieju jako calosci. Po prostu im wiekszy bonus za relikty, tym (w sporym...
  8. chris07070707

    Rozmiar Oddziału

    Tak, rowniez w te opcjonalne, ktore teoretycznie mozna pominac.
  9. chris07070707

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Ale dlaczego ? Jesli po 12h szkolenia odpalisz miska i zbierzesz wojsko, to masz nastepne 12h produkcji z aktywnym miskiem. Sytuacja prawie idealna na dobowy cykl szkolenia z odpalaniem miska co 24h, bo pomimo krotkiej kolejki calosc produkcji zbierasz na aktywnym misku. Jesli ktos nie chce...
  10. chris07070707

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Cos w tym jest, ze po ostatnich zmianach renowacja stala sie po prostu kolejnym towarem w grze. Mysle, ze obaj sie mylicie. Prawdopodobnie zmiana zasad rozbudowy cudow ma wiecej wspolnego z checia uzyskania przez tworcow wiekszych przychodow z gry, co samo w sobie nie jest niczym zlym. Co do...
  11. chris07070707

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Przyjmujac na chwile role Advocatus diaboli - latwo nam mowic, skoro rozijalismy miasta w czasach, gdy bylo to stosunkowo proste i teraz mozemy od tego odcinac kupony, nie za bardzo przejmujac sie jakimikolwiek zmianami :P
  12. chris07070707

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Pewnie te zmiany w grze bada mialy tez wplyw na strukture bractw na serwerach. Zyskaja silne bractwa, szczegolnie te robiace wiele skrzynek w turnieju co tydzien, a tym samym dajace mozliwosc zdobywania wielu zaklec renowacji, ktore mocno teraz zyskaly na znaczeniu. Czyli w tych bractwach...
  13. chris07070707

    Rozmiar Oddziału

    Bezposrednio nie ma wplywu, ale posrednio juz owszem, bo wydajnosc dwoch najwazniejszych cudow, zwiekszajacych grupe szkoleniowa, zalezy obecnie wlasnie od wielkosci oddzialu. Mowa oczywiscie o Grzybkach i Bastionie. Takze im wiekszy oddzial, tym wiekszy bonus do grupy szkoleniowej z tych dwoch...
  14. chris07070707

    Rozmiar Oddziału

    Nie. Niezupelnie, rozmiar oddzialu zalezy wylacznie od badan na "Powiekszenie Oddzialu" w drzewku badan i jesli chodzi o walki, to ma zastosowanie wylacznie w walkach na mapie swiata, a nie w turnieju czy w Iglicy. To, o czym piszesz, to rozmiar oddzialu turniejowego i iglicowego, a to zupelnie...
  15. chris07070707

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    U mnie tak samo, ale wystarczylo doslownie kilka kosmetycznych zmian i znow wszystko jest na plusie. Podtrzymuje swoje zdanie o tym, ze zmiany bardzo zle wplyna na rozwoj srednich graczy, ale w ostatnich epokach zgodnie z przewidywaniami nie widze wiekszego problemu. Kiedys najbardziej...
Do góry