• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa chris07070707

1. chris07070707

problemy z płynnością gry

Tuz przed koncem turnieju gra moze nie to ze ogolnie zwalnia, ale rzeczywiscie staje sie bardziej podatna na problemy zwiazane z ciasteczkami, zamulajacym laczem itd.. Tyle, ze wiedzac to wystarczy zawczasu te ciasteczka wyczyscic, w razie czego zrobic restart kompa i gra nawet w samej koncowce...
  2. chris07070707

Bledna nazwa zakonczonego turnieju

Screenshot zostal zrobiony dzis, 4 minuty po zakonczeniu turnieju na Felyndral. Wkleje wiekszy wycinek, na elvenstats mozna poznac turniej po wynikach, gdyby IG potrzebowalo "dowodow": Pomimo kilku relogow wciaz widnial tam napis "turniej stali" i to zarowno na Felyndral, jak i na Arendyll...
  3. chris07070707

Bledna nazwa zakonczonego turnieju

Jak w temacie, po zakonczonym turnieju drewna gra pokazuje, ze zakonczyl sie turniej stali. Nie wiem, czy to tylko blad w tlumaczeniu, dlatego wole to wkleic tutaj.
  4. chris07070707

Dyskusja o aktualizacji 1.94

To byl oczywiscie zart, majacy Ci delikatnie dac do zrozumienia, ze takie zawoalowane insynuacje (bo tym dokladnie byl Twoj post) to zwykla dziecinada. Raczej kiepsko wyszedles na poprzednich teoriach spiskowych podobnego typu. Pamietam, czym skonczyla sie ta o rozdawaniu przez team diamentow.
  5. chris07070707

Dyskusja o aktualizacji 1.94

Masz moze jakis pomysl, co mogloby byc tym "dziwnym powodem" ? ;) Pytam tylko z ciekawosci, bo nigdy bym Cie oczywiscie nie podejrzewal o jakies insynuacje czy teorie spiskowe ;)
  6. chris07070707

To nie błąd Zle dzialajaca studnia zyczen

Krysztaly :) Na pewno ze studni zdobytej w III epoce, ilosc otrzymywanego T2 to wlasnie 150. Mielismy juz podobny przypadek: https://pl.forum.elvenar.com/index.php?threads/studnia-życzeń-i-brak-diamentów.3874/
  7. chris07070707

Dostępność żywych towarów

Za to system kaze mi sie porzekopywac przez ponad 200 stron stron ofert, z ktorych 90-95 % to smieciowe miedzygrupowe oferty, zanim dotrze sie do tych normalnych, bo beznadziejny system gwiazdek preferuje wlasnie smieci, tyle ze wystawione z minimalna "promocja". Dlatego filtry u kupca na...
  8. chris07070707

Turniej Drewna - dyskusja

Nie napisalem bron Boze, ze Ci nie wierze, przeciwnie, uwazam to za cenna dodatkowa informacje. Wniosek z naszych polaczonych testow wyplywa dla mnie taki: Zaby na pierwszym poziomie sa na pierwszej gwiazdce minimalnie lepsze od Golemow (moje testy na 1 gwiazdce), ale na drugiej to Golemy sa...
  9. chris07070707

Dyskusja na temat Teamu i Forum

Mozna sobie zakladac ankiety jakie tylko sie chce, ale w odpowiednim dziale, natomiast ankieta na zasadzie "jak oceniasz obecny event" nie ma nic do szukania w dziale "Pomysly i propozycje". Jakkolwiek by nie oceniac pracy moda/modow w szerszym kontekscie, w tym przypadku mod zrobil po prostu...
  10. chris07070707

Dyskusja o Zimowej Magii.

I bardzo slusznie, co ta ankieta miala wspolnego z dzialem "Pomysly i propozycje" ?
  11. chris07070707

Niezaleznie od tego, co my sobie myslimy o tym evencie i o systemie zdrapkowym, to nie sposob nie zauwazyc, ze dla poczatkujacych graczy ten event jest bardzo latwy i przystepny. Raczej nie ma w linii glownej zadnych zaporowych zadan, wiec praktycznie kazdy moze liczyc na jakies 10 nagrod...
  12. chris07070707

Turniej Drewna - dyskusja

Jak napisal Przemek, na pierwszych 2 gwiazdkach nie widac jeszcze wielkich roznic. Z ciekawosci przeklikalem runde turnieju w wiosce, w ktorej w sumie nie zamierzalem robic turnieju, zeby sprawdzic walke pierwszopoziomowymi Zabami. Zaby I na pierwszej gwiazdce radzily sobie bardzo dobrze...
  13. chris07070707

Mnie tez to bawi, ale w przeciwienstwie do przedmowcow bawi mnie to w sensie (umiarkowanie) pozytywnym, bo juz od 3 eventow trwa swoista zabawa w kotka i myszke pomiedzy tworcami i graczami ;) Chca nas zastopowac jakimis wymyslonymi przez siebie super-hiper-mega trudnymi przeszkodami, a my i tak...
  14. chris07070707

A ja raczej bym sie ku temu sklanial. Dla mnie jest wielce prawdopodobne, ze IG dowiedzialo sie o tym w tym samym czasie co my, czyli juz kilka godzin po wejsciu eventu na serwery live. Takze to prawie na pewno nie jest tak, ze skoro Niemcy o tym napisali i my o tym napisalismy, to teraz na...
  15. chris07070707

To przeciez zupelnie naturalne. Jak kolega wykorzystywal przyspieszacze, by zdobyc i wymaksowac 4 syrenki (czyli jak sam wykorzystywal nieprzemyslana mechanike eventu) to wszystko bylo w jak najlepszym porzadku ;)