• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa Christo

  1. Dragons

    Dzięki i również gratuluję wszystkim z bractwa :)
  2. Zmiany w turniejach

    Jak najbardziej uważam, że można zdobyć 19 skrzyneczek co tydzień tylko trzeba odrobiny chęci całego bractwa. Zrobienie 25 prowincji na 6 gwiazdek na gracza to nie jest coś strasznego (oczywiście mowa tutaj o topowych bractwach turniejowych). Pierwsze 10 prowincji można śmiało śmigać na...
  3. Zmiany w turniejach

    Nie będę się rozpisywał jak niektórzy. Osobiście uważam, że dla mnie turniej bardzo mocno na minus. Tak jak inni na plus jedynie to, że mamy 1 konflikt w turnieju. Oczywiście pierwsze 20-25 prowincji na 6* można zrobić na spokojnie bez żadnej spiny. Nowy turniej (i nie ma co tutaj ukrywać) jest...
  4. Dragons

    @chris07070707 z tym przygotowaniem to na prawdę nie mieliśmy zbyt dużego czasu. Może 2 lub 3 turnieje przed wypadł ten pomysł aby znowu bić własny rekord i też nie do końca to było pewne czy go rzeczywiście będziemy robić. Myślę, że większość użyła leżące przyśpieszenia :) . Ja też kilka zużyłem.
  5. Dragons

    Tydzień temu zrobiliśmy taki sobie fajny wynik, ale zapomnieliśmy się nim pochwalić, ale nie żebyśmy musieli, bo wcale nie musimy.. no ale tak jakoś to wszystko wyszło całkiem przypadkowo, że pisze to dopiero teraz. O kurczę.. i nawet tym razem przygotowywać się do niego nie musieliśmy zbytnio...
  6. Dragons

    Wierzymy, że Owce w next stali zrobią 400k! :D
  7. Dragons

    Proszę ja Was drogie Panie o głęboki wdech i wydech :) i od razu świat staje się piękniejszy ;)
  8. Dragons

    Tu już nie chodzi nawet o konkurs turniejowy. Po prostu przygotowywaliśmy się na ten turniej stali, a to, że akurat był ten konkurs.. no cóż. Bywa ;) . Do próby bicia globalnego rekordu mieliśmy jakiś miesiąc czy półtora, bo za późno poszło info, ale jak widać to wystarczyło :D
  9. Dragons

    Ogień poszedł! Jak to w zwyczaju mają smoki i smoczyce :D Także gratuluję smokom i smoczycom za tak mocne zaangażowanie się aby zrobić jak największy wynik :) . Jesteście the best! Gratki mazioj za wynik :)
  10. Dyskusja o Elvenarach

    @jarq , a ja chciałbym zapytać się Ciebie abyś Ty zapytał się tam dlaczego walczymy w turnieju przeciwko ulepszonym jednostkom, które wejdą z nową rasą? Ja wiem, że wchodzi nowa rasa, ale my jeszcze nie mamy tych jednostek. Jeśli macie puszczać turniej to na starych zasadach, a jak wejdzie nowa...
  11. Dyskusja o Jesiennych Zodiakach

    @tajniakos Tak wiem o tym, że każdy ma prawo się wypowiadać.. czy komuś zakazałem wypowiadać się? Uprzejmie zwróciłem się aby ode mnie się odczepił. Mówisz o szacunku.. dlaczego nie zrobił tego samego? Idzie to w dwie strony. Pierwszy wykazał brak szacunku i nie mówię już tutaj o tym poście, bo...
  12. Dyskusja o Jesiennych Zodiakach

    @chris07070707 Chyba dla Ciebie to konkretne powody, bo chyba bardzo bierzesz tę grę na poważnie. Spływają po mnie te Twoje powody. Napisałbym coś o tych Twoich śmiesznych powodach, ale tak jak napisałem.. nie chce mi się z Tobą dyskutować. Twoje niektóre spośród wielu postów także są głupie...
  13. Dyskusja o Jesiennych Zodiakach

    @chris07070707 , nie chce mi się z Tobą dyskutować, bo czasami z Tobą nie da się najzwyczajniej dyskutować, więc wybacz.
  14. Dyskusja o Jesiennych Zodiakach

    Pamiętam to jak kiedyś wylewało się swoje łzy na forum.. piękne czasy. To prawda, że jestem totalnie zły na to, że znowu zmienili zasady gry, bo tak się po prostu nie robi. Nie mają nawet krzty honoru aby się przyznać do błędu, więc po co wylewać te swoje łzy jak mają gdzieś opinię innych...
  15. Dyskusja o Jesiennych Zodiakach

    Nie chcę Wam psuć tak fajnej zabawy w postaci dyskusji nad tym "zacnym" evencie, ale wiecie, że całe IG mają wszystkie Wasze komentarze w 4 literach? :D
Do góry