• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa clint eastwood

  1. clint eastwood

    Kierunek gry

    Ja sobie radzę, radzę.. I to całkiem całkiem.
  2. clint eastwood

    Kierunek gry

    I, Nusion, dlaczego to niby sobie nie radzę?..co?
  3. clint eastwood

    Kierunek gry

    Ci gracze odeszli już z tej gry. Część może wróci a część już nie. Czesc nowych graczy którzy tu zaczną grać a nie będą chcieli grać w grupie z innymi też po jakimś czasie przestanie grać. Ten wątek rozpocząłem zeby zwrócić uwagę na to, że gdyby gra była bardziej przyjazna (w skrócie pisząc) dla...
  4. clint eastwood

    Kierunek gry

    Zawsze w takich grach jak się trafnie skrytykuje na czacie ogólnodostępnym albo na forum producentów gry to Cię zaraz atakują trolle hejtujące. Zawsze takie są
  5. clint eastwood

    Kierunek gry

    Dobra. Odpusze. Skupiles sie na grze solo i dlatego ten atak na mnie. Tak napisałeś. Mówiłem - nie zrozumiałeś sensu wątku. Nie chodziło abyś chwalił bądź ganil grę solo... Nie o to wcale chodzi tutaj. Pomyliłeś wątek. I nigdy nie porownalem swojej gry do nikogo. Napisałem że znam samotników...
  6. clint eastwood

    Kierunek gry

    Brak odpowiedniej interpretacji i zrozumienia moich wpisów nic nie wnosi do watku. Przeinaczasz na własną korzyść sens moich wpisów... A gracze grający w jednoosobowych i z małym stażem oraz całkiem nowi są w tej grze i tak dyskryminowani i uniemożliwia im się normalną grę. Gra na tym traci. A...
  7. clint eastwood

    Kierunek gry

    Oj klops, nie pisałem o graczach z pierwszej 50-tki tylko o graczach lepiej grajacych niż Mistrz :)
  8. clint eastwood

    Kierunek gry

    Wy tak celowo? Ja nie krytykuję grania w bractwie. Polecam bractwa. Bardzo polecam. Tylko gra nie powinna dyskryminowac graczy nowych i z mniejszym stażem w grze oraz grających w jednoosobowych bractwach I nie napisałem nic niezgodnego z prawdą i faktami tutaj. Życie życiem i tak pewnie...
  9. clint eastwood

    Kierunek gry

    Dajesz słowo? To dziękuję że już mnie nie bedziesz atakował. (Znam paru graczy co graja sami i grają lepiej niż Ty Mistrzu) Do rzeczy.. Bractwa maja swoją specyfikę i swoje patologie. Nie ma powodu żeby niszczyć graczy którzy chcą grać inaczej. Dla Was, "stare wygi", to rewolucja, że ktoś chce...
  10. clint eastwood

    Kierunek gry

    Potem się dziwicie że graczy ubywa A nowi uciekają szybciej niż się pojawili Ryjówka się pisze przez o kreskowane (skromnie dodam)
  11. clint eastwood

    Kierunek gry

    Jak się zamyka wątek?
  12. clint eastwood

    Kierunek gry

    Niedowiarku spytaj tych co tak tu grają albo grali i odeszli z gry przez zmiany Zawsze możesz spróbować ich zwerbowac do swojego bractwa albo z nimi porozmawiać osobiście na priv. Pewnie się dowiesz dlaczego niektórzy tak wolą...
  13. clint eastwood

    Kierunek gry

    Oj znam, znam zalety.
  14. clint eastwood

    Kierunek gry

    A wystarczyłoby gdyby zrezygnowali z renowacji w kosztach rozbudowy cudów i dałoby się grać w pojedynkę i byłby wybór jeśli ktoś woli tak grać
  15. clint eastwood

    Kierunek gry

    Wystarczy spytać tych którzy tak grali i odeszli po zmianach... Może jednak się mylę i są tacy co nadal grają w pojedynkę z sukcesem i się podzielą jakimiś wskazówkami jak to robić
Do góry