• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa Daffcio

  1. Daffcio

    Dyskusja o wydarzeniu Mały Morski Szczęściarz

    Wiesz. Gram w kilka gier tego typu online. Chociaż słowo "gram" jest zbyt duże. Pojawiam się tam i doświadczony latami mogę stwierdzić, że tfu!rcy robią graczy jak im się żywnie podoba. Gracz (jak mawiała moja ś.p. Babcia) "ma tyle do powiedzenia, co żyd za okupacji". Gram też w inną niemiecką...
  2. Daffcio

    Dyskusja o wydarzeniu Mały Morski Szczęściarz

    No to ja miałem mało szczęścia. Wszystkie zadania zrobiłem. Wbiłem budynek na 9 poziom. Do ostatniego artefaktu zabrakło mi 10 rozgwiazd. Punktów w sumie uzbierałem 250. Za Złotą Ligę trzeba (było) mieć 329+. I taka mnie myśl nachodzi: czy ludzie kupują na potęgę kleje i ładują w te eventy? Czy...
  3. Daffcio

    Dyskusja o Brzasku Feniksa

    Cześć. Mam pytanie do tych, co nie koksują diaxami. W której lidze jesteście? Bo ja balansuję na granicy żelaza i brązu. W poprzednich eventach miałem raz (nie wiem jakim cudem) złoto, potem srebro, kilka razy brąz i teraz mogę spaść do żelaza. I mam dwie teorie: 1. Ludzie jadą na diaxach...
  4. Daffcio

    Mapa prowincji.

    Od kiedy wprowadzono "ulepszenie" w postaci większej ilości powiadomień "kto man pomógł" oraz zakładki "waga" w powiadomieniach obserwuję, że gra zaczęła gorzej działać. Zaś od wczoraj nie mogę w ogóle wejść na mapę prowincji. Pasek stanu dojeżdża do pewnego momentu po czym zatrzymuje się i...
Do góry