• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa Dominika12

  1. To już ostatni z naszych urodzinowych konkursów!

    Moja przygoda zaczęła się już dawno temu. Mój mąż grał w grę o podobnej tematyce. Ale tamta gra mnie nie urzekła. Zaczęłam szukać i znalazłam. Elvenar :) gra urzekła mnie grafiką, kolorami, zaskoczeniem było dla mnie grafika pod porę roku. Do tego poznałam ludzi, którzy nie są dla siebie chamscy...
  2. Nasz drugi konkurs urodzinowy

    Z okazji urodzin życzę całemu zespołowi samych pogodnych dni. Mało problemów. A jeżeli już się pojawią, to prostych i szybkich rozwiązań. Życzę kolejnych 6 a nawet 60... Gdzie 60 dużo więcej lat pomysłów, nowych rozwiązań, ulepszeń. Wszak jesteście najlepszym teamem ever
  3. Koszyki Wielkanocne

    Moja odpowiedź to 27 :P
  4. To nie błąd Karnawał

    Cześć. Mam problemy 1 z zadań karnawałowych. Trzeba było wyprodukować 6 cennych pierścieni. Wyprodukowała ale niestety nie zaliczyły się Czy to błąd w opisie zadania? Świat winyandor
  5. Ważne [Komentarze] Rebalans najstarszych budynków wydarzeń

    Otrzymałam odp. na zgłoszenie: "0(...) Elvenar jest grą strategiczną i czasem trzeba zrezygnować z jakichś budynków na rzecz innych. Nie da się mieć ich wszystkich, trzeba na bieżąco dostosowywać swoje miasto." Skończyło się ładowanie moich ciężko zarobionych pieniędzy w tą grę. Chyba trzeba...
  6. Ważne [Komentarze] Rebalans najstarszych budynków wydarzeń

    Mi zniknęła cała populacja jaką miałam. W tym momencie mam -900. Nie wiem skąd się taka chora liczba wzięła.... Do tego zniknęło mi ok 3000 pkt kultury..... I to 2 raz mam problem z populacją.....
Do góry