• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa Dragomira

1. Dragomira

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.63

@radiradi Poprawione, powinno być "do", zamiast "o". @kikimora @Nusion Dziękuję Wam, dawno nie czytałam tak miłych postów :D Zostawiam Was w dobrych rękach, bez obaw : )
  2. Dragomira

Potwierdzone Wyświetlanie towarów [23808]

@jagienkaa Jaką masz rozdzielczość monitora? Ja właśnie sprawdziłam a Operze i Chrome i wszystko wygląda po staremu.
  3. Dragomira

@BlossomValvi @hassano Szanse losowań Studni życzeń się nie zmieniają, zwiększają się tylko nagrody :) @kikimora Informacji na temat gildii brak, niestety. @Annja Nie było jeszcze aktualizacji, będzie popołudniu dopiero. @hassano @jakub357 Dziękuję. Pewnie tu czasem jeszcze zajrzę : )
  4. Dragomira

Ważne Zmiana warty

Drodzy Gracze, Bycie częścią projektu Elvenar było dla mnie wspaniałą przygodą, ale niestety nadchodzi jej kres. Życie nałożyło na mnie zbyt wiele obowiązków bym mogła wypełniać funkcję Community Managera tak jakbym tego chciała i tak jak na to zasługujecie. Wraz z końcem miesiąca opuszczę swoje...
  5. Dragomira

Zapraszamy do komentowania najnowszej aktualizacji 1.63
  6. Dragomira

Aktualizacja 1.63

Aktualizacja Drodzy Ludzie i Elfy. Już na czwartek [20 września] planowane są prace techniczne na serwerze, które wprowadzą najnowszą aktualizację gry do wersji 1.63. *Uwaga: Aktualizacja trwa ok. kilkunastu minut. W czasie przerwy nie będzie możliwości zalogowania się do gry. Za utrudnienia...
  7. Dragomira

rozpad żywych towarów

Zaraz po wejściu żywych towarów mogły istnieć jakieś błędy wyświetlania, nie jestem w stanie tego teraz zweryfikować, ale od początku było mówione, że stosunek rozpadu żywych do otrzymanych zwykłych towarów to 1:1, opisywałam to jeszcze przed wejściem rasy na serwer. I jak ostatnio sprawdzałam...
  8. Dragomira

rozpad żywych towarów

Od samego początku rozpadało się 10% żywych towarów: co noc, wszystkich posiadanych, niezależnie od miejsca przechowywania (magazyn, kupiec) czy bonusów do produkcji. Rozpada się 10% tego co mamy i ta sama ilość jest przerabiana na zwykły towar, odpowiednik tego, który się rozpadł - nic się...
  9. Dragomira

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.62

Zapraszamy do komentowania najnowszej aktualizacji 1.62
  10. Dragomira

Aktualizacja 1.62

Aktualizacja Drodzy Ludzie i Elfy. Już na czwartek [6 września] planowane są prace techniczne na serwerze, które wprowadzą najnowszą aktualizację gry do wersji 1.62. *Uwaga: Aktualizacja trwa ok. kilkunastu minut. W czasie przerwy nie będzie możliwości zalogowania się do gry. Za utrudnienia...
  11. Dragomira

Ważne Team Elvenaru - zmiany i rekrutacja [Rekrutacja otwarta]

Po przerwie, witamy ponownie w zespole Dominika. @Hajmdal zajmie się tym razem moderacja forum : )
  12. Dragomira

Ważne [Komentarze] Przygody Bractw!

Jest, ale najpierw będą przygody na becie.
  13. Dragomira

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.2

Nie ma aktualnie planów usunięcia ani Many, ani Ziaren z zapotrzebowań kolejnych rozdziałów. Po prostu ich ilość w drzewku czy rozbudowie będzie się różnić zależnie od zapotrzebowania na inne surowce.
  14. Dragomira

Ważne Spotkanie społeczności Elvenar 2018

Drodzy Gracze, Już 31 sierpnia, wieczorną porą (około godziny 20), zapraszamy chętnych na spotkanie społeczności Elvenar 2018 (inne gry InnoGames również pojawią się w okolicy). To jedyna w roku okazja, gdy Gracze i ekipa czuwająca nad polską wersją projektu mogą się spotkać i w miłej...
  15. Dragomira

Ważne [Komentarze] Linia zadań: Opowieść o wędrującym księżycu

Zapraszamy do komentowania najnowszej linii zadań.