• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa dzasminloli

  1. dzasminloli

    Zmiany w turniejach

    Wg mnie jedyny plus to skrócenie walk z 4 do jednej reszta na minus. Wg mnie ma to na celu spowolnienie rozwoju bo chyba nie nadążają tworzyć nowych rozdziałów, a dlaczego: na starych zasadach mogłem zrobić tyle prowincji ile miałem np ok 50 na 5 gwiazdek i zgarnąć całą pulę PW, obecnie jest to...
  2. dzasminloli

    Bractwo Dzasminowy Team

    mamy 2 wolne miejsca a możemy zrobić 4, zapraszam aktywnych turniejowo, robimy średnio co drugi lub jeden po drugim na 10 skrzynek, szukam aktywnych turniejowo aby robić na 10 jeden po drugim
  3. dzasminloli

    Bractwo Dzasminowy Team

    Witam Ponownie zapraszam chętnych do bractwa do wspólnej gry. Jest to bractwo dla tych co nie szukają wrażeń na czacie, którzy mają swoje obowiązki i nie za dużo czasu ale chętnie i w miarę aktywnie grają. Jest tez miejsce dla takich co nie lubią gadać ale grają i robią swoje :), oczywiście dla...
  4. dzasminloli

    Bractwo Dzasminowy Team

    Zapraszam chętnych do bractwa :) Celem jest wspólna zabawa, pomaganie sobie na wzajem, udział w turniejach. Nie wymagamy 100% systematycznosci bo nie każdy ma zawsze czas. Pozdrawiam i zapraszam do miłej zabawy razem. Odnaleźć mnie można klikając na punkty rankingowe i tam jest wyszukiwarka.
Do góry