• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa eelem

  1. Antyczne cuda

    U mnie hale dają 137k populacji - nie warto? Przy okazji 268% do produkcji towarów
  2. Zgłoszone Otrzymywanie wiadomosci w grze pomimo skasowania tematu

    Jak przypomniałeś to dałem na NIE. Jak ktoś się u mnie zagubi i obudzi, że chciałby wrócić do wiadomości to sobie z tym radzę. Ale przede wszystkim bym proponował inną opcję - jeśli ktoś chce wrócić, lub chce się znów wysłać do wszystkich, to twórca wątku powinien mieć możliwość dodania...
  3. Dyskusja o aktualizacji 1.111

    bo tfurcy nie działają na pomniejszeniach, bo jak pokazują na filmikach mają minimiasteczka, więc nie widzą problemu - przy 100% jest ok - tylko kto chce się bawić na 100% i przewijać przy byle kliknięciu, ech... Na becie w nowym evencie trzeba ustawić na 100%, bo się nie zbierze kluczyków z...
  4. Potwierdzone BŁĄD PRZYGODY

    otóż to, bo wynikało, że obecnie z automatu wsio wpada bez konieczności klikania w panelu
  5. Potwierdzone BŁĄD PRZYGODY

    Może visitor by podpowiedział jak zrezygnować z panelu po lewej stronie :)
  6. Przygody Bractw z niespodzianką!

    kikizmora chyba Cie polubię :))) i świetny pomysł Twój :)
  7. Wybór zadań powtarzalnych podobnie jak w Przygodzie Bractw

    No chyba chris się mylisz co nie co. Maluchy aż tak łatwo by nie miały. Eventowe budowle aż tak szokowo nie wspomagałyby zadania, a rezydencje i warsztaty są własnie niezbędne do robienia zadań - zbieranie z nich jak i rozbudowa. No i do robienia eventów by zdobyć budowle też są bardzo potrzebne :)
  8. Dyskusja o aktualizacji 1.84

    Nikt o tym nie pisze, więc może to tylko mnie wkurza - po dodaniu skrzynek przy motywowaniu w apce i modyfikacji pól wyboru, pojawiający się napis o kasie za motywacje nakłada się dokładnie na nazwę miasta, w której najczęściej jest wpisywane to co ktoś chce mieć motywowane i w efekcie tego...
  9. Przygody Bractw z niespodzianką!

    Niby można by przymknąć oko na problemy po wprowadzeniu znaczącej zmiany w PB. Nawet chwilowy brak turnieju. Bo to tylko raz i taki tam wypadek w pracy. Tylko, że ja na co dzień mam do czynienia z takimi programistami - na trzy rzeczy usprawnione, jedna to babol i potem siedzą i kombinują jak...
  10. Wybór zadań powtarzalnych podobnie jak w Przygodzie Bractw

    Nie robimy, bo też i nagrody marniawe, ale podstawa to niechęć do bezsensowego klikania w kółko tego samego.
  11. Naprawione Nie mogę wejść do miasta sąsiadów

    i cyferkami nie można wybierać produkcji - no pięknie zaczęły się przygody - a to efekt po wejściu na mapę przygód
  12. Brakujące Przygody Bractw

    Mylisz się sandvinik w tak wielu sprawach, ze może inni już nie chcą podjąć z Tobą dyskusji, bo słabo do Ciebie docierają od innych argumenty. Przede wszystkim większość starała się nie brać udziału w PB żeby zaznaczyć ich marność, a właśnie tacy jak Ty udowadniają, by te PB były i żeby...
  13. Brakujące Przygody Bractw

    Jakoś nie mogę skumać sandvinika :) PB tak, a turnieje i eventy nie? To na czym mu zależy? Pozytywny rozwój? Gdzie? Jak wręcz wprost pisze, że nie zależy mu na PW, ani na diamentach. Przecież diamenty lecą ze studni, a studnie są z eventów. Właśnie mnóstwo PW zdobywa się w dużych eventach, ale...
  14. Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.3

    No ja bym powiedział, że w każdej erze można podnieść dopiero po zbadaniu rezydencji
  15. Dyskusja o Ewolucji Feniksa

    Angel nie martw się. Te chwalipięty to jak wędkarze - taaaaaka ryba. Ja z 5000 trafilem tylko 13 studni, a dodatkowych esencji +200 tylko raz, a ile razy klikałem w 82 to nie zliczę.
Do góry