• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa Ethel

  1. Ethel

    Czarne Owce

    Nasza dotychczasowa arcymaginii - przewspaniała królowa konwersacji forumowych oraz przewodniczka stada łowiec- jedyna w swoim rodzaju- KIKIMORA- zagląda teraz rzadko do gry więc przekazała obowiązek pasterski - chrisowi - którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać :D no.. ale...
  2. Ethel

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    Dziękuję Nusion! Takiej odpowiedzi potrzebowałam :)
  3. Ethel

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    czy ta nowa iglica zmniejsza szanse na zbrojmistrza??????
  4. Ethel

    Dyskusja o Zimowej magii

    nie znoszę zdrapki- tak nudny event że nawet gwiazdek mi się nie chciało zbierać....
  5. Ethel

    Dyskusja o Zimowej magii

    w momencie gdy w eventach zaczęły pojawiać się takie zadania- na kupno pw - przestałam je kupować w przerwach pomiędzy eventami- dzięki temu realizacja tych zadań na eventach nie sprawia mi trudności
  6. Ethel

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

    Naprawdę to rozumiem- zmiana bractwa wiąże się z poczuciem, że "porzucasz" resztę która została- co nie jest przyjemne. Ja zmieniłam bractwo- i to była najlepsza dla mnie decyzja w tej grze. Sama sobie nieźle radziłam- ale jak mi podpowiedzieli to i owo- to teraz moim ograniczeniem są obowiązki...
  7. Ethel

    Zmiany w turniejach

    jak na bezmyślne klikanie to trzeba strasznie dużo się namęczyć :D
  8. Ethel

    Zgłoszone zestaw z iglicy a bonusy

    jako gracz obdarzony przez ig bonusem w kauczuku, zwojach i bizmucie stwierdzam, że jest to bardzo frustrujące... na szczęście jako gracz rozwinięty nie ma to dla mnie aż takiego znaczenia poza momentami gdy decyduję się na przejście rasy.... sprzedawanie bizmutu było koszmarem.... chyba...
  9. Ethel

    nowy TURNIEJ JEDWABIU - dyskusja

    jak dla mnie to był łatwiejszy niż zwoje- gdzie na manualu miałam bardzo duże straty- na jedwabiu większość nieoczywistych bitw udaje się obronić manualem
  10. Ethel

    Czy jest możliwe przypinanie postów?

    @Urdur można by jakoś przypiąć post chrisa- ten z diagramem wskazującym orientacyjny rozkład woja w nowym turnieju: https://pl.forum.elvenar.com/index.php?threads/zmiany-w-turniejach.4915/post-62650 bo po raz kolejny przeglądam kilka stron tego wątku aby go znaleźć...
  11. Ethel

    Czarne Owce

    Ok, ale ciekawe są wnioski na temat tego co stoi za stwierdzeniem tego faktu akurat w tym miejscu ;) Dlaczego nie stwierdzisz tego faktu ot tak gdziekolwiek indziej- całe forum do dyspozycji a wybrałeś ten temat. Powiedz, w jakim celu ? Jaka była intencja?
  12. Ethel

    Dyskusja o Jesiennych Zodiakach

    bardzo długo robiłam 6 gwiazdek zanim pojawiło się zakrzywienie czy polar.... kończyło się tym, że w sobotę o 1:00 robiłam 5 gwiazdkę żeby później zrobić 6... jak pojawi się polar- to odczuwałam znaczną ulgę
  13. Ethel

    Zmiany w turniejach

    ja tam płakać nie będę- mimo, że nie jestem bogata to nie żałuję- bo to bogactwo nie jest warte tego aby spędzać tyle czasu na bezmyślnym klilkaniu
  14. Ethel

    Dyskusja o Jesiennych Zodiakach

    i gracze z pieśnią na ustach będą zbierać odznaki w następnej przygodzie bractw ;)
  15. Ethel

    Dyskusja o Jesiennych Zodiakach

    dobrze widzę, że w liście zadań najdłuższe produkcje to 9h?
Do góry