• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa Flajszman

  1. polityka gry elvenar i dlaczego to gra dla masochistów

    Witam serdecznie:) Ponieważ wszystko już zostało wyjaśnione.... ( swoją drogą chapeau bas dla szanownych kolegów i koleżanek, za niesamowitą cierpliwość w dążeniu do wyjaśnienia tematu), to ja pół żartem może tylko dorzucę definicję co to takiego masochizm, bo nie wiem czy kolega Merlin wogóle...
  2. Wioska iglicowa na rozpędzie.

    Rzeczywiście, forum niekoniecznie jest najlepszą drogą do załatwiania tego rodzaju spraw.... Może lepiej byłoby poprostu pogadać z tym arcy, żeby Ci dał jakiś czas na ogarnięcie wzmocnień... eventualnie na początek szukać bractwa, w którym nie ma parcia na złotko co tydzień... A co do...
  3. Edit: "Blokada cudów dla graczy spoza bractwa" możliwość zamknięcia Antycznych Cudów

    Oczywiście każdy ma swoje zdanie, ale sorry w swojej wiosce, właściciel powinien w 100 procentach decydować o tym co i komu chce udostępnić, ja poszedł bym o krok dalej i dodatkowo dodał opcję wystawiania ofek tylko dla członków bractwa .... strategia nie ma nic do tego że się komuś rozwala...
Do góry