• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa gamin

  1. Dyskusja o wydarzeniu Powrót Czarowników.

    Pierwszy raz od dawna IG zaproponowalo nagrode glowna ktora wydaje sie byc satysfakcjonujaca dla graczy na kazdym etapie. Jak sa liczone te % w ligach? 100% to liczba graczy na serwerze czy liczba graczy bioracych udzial w evencie ?
  2. Turniejowy Rekord Świata

    Swietne wyniki ! Z jednej strony mozna sie martwic, ze taki wysoki wyniki indywidualny utrzyma sie tylko 3 dni ale z drugiej, przeciez rekord swiata dalej pozostanie na polskich serwerach :cool: Wynik grupowy pokazuje sile polskich graczy, co bardzo cieszy. Mimo zmian w turniejach polscy...
  3. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    Ciekawie wyglada nowa opcja handlu, ale z finalna ocena wstrzymam sie do czasu az zobacze jak dziala ten system.
  4. Dyskusja na temat Teamu i Forum

    Odbiegajac od tematu edytowania postow, ale pozostajac w temacie limitow czasowych. Obecnie trwa konkurs Wielkanocny @visanna. Celem jest zaraportowanie minimum 5 z mozliwych 10 postow z grafika Wielkanocna. Dzisiaj rano majac czas na te zabawe, miedzy raportem kazdego postu otrzymywalem...
  5. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    Zapowiada sie, ze po artefaktach stonehenge w iglicy pojawia sie artefakty syrenki. Na becie w akademii mozna juz wytwarzac budynek.
  6. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    U mnie taka oferta rowniez sie juz pojawila (jakis czas temu, na pewno przed eventem). Mysle, ze nie ma nic wspolnego z wejsciem w nowy rozdzial bo u mnie takie zdarzenie ostatni raz mialo miejsce jakies pol roku temu :D. Tak, tak tyle juz czekamy na 18 rozdzial ;)
  7. Dyskusja o Odrodzeniu Kultu Feniksa

    U mnie juz dwa razy (na 4 mozliwe) pojawila sie opcja 2artefakty + 10 katalizatorow za stary artefakt. Problem w tym, ze mi to jest niepotrzebne i tylko zabira slot w ktorym mogloby wypacs cos bardziej wartosciowego (dla mnie). Zlosliwy ten system :D
  8. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    A wiadomo cos w temacie czy nowe towary (T7-T9) tez sie beda rozpadaly ? Odnosnie zairen, unurytu czy many w rozdziale 18 - duze ilosci mi nie przeszkadzaja, zawsze to jakies wyzwanie . Grunt zeby nie polegalo to na bezmyslnym klikaniu tak jak np w 17: postaw 100 statkow i klikaj w kolko...
  9. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    Teraz ? :p Jak sobie przypomne klikanie tych statkow.... Jak to mawiaja: lepiej pozno niz wcale. Wielu na tym skorzysta choc pewnie trudniej im bedzie docenic takie usprawnienie. Zdecydowanie zmiana na plus dla wszystkich. :)
  10. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    to raczej latwe to przewidzenia ze beda wymagaly, i to niemalo. Chyba Koval92 juz wstawial konkretne wartosci.
  11. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    Obawiam sie, ze jesli IG jeszcze na to nie wpadlo to wlasnie dales im pomysl na niezwykla nagrode w jednym z najblizszych eventow ;) Juz sobie wyobrazm ten szal by zdobyc wszystkie artefakty - bo kto by chcial miec takiego niecalkowiecie pokolorowaneo avatara :D Myslalem ze dolny limit...
  12. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    Powaznie? Faktycznie nagroda z kategorii tych must have i teraz kazdy rzuci sie na event:D Tylko patrzec jak zamiast ewolucyjnego bedzie avatar :p
  13. Turniejowy Rekord Świata

    @chris07070707 gratulacje, piekny wynik. Prawdopodobnie to rekord wszytskich serwerow nie tylko polskich :) Ale cos mi podpowiada, ze nie utrzyma sie on zbyt dlugo i za kilkanascie godzin ujrzymy nowy rekord swiata ;) Przypomina mi to troche stare dzieje gdzie @Nusion srubowala rekordy na...
  14. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

    I ponownie mamy w watku wiecej "przepychanek slownych" niz tresci merytorycznej. @jarq a moze warto by rozwazyc rozpoczecie Spoilery cz 6? Tu mamy juz 86 stron. Sa rozne podejscia do gry, ale niestety czesto obserwuje sie podejscie ze gracze preferuja jak najlatwiejsza sciezka a szczegolnie...
  15. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

    Oficjalna wersja wywiadu jest dostepna rowniez na forum czeskim i niemieckim gdyby komus to bardziej odpowiadalo niz czytanie po angielsku ;)
Do góry