• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa glisskur

  1. Dyskusja o zmianach w Antycznych Cudach

    Tak, piszesz niezrozumiale, bo nie napisałeś wcześniej o tym, że zwrotów nie dostałeś....
  2. Dyskusja o zmianach w Antycznych Cudach

    @Vorian Atryda jak dostałeś zwrot PW z tych cudaków co ładowałeś koledze to odjęło to od Twojego limitu.... =) Czyli jak miałeś limit 2500 dostałeś zwrot 100 to Twój limit się zmniejszył do 2400....
  3. Dyskusja o Igrzyskach Elvariańskich.

    Serio WY tego nie widzicie??? 365 pkt (idąc Waszą teorią 35pkt za wczorajsze logowanie + 100 pkt z poczty i nawet niech Wam będzie 40 zebrane z ziemi) 365- 175= 190 , Zdjęcia są zrobione z moich kont więc nie ma mowy o kupowaniu waluty.... Na zdjęciu przecież widzicie, że waluta za dzisiejsze...
  4. Dyskusja o Igrzyskach Elvariańskich.

    @kikimora zobacz na zdjęcia to są zadania nr1 więc waluta za nie nie została zebrana jak i również za dzienne logowanie. Przecież widać na zdjęciach. Nawet tam , gdzie jest mniej waluty to zadanie nr2 więc powinno być jej więcej.
  5. Dyskusja o Igrzyskach Elvariańskich.

    @Charlene nie pisz bzdur i nie rób ze mnie wariata bo wiem co pisze... Na dowód zdjęcia na których widać ilości waluty na start ( od razu dla jasności na zdjęciu z mniejszą ilością waluty nie było nic losowane) na jednym koncie na start było ponad 300 waluty natomiast na drugim 100+ Mam to...
  6. Dyskusja o Igrzyskach Elvariańskich.

    Nikt nie dokupił, a o dodatkowej walucie z poczty to wiem. Ma ktoś inna teorie ?? Potwierdzone mam to na 100% , że taka rozbieżność jest.... Bardzo mnie to zaciekawiło bo skoro powstała liga to fajnie by było, żeby każdy miał na starcie równe szanse....
  7. Dyskusja o Igrzyskach Elvariańskich.

    Cześć, od czego zależy ilość waluty eventowej na start?? Niektórzy zaczynają z 50 a niektórzy z 400, przy tym samym rozdziale... O co tu chodzi??
Do góry