• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa GrzegorzTheGreat

  1. Wioska Iglicowa robiona Surowcem?

    Z tym pozwolę sobie się nie zgodzić - trochę przekornie, bo rozumiem, że to uproszczenie? Sensem wioski iglicowej jest zdobywanie diamentów, a wysokość kosztów nie ma żadnego znaczenia i dotyczy to zarówno surowców jak i wojska, dopóki oczywiście nas stać na ich ponoszenie, tzn. pozyskujemy w...
  2. Iglica - wskaźnik Sekretnej Skrzyni nie przekierowuje do jej faktycznego położenia

    Tak, przy przechodzeniu na kolejne piętro tak to działa, ale co się dzieje, gdy nie otworzymy skrzynki, a Iglica zostanie zamknięta? Przepada, czy system losuje i nam dorzuca do inwentarza? Bo w ostatniej Iglicy właśnie zostawiłem sobie skrzynkę z myślą, że może się przydać w evencie, a potem...
  3. Kopalnia Diamentów zaprasza!

    Powodzenia! Ewidentnie była potrzeba kolejnego bractwa iglicowego, widziałem to już po wzrastającej ilości zgłoszeń do mojego bractwa i nawet mi się błąkała taka myśl, żeby kogoś zachęcić do założenia nowego, ale jak to bywa, czasu nie stało. Więc dobrze, że założyłeś takie bractwo - będę Wam...
  4. Zmiana w Regulaminie

    Ja nie zagłosuję w ogóle. Rozumiem intencje i z jednej strony trochę do mnie przemawiają, jednak generalnie nie jestem zwolennikiem ograniczania ludziom możliwości swobodnego wypowiedzenia swojej opinii - a zmuszanie do uzasadnienia takim ograniczeniem jest - to po pierwsze. Po drugie, rozumiem...
  5. Ups i wymuszona zmiana lokalizacji miasta

    Niestety, też to zauważyłem. Na jednym świecie akurat miałem zaznaczone, żeby mnie nie przenosić, ale przenieśli mi większość aktywnych sąsiadów, zostało chyba ze trzech z kilkunastu, więc chcąc nie chcąc teraz też jestem zmuszony, żeby "zapragnąć" przenosin. Z doświadczeń na pozostałych dwóch...
  6. Dyskusja na temat Teamu i Forum

    A jakieś argumenty na to "nie zgodzę się" masz, poza "bo mi wolno i już"? Bo tego o wypaczaniu dyskusji to nie kupuję - przecież i tak najczęściej, jak ktoś odnosi się do jakiegoś dyskusyjnego jego zdaniem fragmentu poprzedniej wypowiedzi, to go cytuje w swojej odpowiedzi i to tam zostaje, więc...
  7. Twoje miasto zostało przeniesione na lepszą pozycję na Mapie Świata

    I to by było rozwiązanie. Bo tłumaczenie, że przecież gracz miał coś zaznaczone, w tym akurat wypadku jest dość słabe - po pierwsze: ta opcja jest domyślnie zaznaczona, po drugie: nie widać jej na apce, po trzecie i najważniejsze: czasem ktoś zaznaczył świadomie, bo chciał przenosin, ale... rok...
  8. Nowe nagrody w Iglicy Wieczności

    Szkoda, że taka słaba komunikacja jest ze strony IG, bo gdybyśmy wiedzieli w momencie odpalenia Iglic z artefaktami feniksa, że będzie je można również wymienić w evencie (to akurat podejrzewaliśmy) oraz wytworzyć z użyciem schematów (a to przyjemne zaskoczenie), to większości żalów by pewnie...
  9. Miejsce w mieście - czy kiedyś jest luz?

    Zawsze mnie trochę dziwiły te narzekania na ciasnotę - fakt, na niechlujstwo i stawianie jak popadnie byle czego sobie nie można pozwolić, jednak faktycznie, jak pisze @chris07070707, w miarę przechodzenia kolejnych epok, masz więcej miejsca, niż NAPRAWDĘ potrzebujesz. W szczególności warto...
  10. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    Skoro użyłeś słowa "korelacja", to nie dośpiewałem, raczej Ty sobie dośpiewałeś, bo ja w tych wcześniejszych postach nie zauważyłem, żeby ktoś taki związek między fabułą a ideologią wykazywał i to na siłę. A zwalczanie politycznej poprawności w obecnych czasach - moim zdaniem - może być...
  11. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    Wybacz, @chris07070707, ja tam nie zauważyłem, żeby ktoś zarzucał IG, że pod płaszczykiem fabuły przemyca ideologię nazistowską (a tak należałoby rozumieć zarzut o doszukiwaniu się korelacji między nimi). Natomiast zarzucono im brak pewnej wrażliwości i z tym akurat się zgadzam, bo choć...
  12. Lista cudów antycznych, w których zainwestowaliśmy swoje punkty

    @Lanariko, "zapomniał wół, jak cielęciem był"? Oczywiście, są tacy, którzy próbują coś tam ugrać, wrzucając 1-2 PW i licząc na kokosy, ale w obecnych realiach, to oni są chyba częściej "dawcami" niż "biorcami" PW. Dokładnie. Jeśli ktoś faktycznie stosuje rynek skrzynek, to takie dodatkowe...
  13. Nowe nagrody w Iglicy Wieczności

    1 tydzień: 0, 0, 0 2 tydzień: 1, 0, 1 Czyli rozkręca się, bardzo powoli :) Z tym, że w 2 tygodniu trochę mi brakło czasu i zrobiłem wszystkie trzy Iglice tylko na 10 z 12 pięterek. Więc druga hipoteza jest taka, że im mniej się robi, tym więcej nagród :rolleyes:
  14. Handlarz różnościami

    To już któryś raz pojawia się przy rzuconym pomyśle jako argument, że "to nie przejdzie". Przepraszam, ale ten wątek nie służy do tego, żeby stwierdzać, czy coś przejdzie, już nie mówiąc o tym, że to nie od graczy zależy. Mówimy, czy nam odpowiada dany pomysł, czy też nie, ewentualnie wspierając...
  15. Nowe nagrody w Iglicy Wieczności

    Niestety, 3 Iglice i 0 artefaktów.
Do góry