• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ostatnia aktywność hacz11

• Na obu moich światach ARE i WIN po ostatniej walce w prowincji nie pokazuje się plansza informacyjna o zdobytej runie a wygrane walki...
  • hacz11 odpowiedział w wątku Dyskusja o Zimowej magii.
    a teraz teoria spiskowa ale chyba raczej szwindel ze strony IG otwieramy skrzyneczkę i wpada badziewie jakieś ale sowa skacze oczko...
    sorry bo elf też dostał przed chwilką:)
    chyba za wbicie sowy na 10 poziom przed terminem propozycja wydania kasy przychodzi jako nagroda dodatkowa:mad: na człeku V rozdziału...
    No piekło nowym wybrukowałem a jutro szykuje się dla nich ciężki dzień - zdobądź 20 reliktów i produkcja. niestety dla mojego człeka też.
    No coś jednak jest nie tak z bractwami jak na 161 odkrytych mam 81 należących do bractwa a i tak niektóre są solowe :) może to taki...
    No a prowincje to co? pałac ślubów na 22 poziomie daje 29 k za odwiedziny u odkrytych sąsiadów razy 161 i wystarczy na zakupy PW
    a to był w zamyśle taki mały przepis jak będąc na 3 poziomie rozwoju zrobić sobie sowę 10 lvl. no muszę dodać i cierpliwość gdy zadanie...
    Boleję nad tym ale do bractwa nie mogę więc ni ma tematu:( co do reszty to jest fajnie bo sobie chomikuje surowce ( tylko drewna mam...
    No może nie napisałem tego zbyt dokładnie ale początkujący jestem na człeku bo po roku myślę że elf w leśnych jest średnim osiągnięciem...
    Zaczynając rok temu dostałem jedna dobrą radę na przywitanie - potrzeba dużo cierpliwości - więc teraz dla początkujących trochę takich...
    No tak jak się doliczyłem zostało 10 dni do końca i 25 odsłon nagród wszelakich czyli wpadnie cała Sowa i coś tam jeszcze dodatkowo bez...
    Coś mam cienko z liczeniem bo jak dotąd wychodzi mi na ścieżkę 400 pkt ( wstępny podgląd na nagrody i robimy na full te z 4 lub 5...
  • hacz11 odpowiedział w wątku kikimora.
    Hmmm a może by tak Kiki została a ino Zmora odeszła?
  • hacz11 odpowiedział w wątku Dyskusja o wydarzeniu Zamglony Las.
    No aż łzy w oczach zalśniły jak trafiłem na tak poważną samokrytykę z lat KC więc chyba jestem zbyt wiekowy aby grać dalej z młodzieżą...