• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa hacz11

1. Zmiany w turniejach

Miałem być cicho ale nie wyrabiam. Nie mam jeszcze zwiadowców bijących 4 na 4 ale po zmianach w turnieju będzie to chyba jedyne sensowne wojsko w układzie 5 slotów na 5 slotów przy likwidacji zapór. przy dwóch oświeconych i czterech swobodnych robi się nam praktycznie 10 slotów wojska bijącego...
  2. Dyskusja o Jesiennych Zodiakach

A mnie to cieszy ten podział dokonany przez IG na farciarzy gdy wystarczy 556 kluczy i pechowców bo idzie się popłakać zbierając 1260 kluczy:mad:
  3. Koszty ekspansji

i trzy grosze początkującego :) codzienna pomoc sąsiadom w miarę rozwoju ratusza pomoże opłacić naukę , posadowienie ekspansji z badań oraz zwiad a z czasem i zakupy u hurtownika
  4. Mana

No widzę że pędzisz jak szalony to najedź na budynki kultury leśnych i w korzyściach masz które ile dają. poza tym w drzewku badań jest ikonka many :) // A jak masz golema i renowacje to w tym rozdziale daje koło 5 k many połączono//Urdur
  5. Zmiany w turniejach

Sorry za te 8 ale z tego co widziałem zaczynamy turniej z dużą przewagą ( czasami zbyt dużą ) ale potem powoli przechodzimy w równowagę sił i stosunek się odwraca. teraz naszych jest mniej i trza wykorzystywać przeszkadzajki. // Pewnie ma to małe znaczenie dla tuzó z 15 i wyżej ale taki...
  6. Zmiany w turniejach

Takie coś wybije graczy lubiących kombinować podczas walki:) prosta plansza bez przeskadzajek i 8 slotów przeciwnika z wyższą inicjatywą będzie nie do przejścia już chyba przy równej wielkości oddziałów:eek:
  7. Bractwa dla maluszków

Będzie pewnie znowu nie w temacie ale jest to miejsce gdzie napotkać mogę dobrą i złą znajomą jednocześnie więc tak zapytam - czy jedynym celem gry i rozwoju miasta jest udział w turnieju ?
  8. Dyskusja na temat skrócenia czasu trwania Przygód Bractw

Czyli cały szum i obrazy o wpis z rozgoryczenia że ktoś tam w IG zlekceważył sobie przyzwyczajenia bractw. I przepraszam raz jeszcze Wszystkich urażonych bo po codziennej pomocy sąsiadom w liczbie teraz 130 tylko z 10 odpowiada odlapkowaniem i chyba jest to ogólny standard tej gry
  9. Dyskusja na temat skrócenia czasu trwania Przygód Bractw

No jak już się ktoś dopatrzył braku szacunku do innych graczy to bardzo przepraszam:oops: z pewnych względów nie mogę przystąpić do większego bractwa więc założyłem swoje żeby mieć dostęp do turniejów i PB a poza tym nie podoba mi się tryb nakazowo straszeniowy w opisach zasad przyjęcia. mniej...
  10. Dyskusja na temat skrócenia czasu trwania Przygód Bractw

I teraz po tych płaczkach znowu będzie zmarnowana PB gdyż zostawią ewolucje golema żeby jakoś ułaskawić tych co niby planiści super a jakoś na zegarku się nie znają. Od początku był podany czas trwania PB i jakoś udało się zdobyć golema do niczego niepotrzebnego bo całe przygotowanie robiłem pod...
  11. Konsultacje społeczne o nagrodach w Przygodzie

Czyli znowu klops i przy braku innej ewolucji pozostaje walka o łuk triumfalny coby było miejsce na defilady dla niedobitków z armii:cool:
  12. Konsultacje społeczne o nagrodach w Przygodzie

może temat już był poruszany ale archiwum za wielkie żeby sprawdzić a z podglądactwa sąsiadów wynika że sporo graczy ma braki w ewolucjach budynków. A gdyby tak w nagrodach za 2 i 3 etap Przygody był jakiś wybór ewolucji np. 1 z 3 dostępnych i Bractwo decydowało co się opłaca zebrać? dodatkowo...
  13. Problem z misjami ze świata wróżek.

A jednak doniosłem do suportu na leniwe wróżki tym bardziej, że zadania wpadły w pętlę i dwa dni już lecą takie same
  14. Poradnik turniejowy - zamknięty

Piękne dzięki za porady ale polecę własną ścieżką bo akurat walki manualne są tym co ściągnęło mnie do Elvenaru po niemożności powrotu do Herosów.
  15. Poradnik turniejowy - zamknięty

Pewnie i tak nikt tego nie przeczyta oprócz Ciebie ale i na to mam taktykę. Trochę męki na początku żeby nadrobić potrzebną do przejścia liczbę zdobytych prowincji i teraz wchodząc w rozdział z goblinami po zbadaniu zaawansowanego zwiadu mam 36 prowincji z poziomem łatwy a za nimi tylko trudne...