• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa Hassano

  1. Hassano

    Okołoiglicowe pogaduchy(offtopic z Zimowej Magii)

    Hmm.. masz bujną wyobraźnie ale nie martw sie nawet jak dostane bana to tylko pomogą mi podjąć jedyną słuszną decyzje.. samemu ciężko więc moze taka pomoc będzie w sam raz.. Widziałem jak ja klikałeś tą wyobraźnią i powiem Ci że starsznie zmęczyłeś mózg bo całe 2h.. tyle to ja spędzam w grze...
  2. Hassano

    Okołoiglicowe pogaduchy(offtopic z Zimowej Magii)

    Zeby nie być gołosłownym wysłałem @chris07070707 pw z pasami tu na forum.. już sie nie moge doczekać.. fajnie by było gdybyś nagrał film no ale nie będe aż tyle wymagać
  3. Hassano

    Okołoiglicowe pogaduchy(offtopic z Zimowej Magii)

    Jak to jaka.. na apce tylko automat bez patrzenia na mape, komp wiadomo daje możliwości podglądu i manuala
  4. Hassano

    Okołoiglicowe pogaduchy(offtopic z Zimowej Magii)

    Ciiii zaraz powiedzą że sie da przecież wystarczy wiedzieć co i jak :) tak apropo nie wiem jak wy ale ja sie świetnie bawie widząc wasze odpowiedzi i to jak bardzo chcecie mnie przekonać do swoich racji :) i sporo ich w sumie macie :P
  5. Hassano

    Okołoiglicowe pogaduchy(offtopic z Zimowej Magii)

    Szkoda że nie wspomnisz a dobrze o tym wiesz że na maluchach łatwiej sie robi czy to turniej czy iglice.. szkoda ze również nie wspomnisz że negocjacje dla tych maluchów są śmiesznie tanie a że są w Twoim bractwie to im surke też podeślecie w razie potrzeby na negocjacje :) to są właśnie te małe...
  6. Hassano

    Okołoiglicowe pogaduchy(offtopic z Zimowej Magii)

    I tu trafiłeś w punkcik :) kiedyś dawno temu polegała na tym co piszesz, teraz polega na wejściu i to nie co 3h ( nie bądźmy masochistami) tylko co 9h żeby puścić produkcje i wojsko :)
  7. Hassano

    Okołoiglicowe pogaduchy(offtopic z Zimowej Magii)

    Ehh.. nie napisałem że jest nie normalne albo nie wykonalne.. ale nie będzie sie sprzeczał o pierdoły, myślałem akurat @Nusion że ty jesteś najnormalniesza z tego całego towarzystwa ale widze że z kim przystajesz takim sie stajesz.. dobrze że jeszcze niema kiki i kilku innych co zawsze wam wturują
  8. Hassano

    Okołoiglicowe pogaduchy(offtopic z Zimowej Magii)

    My wiemy że jest różnica a co z cała masą ludzi którzy tylko grają na apce i nawet nie mają pojęcia ze z kompa jest możliwość walki manualem?
  9. Hassano

    Okołoiglicowe pogaduchy(offtopic z Zimowej Magii)

    No to gratuluje :) ja niestety nie daje rady ja ciągle mówie o apce
  10. Hassano

    Okołoiglicowe pogaduchy(offtopic z Zimowej Magii)

    Bez feniksa na apce nawet 1 piętra nie zrobisz :) ale przecież możesz sie pobawić
  11. Hassano

    Okołoiglicowe pogaduchy(offtopic z Zimowej Magii)

    Odpal feniksa i baw sie :)
  12. Hassano

    Okołoiglicowe pogaduchy(offtopic z Zimowej Magii)

    To nie są wymogi, nie każdy ma te budynki, nie każdy ma feniksa.. nie każdy ma karme żeby mu dać ją 3x w tygodniu.. nie każdy ma czasówki.. nie każdy ma tyle wojska nawet :) A pętaj sie i tak zaglądam tam 2x dziennie raczej sie nie trafimy :) i tak moge sie założyć że nie będzie tam dłużej niż...
  13. Hassano

    Okołoiglicowe pogaduchy(offtopic z Zimowej Magii)

    Ale przecież ja nie napisałem nic nienormalnego.. tak gra większa większa i większa ilość graczy.. ale sam sobie zobacz jutro masz okazje.. graj manualnie nawet podejrzyj sobie mape ale nie stawiaj zbrojmistrza ani bostów na atak i zrób iglice.. już odpal sobie feniksa choć nie każdy go ma ale...
  14. Hassano

    Okołoiglicowe pogaduchy(offtopic z Zimowej Magii)

    Nie, po prostu jedziecie na czasówkach i boostach w postaci budynków.. nie rób z siebie.... :) wole nie kończyć bo admini czytają :) Ale spokojnie dam Ci jutro te pasy i chce zobaczyć jak zrobisz tą iglice.. spokojnie
  15. Hassano

    Okołoiglicowe pogaduchy(offtopic z Zimowej Magii)

    A odpowiem Ci :) nie przechodze jej :p:p i zazwyczaj na apce bo odpowiadając na kolejne pytanie nie mam ochoty na robienie jej manualnie na kompie :) i rozwinę myśl nawet bardziej uprzedzając kolejne pytania :) zaczyna sie wchodze robie 4 walki bez problemów przecież są łatwe.. czekam całe 10...
Do góry