• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa Horaxcy

  1. To nie błąd Blad wydarzenia

    No to biorę pod uwagę i rozumiem to już, nie chodzi nawet o mnie. A wniosek płynie taki, że dla normalnego gracza, co nie czyta za dużo coś tam gra i nie strzelał skrzynek po 160 i nie wylosował kilku cukierków po 500, nie rozwinie tej platformy więcej niż polowe prawda? więc przy następnym...
  2. To nie błąd Blad wydarzenia

    // Rozumiem ale to trochę psuje zabawę bo starałem się te zadania dość szybko kończyć marnujac czary oraz mój czas A pod koniec były naprawdę trudne i czasochłonne A w takim wypadku nie mam szans na odblokowanie nagród dziennych przez następne 10 dni gdybym wiedział że tak będzie część zebranych...
  3. To nie błąd Blad wydarzenia

    Brak nowych zadan zeby zdobywac cukierki jestem na 9 etapie budowy platformy i od wczoraj mnie zablokowaliscie z tych dziennych to ja nie wiem czy uzbieram poprostu do evelucij na 10 poziom platformy tak nie może być i w poprzednim wydarzeniu z piernikowy domkiem tak nie było bo postawilem 2 na...
Do góry