• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa JakeStyles

  1. Ups i wymuszona zmiana lokalizacji miasta

    Odznaczenie ptaszka,by nie przenosili Twojego miasta tak jak Ci tu inni doradzają również może się nie sprawdzić. Miałem taką sytuację, że praktycznie wszystkich sąsiadów mi przeniesiono i pozostało 3-4 graczy w okolicy, a reszta miejsc zajęły tzn kopalnie(czy jak to się zwie) Nie wiem jak...
  2. Dyskusja o Jesiennych Zodiakach

    Ja już od paru eventów przestałem dostawać tą bonusową walutę na emailu, nawet w spamie nic nie było. Pisałem do supportu i odpisano mi, że nie każdy dostaje ten mail z bonusem. Ja oczywiście jak zwykle nie dostałem.
  3. To nie błąd Zła wielkość grupy szkoleniowej w koszarach

    Przecież to nie jest błąd. Te jednostki mają różne rozmiary.
  4. Apokalipsa i jej rekordowy wynik w Iglicy. Top 1 na polskich serwerach!

    Okazuje się, że jednak można zdobyć więcej punktów w iglicy i Wasz wynik nie jest już rekordowy :( Przykro mi :(
  5. Support który olał moje zgłoszenia graczy łamiących regulamin

    Nie spodziewałem się takiego hejtu na mnie za to,że zgłosiłem osobe która oszukuje w tej gierce. To moja pierwsza tego typu gra w której tolerowane jest oszukiwanie oraz łamanie regulaminu gry który każdy z nas akceptował. Martwi mnie też,że support jednym ludziom wymierza karę(co prawda...
  6. Support który olał moje zgłoszenia graczy łamiących regulamin

    Witam.Jakiś czas temu zgłosiłem dwójkę graczy do supportu którzy posiadają po 3 multikonta z których wrzucają sobie punkty wiedzy z nich na swoje główne konto. Wiem, że tak robi wiele ludzi, ale podobno kiedy się takich ludzi zgłosi do supportu,to on zweryfikuje zgłoszenie i jeśli doszło do...
  7. Studnia Życzeń - co wypadło?

    U mnie po paru losowaniach z 8 studni ani razu póki co nie wyleciały diamenty :( jak tak dalej pójdzie to je usunę bo mi sporo miejsca zajmują, a jakieś ochłapy złota i młotków tylko lecą które i tak ostatnio oddaje hurtownikowi.
Do góry