• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa jarq

1. jarq

Aktualizacja 1.108

Aktualizacja Drodzy Ludzie i Elfy. Już na czwartek 9 lipca planowane są prace techniczne na serwerze, które wprowadzą najnowszą aktualizację gry do wersji 1.108. *Uwaga: Aktualizacja trwa ok. kilkunastu minut. W czasie przerwy nie będzie możliwości zalogowania się do gry. Za utrudnienia...
  2. jarq

Dyskusja o aktualizacji 1.108

Zapraszam do dyskusji.
  3. jarq

Następna runda turnieju z poziomu mapy przy 100% redukcji czasu (Aplikacja)

Obie te rzeczy zostały już zgłoszone, co do zamulania to wiem że sprawę badali, ale na razie nie mam żadnych informacji.
  4. jarq

Zgłoszone likwidacja zakładek wyboru budynków wojskowych w turnieju

Pracują nad czymś związanym z turniejami, ale co i w jakiej formie tego na razie nie mogę powiedzieć.
  5. jarq

Zgłoszone zestaw z iglicy a bonusy

Z tego co się dowiedziałem to przyglądają się sprawie, co z tego wyniknie tego oczywiście nie wiem.
  6. jarq

Potwierdzone Błędna ilość mgieł wizji przy tworzeniu

Naprawione, ale wgrane będzie dopiero przy następnej aktualizacji.
  7. jarq

Grafika w Iglicy Wieczności

Wspominałem o tym w rozmowie ale może zapomnieli, przypomnę im o tym.
  8. jarq

Aktualizacja 1.107

Aktualizacja Drodzy Ludzie i Elfy. Już na czwartek 25 czerwca planowane są prace techniczne na serwerze, które wprowadzą najnowszą aktualizację gry do wersji 1.107. *Uwaga: Aktualizacja trwa ok. kilkunastu minut. W czasie przerwy nie będzie możliwości zalogowania się do gry. Za utrudnienia...
  9. jarq

Dyskusja o aktualizacji 1.107

Zapraszam do dyskusji.
  10. jarq

TURNIEJ

Proszę poprawić ten temat i dokładnie opisać o co Ci chodziło, bo ja także nie bardzo wiem jakie pytanie zadałeś i jak na nie odpowiedzieć.
  11. jarq

Zgłoszone likwidacja zakładek wyboru budynków wojskowych w turnieju

Tak bierze, ja nie patrzę tylko na to jakie wyniki ma dana ankieta, jak już kiedyś pisałem jest wiele czynników które są brane pod uwagę i to jak przebiega dana dyskusja w temacie także.
  12. jarq

Podróż Powietrznych Kupców

Drodzy Ludzie i Elfy, Statki powietrzne nadciągają ze Wschodu, a na swoich pokładach niosą przeróżne rasy - od Ludzi i Elfów po Orki i Wróżki. Kto wie, skąd przybywają i co ich tu przyciąga? Gdy tylko pierwszy statek jest już dostatecznie blisko, pełen werwy Niziołek wyskakuje z niego, by Cię...
  13. jarq

Dyskusja o Podróży Powietrznych Kupców

Zapraszam do dyskusji