• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa JAY.

  1. Wzmocnienia wojska w Akademii Magii - czestosc pojawiania sie

    nie ma to znaczenia bo to wszystko jest losowość jak odpisał mi suport, więc Chris może miał 16 % szansy, ja miałem 0,5 % - widać jaka to "losowość" albo po prostu wprowadzanie w błąd, gdyż moje 0,5 % wynika z wyliczeń tego co dawały mi AM na 3 światach w ciągu 30 dni bez przegapienia kolejek...
  2. Wioski iglicowe w epokach III-IV

    no cóż Nusion - Gracze mając wioskę iglicową na innym świecie poza swoim głównym miastem mają już wiedzę na temat jak w 8 minut zrobić iglicę na szybko ale ten poradnik zawiera niby porady jak zrobić iglicę i ten post dostałem od Bractwa "Denis i Tolka" jak do Nich wchodziłem i takie niby porady...
  3. Wzmocnienia wojska w Akademii Magii - czestosc pojawiania sie

    no tak każdy ma inaczej ale u mnie tak to wygląda więc po co nakręcać nowych Graczy żeby ładowali kasę na diamenty i kręcili po wzmocnienia? nie zamierzam płacić za 20 k wyniku w turnieju tylko po to by pokazać wszystkim, że umiem walczyć :) pozdrawiam
  4. Wioski iglicowe w epokach III-IV

    kolejny post, który spokojnie można wyrzucić do kosza i do tego przydługi...otóż przeczytałem wiele razy ten niby poradnik nawet zrobiłem ściągę na kartce...otóż po pierwszej iglicy okazało się, że tą kartkę mogę użyć wiecie do czego...na walkach, które robiłem manualnie czyli grałem sam...
  5. Wzmocnienia wojska w Akademii Magii - czestosc pojawiania sie

    no cóż Chris fajny z Ciebie Gracz ale niestety Twój post można spokojnie wyrzucić do kosza gdyż obecna szansa na trafienie jest zdecydowanie mniejsza niż Twoje wyliczenia i tutaj chyba zarządzający grą mieszają otóż w ciągu 30 dni na 3 światach nie przegapiłem żadnej kolejki w AM i starałem się...
  6. Brak zapowiedzi startu PB 7.10 na forum oraz w trąbce.

    Gratulacje dla zarządzających tą grą o super szybkim monicie odnośnie rozpoczęcia PB...chyba pomału olewają Graczy - o tym świadczą liczne oferty żeby ładować pieniądze na diamenty - no tego nigdy im za mało, bo przecież trzeba płacić grafikom za robotę, mogę tylko wyrazić swoje zdanie o tym, że...
Do góry