• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa Joanna2

  1. Joanna2

    Konkurs - Gastronomiczne Świętowanie

    Zmyślna Zupka Składniki; 1 mała dynia, 2 marchewki 5 naparstków eliksiru Wykonanie; Do bulgoczącego kotła z wrzątkiem wrzuć - Dynie umytą, oczyszczoną z pestek i włókien pokrojoną w kostkę - Marchewkę umytą, obraną i pokrojoną w kostkę - Naparstki eliksiru Do smaku dodaj zioła oraz szczyptę...
  2. Joanna2

    Konkurs Świąteczny

    Gwiazdka już do Elvenar zagląda, Elf w niebo spogląda. Przedstawiciele wszystkich ras zapowiadają magiczny czas. Krasnoludzki zbrojmistrz czyści sanie, już prezenty wrzuca na nie. Jednorożce się radują kopytami postukują Zdrowia, Szczęścia, Pomyślności i Wiele Radości.
  3. Joanna2

    Konkurs jesienny

  4. Joanna2

    To już ostatni z naszych urodzinowych konkursów!

    Około pięć lat temu reklama ściągnęła mnie do Elvenaru i tak zafascynowała że nadal tu jestem :) Na początek chciałam dojść do ostatniej rasy, a teraz nie mogę doczekać się następnych :) Lubię wyzwania i uwielbiam bractwa w jakich jestem :)
  5. Joanna2

    Nasz drugi konkurs urodzinowy

    Z okazji 6 urodzin życzę całemu zespołowi Elvenaru determinacji oraz motywacji w doskonaleniu gry, a Nam graczom wytrwałości i wielu przyjemności w świecie Elvenar. :)
  6. Joanna2

    Szukam bractwa

    Anna posłuchaj rady i dawaj do Nas jest fajowo i uwierz mi będziesz potrzebna i to nie raz :p Owieczki to bractwo, które dodaje skrzydeł :p
  7. Joanna2

    Lato z Elvenarem!

    Dziękuję :) i gratuluję :) Oczywiście popieram i z chęcią podzielę się wygraną z nienagrodzoną dwójką uczestników :)
  8. Joanna2

    Lato z Elvenarem!

    Kefalonia plaża Myrtos piękny zachód słońca i ulubiona rozrywka :)) Joanna2
  9. Joanna2

    Dziesięć Skrzyń w środę ♥

    Brawo !!!!!!!!! :):) :)
  10. Joanna2

    Loteria odpowiedzi tydzień III

    11 Paluszki Joanna2
  11. Joanna2

    Loteria odpowiedzi tydzień II

    17 Lawa wulkaniczna Joanna2
  12. Joanna2

    Loteria odpowiedzi tydzień I

    34 Lawa wulkaniczna Joanna2
Do góry