• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa kasiaczb

  1. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

    Przygody zdecydowanie dla bractw gdzie kupują diamenty i maja nieskończona ilość czasówek na produkcje bransolet....poza ty grało się nudno i tyle...jak flaki z olejem to czekanie na każdą bransoletkę a każdy gracz mógł wyprodukować góra trzy sztuki na dobę... do bani takie przygody gdzie trzeba...
  2. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

    Na Games of knowledge są już mapy i zapotrzebowanie na wszystkie odznaki.... tu kilka nowości bo nie ma już trentów ,piekarzy i flakonów a bransolety też inaczej się będzie robiło do tego odznaki z turnieju i iglicy ( co przy czwartkowym rozpoczęciu przygód jest bardzo niewygodne) ale jeszcze...
  3. Bractwa - prowadzenie, motywacja i strategie graczy

    W prowadzeniu bractwa ważny jest nie tylko arcy...bo sam sobie to niewiele może:) U nas jest Rada czyli ja i magowie i wspólnie podejmujemy decyzje. No a żeby bractwo funkcjonowało jak należy to ważne jest zebranie ekipy która ma ten sam cel i lubi ten sam sposób gry...to jest cała tajemnica...
  4. Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.4

    A i tak najbardziej wyczekiwanym cudem byłby taki co zmniejsza czas oczekiwania na zwiad......więc jeszcze wszystko przed nami mam nadzieję :)
  5. Dyskusja o Jesiennych Zodiakach

    Problem w tym i to jest najgorsze ze nas zablokowali na zadaniach za 80 kluczy i ani o jeden więcej:( juz trzeci raz miałam 5x skrzynka z narzędziami za 80 kluczyków... Do kitu taki event w którym nie da się nawet jednego misia rozbudowac na maxa bez kupowania diaxów.... żałosne i tyle.
  6. Dyskusja o aktualizacji 1.88

    Może jest nadzieja na poprawę aktualizacji wiru w przygodach? Zwłaszcza jeśli twórcom chodzi o to by jak najwięcej bractw brało w nich udział....bo ostatnie dwie edycje przygód to dalekie były od normalności....
  7. Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.4

    No sorry ale czy to czyjaś wina że gra i zbiera od 2 czy trzech lat? Dlaczego mu coś trzeba zabrać? Jakoś więksi gracze się nie plują o zabieranie czegoś mniejszym tylko dlatego że u mniejszych zwiad idzie ok14h a u nas ponad 90h
  8. Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.4

    Aaaa tak to ma wyglądać:) OK dzięki za info.No i zgadzam się że ostrożność i rozwaga się tu przydadzą:) // Ja miałam nadzieję na podwodny świat :) np.po kliknięciu w żółwika....ale dzisiaj zabrali żółwika:( kicha...fajny był.... Oby tylko na tapete nie powróciła niebieska cycata elfica bo na to...
  9. Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.4

    Witam:) coś mi chyba umknęło w tym wszystkim bo nie załapałam dlaczego trzeba przepalić niepotrzebne budynki zanim wejdą zmiany? Nie mozna tego zrobić jak już wejdą?
  10. Przygody Bractw z niespodzianką!

    Ostatnio o 10 rano wystartowali a ogłaszali że przygody koło południa. Teraz ogłaszają że rano...tylko nie wiadomo jaką strefę czasową mają u siebie ci co startują:))
  11. Przygody Bractw z niespodzianką!

    No jasne że nie ma konieczności:) nie ma konieczności w ogóle podchodzić do przygód... wszystko zależy od początkowego założenia,a ja po prostu założyłam że mówię o graczach którzy chcą grać a nie tylko zgarnąć nagrody za kazdą mapkę:) // No i miejmy nadzieję że tak właśnie będzie i że będą...
  12. Przygody Bractw z niespodzianką!

    No zmiany faktycznie idą w dobrym kierunku ale ilość odznak a zwłaszcza różdżek jest porażająca:( A jak by nie patrzeć czas produkcji czarów w AM jest jaki jest i to sie nie zmieni. Wielkie diamentowe bractwa przejdą mapy z palcem w nosie a te inne gdzie aktywnych w przygodach graczy jest ok. 12...
  13. Produkcje w manufakturach i nie tylko !!

    NIe wiem czy to jasno wyjaśniłam? Chodziło mi o to ze jak masz 50 warsztatów i chcesz robić np. browary albo co innego ale to samo na wszystkich warsztatach to jest mega fajnie- tu faktycznie jest ułatwienie. Ale jak dzisiaj chciałam nastawić 10 duzych warsztatów ( i tylko te 10) na 3h -...
  14. Produkcje w manufakturach i nie tylko !!

    Jeśli to ma być usprawnienie czegokolwiek to może pomysłodawca powinien przetestować jak to się gra na telefonie i ponastawiać warsztaty ! Przecież nawet nie widać który warsztat będzie nastawiany i czy system wybierze kierunek góra-dół czy lewo-prawo.... przy nastawianiu warsztatów na przygody...
  15. Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.4

    Pomysł ciekawy o tyle że "wieza pojawi się na obrzeżach miasta" a nie że trzeba ja bedzie postawić:)) Oby było to w formie zadania grupowego dla zmobilizowania całego bractwa a nie kolejny rodzaj turnieju dla spłukania nas z surki i wojska.... zobaczymy,nie traćmy nadziei ze bedzie to coś fajnego.
Do góry