• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa kikimora

1. kikimora

iglica a zysk portalu

bo sa trochę produktem ubocznym. Ale raczej nikt nie traktuje ich w kategoriach nagród głownych. Tak z ciekawości sobie polukałam dzisiaj na nagrody za poziomy i szczerze mnie telepło. Tym bardziej mnie telepło że jak wspomniałam od jakiegoś czasu mam dramatyczne niedobory młotków.... których...
  2. kikimora

iglica a zysk portalu

@Miroslaw78 masz rację, ze proponuję zmiany pod siebie i watpie aby to się zmieniło. Może dlatego że nie mam pojęcia jakie sa Twoje potrzeby? I biorąc pod uwagę, że jednak większość osób biorących udziału w ankiecie raczej nie śni po mocach o portalówce z bosa to może ten pomysł nie jest jednak...
  3. kikimora

iglica a zysk portalu

podbijam temat trochę ostatnio pobiegałam po iglicy i muszę jednoznacznie stwierdzić, że ilości młotków które iglica jest w stanie przyjąć są zastraszająca. Będąc w ostatnim rozdziale zwyczajnie nie stać mnie na negocjacje W związku z tym mam sugestię uzupełniającą, aby z trybu multi też...
  4. kikimora

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.4

wszystko zalezy od tego co kto rozumie pod pojęciem "topka". Dla jednych to top1 w turnieju na serwie, ale dla innych to top1 w bractwie, a dla jeszcze kogoś innego już 2k jest wynikiem kosmicznym. Niezależnie od definicji z marszu każdy posiadacz miśków dysponujący odpowiednią ilością...
  5. kikimora

no zobacz... jak na złość tez mam krótką pamięć.... to na pewno nie ja :p przecież ja nigdy nie narzekam... i na eventy też się nie wściekam... i na kazdym turnieju nie pisze po 10 prowincjach ze mam już dość turnieju... a po pierwszym dniu że mam już dość klikania... także to na pewno nie ja :p...
  6. kikimora

to może przypomnę (bo zdaje się, ze niektórzy chyba zapomnieli:P): nie ma obowiązku klikania wszystkich dostępnych prowincji w turnieju. Nie ma nawet obowiązku szukania ściany i zbierania pw za 2 gwiazdkę. Można jak to za starych dobrych czasów bywało z trudem kliknąć tych 20-30 prowincji i się...
  7. kikimora

Iglica - Blad po zdobyciu 12 skrzynek

cóż... poprzedniej iglicy nie skończyłam, bo 3 piętro okazało nie niemożliwe do gry może jeszcze nie zamykaj tego watku, bo może sie okazać, że ten problem jednak dalej istnieje
  8. kikimora

@Koval92 nie wprowadzaj ludzi w błąd... tyle razy Cię o to prosiliśmy... to że coś prawdopodobnie będzie nie oznacza że na pewno będzie! musisz sie z tym pogodzić nie ma pewności że event feniksa będzie i jaki będzie i czy na pewno będzie z kategorii wartociowych i czy będzie kopią...
  9. kikimora

Dyskusja o aktualizacji 1.96

my też! teraz jeszcze musimy wyskamleć wpłaty w cuda na apce... i mam nadzieję, że nie będziemy musieli drzeć klawiatur przez pół roku... dostaliśmy zapowiedź ze coś tam się robi w tym temacie to cierpliwie czekamy, ale z naszą cierpliwością to jest dość słabo
  10. kikimora

Dyskusja o nowym regulaminie forum

oczywiście można to określić jako czepialstwo, ale jednak jest w tym sporo słusznych uwag,bo regulamin jest niespójny, bardzo ogólnikowy a nawet wewnętrznie sprzeczny w kilku aspektach bardzo optymistycznie podajesz udział procentowy ;) nasz problem polega na tym, że musimy zaakceptować ten...
  11. kikimora

ufff wreszcie apka przestaje straszyć
  12. kikimora

iglica a zysk portalu

a mi portalówka nie pasuje i to bardzo nie pasuje. Traktuję ją jako karę. a jak wypada z bosa na 3 piętrze to mnie jasna choroba strzela. I jakoś w bractwie też nikt zbytnio się nie cieszy na portalówki z bosa... nie wiem dlaczego... szczerze raz dostałam rezydkę z Twojej listy, bo ani...
  13. kikimora

Zgłoszone Filtr "tylko w grupach" u kupca

masz rację. To mnie zupełnie nie interesuje. I dlatego chce mieć filtr, a jak tam sobie wystawiasz to nie mój problem wtedy odbijam piłeczkę: to ciebie dla odmiany nie powinno interesować ale ja do nikogo nie mam pretensji. Wystawiajcie sobie jak chcecie,ile chcecie i ogólnie pełna amerykanka...
  14. kikimora

Dostępność żywych towarów

z każdej sytuacji jest wyjście ostatnio potrzebowałam pilnie sporej ilości surowców. Po pierwsze poprosiłam o pomoc w bractwie i ją dostałam. Kolega (ukłon w strone kolegi) uratował mnie na prawie 500k w sumie. Potrzebowałam dużej ilosci stopu... którą dostałam w przeciągu pół godziny, bo...
  15. kikimora

czy to dotyczy animacji? jak rozumiem animacja zostaje, ale w teorii ma szybciej działać? edit: post z tematu o animacji