• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa Klops

  1. Klops

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Mnie najbardziej ciekawi, czy po zmianach w antycznych cudach mają zamiar usunąć lub zmienić na coś innego odznakę antycznych cudów:rolleyes:
  2. Klops

    Forteca Zemsty - rozbudowa?

    Wpatrywałem się w info o rasie u iDavisa kilka minut i dopiero teraz znalazłem - chyba czytałem wybiórczo :(
  3. Klops

    Forteca Zemsty - rozbudowa?

    Mógłby ktoś podpowiedzieć co jest potrzebne do rozbudowy Fortecy Zemsty (rozdział 19, zemsta wygnańca) na 3 i 4 poziom, chciałbym się przygotować, a niegdzie nie mogę znaleźć info.
  4. Klops

    Niezwykła Przygoda - Rekrutacja

    Witam wszystkich, po długim czasie ponownie otwieramy rekrutację, ostatnie zmiany w Antycznych Cudach wzbudziły dużo kontrowersji także w naszych szeregach, kilka osób udało się na elvenarowe wakacje. Aktualnie mamy 4 wolne miejsca i zapraszamy graczy, którzy regularnie biorą udział w turniejach...
  5. Klops

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Nie ;) to 20k+ wpisów na discordzie, myślę, że nie wytrzymali naszego narzekania :D
  6. Klops

    Uwaga na tego gracza

    Zawsze mnie zastanawiało, dlaczego niekorzystny stosunek surowców w ofercie nazywany jest nieuczciwym :)? nikt nikogo nie zmusza do ściągania takich ofert? Wśród moich sąsiadów jest kilka osób co wystawia takie oferty, i wiszą one naprawdę długo, nikt nie klika bo są nieopłacalne - ale nieuczciwe?
  7. Klops

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Czyli to kwestia opłacalności i użyteczności, a nie tego, czy się da, czy nie da go wybudować... Jeśli chodzi o mnie to produkcja strzelających lub unurytu, naprawdę interesująca. efekt karmienia już mniej; sezon dla mnie to sprawa kosmetyczna, może jakby nagrody główne i z końcowych skrzyń...
  8. Klops

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    A dlaczego miałoby nie być możliwe wybudowanie feniksa?
  9. Klops

    O zmianach w Antycznych Cudach na spokojnie!!!

    Nie wydaje mi się, żeby zmiany w antycznych cudach miały wpływ na PB. Przygody same w sobie nie mają zbyt wielu zwolenników z innych powodów. Z niewiadomych przyczyn gracze (na angielskim i polskim discordzie/forum) przypisują zmianom w AC, również negatywny wpływ na PB.
  10. Klops

    O zmianach w Antycznych Cudach na spokojnie!!!

    To, że ostatnia aktualizacja nie przypadła społeczności Elvenaru do gustu wiemy doskonale, skupmy się na tym co możemy zrobić i przede wszystkim jak pomóc (czyt. co doradzić) graczom z młodszym stażem. Chętnie poczytam jak sobie poradziliście z ostatnimi "udogodnieniami". P.s Na wytykanie...
  11. Klops

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Sprawdziło się to co kiedyś napisałem na discordzie, IG atakuje jak asasyn - szybko i skutecznie ;). Jeżeli miała to być zmiana w celu spowolnienia progresu, to się udała znakomicie. Nie wiem tylko skąd taka potrzeba, skoro ostatnie rozdziały, a w szczególności ich ostatnie technologie, są tak...
  12. Klops

    Valloryjska Wieża Smoka

  13. Klops

    Niezwykła Przygoda - Rekrutacja

    Dobry Wieczór Wszystkim!!! Odświeżam temat :cool: Poszukujemy 2-3 "średniozaawansowanych" graczy, którzy dołożą przysłowiową cegiełkę do Iglicy Wieczności, oraz regularnie zakręcą Turniej! W zamian oferujemy miłą grę w spokojnej atmosferze, cotygodniowych schemat razem z mnóstwem run i PW, oraz...
  14. Klops

    Iglica i kiepskie z niej nagrody

    Nie do końca chodziło o "Ciebie" w tym błędzie, każdemu się zdarza, sam w pośpiechu albo rozkojarzenia czasami wrzucam posty w złych działach, ale kiedyś było sprzątane, najwyraźniej już nie będzie:(
  15. Klops

    Zadanie "Wyszkol hordę orków"

    W zbrojowni produkcja 2 dniowa to horda orków
Do góry