• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa LadyAkima

  1. Przycisk "Zbierz wszystko"

    Jak w tytule - przycisk taki zbierałby wszystkie gotowe produkcje: warsztaty, rezydki, wojsko, budynki eventowe, cuda... Szczególnie byłoby to przydatne w czasie przygody - zamiast jeździć kursorem czy palcem w tę i we w tę, wystarczyłoby jedno kliknięcie. W przypadku posągów te kilka sekund...
  2. Szukam bractwa dla 2 graczy

    dziękuję za wszystkie propozycje, zarówno tutaj, jak i w grze :) temat zamknięty
  3. Szukam bractwa dla 2 graczy

    Hej, dwóch dość aktywnych graczy szuka bractwa korzystającego z rynku skrzynek. Każda iglica na złoto, w turnieju 2-3k punktów.
  4. Offtop ze Spoilerów luty 2022

    A czy ja napisałam, że brakuje mi czasu? Napisałam tylko, że eventy trwające 8 miesięcy z 12 to trochę mi się kłóci z definicją słowa "event"... Skoro wchodzi event dwa tygodnie po zakończeniu poprzedniego, to już nie jest event, tylko regularny content. Jeśli ktoś robi całą iglicę czy turniej...
  5. Offtop ze Spoilerów luty 2022

    Eventy też byłyby urozmaiceniem, gdyby nie trwały non stop. W tej chwili mam wrażenie, że to stały content, który trzeba codziennie obrabiać (no dobra, nikt nas nie zmusza, ale jak już w coś gram to gram). A gdyby były 3, max 4 eventy w ciągu roku? Czekalibyśmy i korzystali. Event powinien być...
  6. Dyskusja o wydarzeniu Zakazane Ruiny

    Ja brałam zawsze te najdroższe i wpadło mi 700 dodatkowej waluty (na starcie miałam jakieś 4200). Podobnie jak u Nusion, wychodzi mi, że będę musiała na koniec dokupić pakiet 500 waluty, żeby skompletować zestaw.
  7. Opcja "Ukryj/Pokaż budynki"

    Popieram. Ja na początku grałam tylko na PC (lubię manualną walkę), ale od dłuższego czasu korzystam głównie z aplikacji, bo wiele rzeczy jest na niej prostsze - przestawianie budynków, łapkowanie sąsiadów, nawet głupie odrzucanie zadań idzie na apce dużo szybciej.
  8. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    Bardzo fajny ten pomysł z runami. Ale czy ktoś już myślał, jak to wpłynie na rynek skrzynek? Będziemy liczyć runy jako 10, 15pw, czy to będzie zysk dla wpłacającego?
  9. ÉLVÉNARIANIÉ Zapraszamy :)

    Szukamy nowych twarzy do bractwa, wymagania bez zmian - 1000pkt. w turnieju i dwa poziomy Iglicy. Iglica wychodzi nam na złoto, turniej na 12-13 skrzynek. Gramy bez spiny, ale sumiennie :) Kontakt w grze Szymon69.
  10. Przenoszenie Graczy – nowe zmiany dyskusja

    Mnie jakiś czas temu przeniosło w niby fajne miejsce, mam dużo aktywnych sąsiadów, ale odnoszę wrażenie, że oni wszyscy mają te same bonusy, co ja. Na handlu same deski, zwoje i pył. Rzadko pojawia się coś innego.
  11. Zażalenie odnośnie przenosin

    ja byłam na pustkowiu od zeszłego poniedziałku i właśnie dzisiaj mnie przeniosło, wydaje się że w fajne miejsce, bo dużo ofert na handlu i sporo łapek dostałam przez tych kilka godzin :cool:
  12. Zażalenie odnośnie przenosin

    To u mnie dzisiaj wyszedł lepszy numer. Opcję przenoszenia miałam wyłączoną, bo miałam sporo aktywnych sąsiadów, łapkujących i handlujących. A dzisiaj wszystkich wymiotło i zostałam sama w środku pustkowia :/
  13. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    A ja jestem zachwycona tą wiadomością, ponieważ rok temu byłam jeszcze raczkującym graczem i moja Chatka utknęła na 9 poziomie. Nareszcie będę mogła ją podnieść na max <jupi>.
  14. Konkurs jesienny

    U nas na wsi jesień najbardziej widać na polach :)
  15. ÉLVÉNARIANIÉ Zapraszamy :)

    Znów mamy jedno wolne miejsce w bractwie, limit w turnieju zaledwie 1000 pkt. ale robimy więcej i 10 skrzynek wpada co tydzień, zwykle nawet 12. Iglica obowiązkowo do drugiego bossa, ale złoto powoli staje się u nas standardem :) Zapraszamy aktywnego gracza. Kontakt w grze Szymon69.
Do góry