• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa Lanariko

  1. Lanariko

    SOWIA DZIUPLA szuka gracza

    rekrutacja otwarta
  2. Lanariko

    SOWIA DZIUPLA szuka gracza

    zwolniły nam się dwa wakaty - zapraszam chętnych do kontaktu
  3. Lanariko

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Rany Elfa, przestań się unosić i zacznij czytać ze zrozumieniem... 1. mówimy o wprowadzeniu dodatkowej zakładki w antycznych cudach, gdzie są rozpisane ich poziomy. Ta informacja jest już w Wikipedii i jest do niej łatwy dostęp, ergo - jest to informacja zdublowana. Moim zdaniem niepotrzebnie...
  4. Lanariko

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Absolutnie nie. Są usprawnienia, które ułatwiają obsługę gry i są bardzo potrzebne, chociażby zbieranie produkcji - ja pamiętam jeszcze czasy kiedy żeby zebrać produkcje z manufaktur, trzeba było każdą kliknąć oddzielnie. Ale akurat ta zmiana nie ułatwia praktycznie niczego. Te informacje były...
  5. Lanariko

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Dla mnie zupełnie niepotrzebne, informacja ogólna, dotyczące gry, a nie poszczególnych użytkowników spokojnie mogą być w wiki. To tak ze 4 kliknięcia więcej... nie przemęczę się. 3/4 graczy nawet tam nie zajrzy. 2/4 się po prostu nie chce a pozostała 1/4 przeczyta poradnik Chrisa i nie będzie...
  6. Lanariko

    Dyskusja o rozdziale 21

    To ja dołożę swój planik :)
  7. Lanariko

    Dodatkowy budynek do tworzenia samych artefaktów

    Ale nie rozumiem, po co mają gonić? Wyścig o złote kalesony? Jak komuś zależy na intensywniejszej grze, to szuka porządnego bractwa i już tam mu pomogą. Przy taj ilości ułatwiaczy, jakie dzisiaj są wojskowych cudowych, eventowych i wszystkich innych spokojnie można robić dobre wyniki nawet bez...
  8. Lanariko

    SOWIA DZIUPLA szuka gracza

    rekrutacja nadal otwarta
  9. Lanariko

    SOWIA DZIUPLA szuka gracza

    no idziesz?
  10. Lanariko

    SOWIA DZIUPLA szuka gracza

    Zapraszamy aktywnych graczy. Jeśli chciałbyś do nas dołączyć, pisz do Tyrezjasza lub do mnie na grze.
  11. Lanariko

    SOWIA DZIUPLA szuka gracza

    Zapraszamy do Dziupli :)
  12. Lanariko

    Rozdział 21

    Niestety nie wszystkim tej cierpliwości starcza... Z Dziupli już 4 dużych graczy odeszło, bo zwyczajnie znudzili się tym czekaniem. Eventy są tak powtarzalne i proste że niestety, ale urozmaicenia żadnego nie dają, przygody też wyzwaniem nie są.... Rzadko narzekam na tą grę, ale ta przerwa...
  13. Lanariko

    Przycisk "Zbierz wszystko"

    w sumie to jak wyżej u Chrisa. Ani mnie to ziębi, ani grzeje. Sama używać pewnie nie będę, ale rozumiem graczy, którzy mogą tego chcieć. Jeśli to miałoby być opcjonalne to czemu nie. Choć uważam że są potrzebniejsze zmiany w grze niż akurat ta... CHOĆBY TO STALE WAŁKOWANE PRZEZE MNIE PORZĄDNE...
  14. Lanariko

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    A są jakieś przewidywania ile jeszcze na tą rasę będziemy czekać??? Nudzi już mi się...
  15. Lanariko

    Zaklęcie teleportu antycznych cudów

    Pamiętam że jednym z powodów odrzucenia tego pomysłu była mechanika, ale to było przed możliwością chowania budynków ewolucyjnych. Argument był taki że ciężko jest to tak zaprogramować, żeby system "pamiętał" zarówno rase jak i poziom budynku. Teraz już od dłuższego czasu mamy możliwość chowania...
Do góry