• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa lsareth

1. lsareth

Dyskusja - wersja HTML5

Działają wam bractwa na tym HTML*u 5? Bo ja nie mogę na tej wersji poprzeglądać bractw no co mogę powiedzieć nie działa. Dodam że nie jestem w żadnym bractwie. Być może to nie wina gry tylko mojej 2 letniej pasty termo przewodzącej na procesorze.
  2. lsareth

Schemat -> nowe zaklęcie jako nagroda dnia

Po to jest 10 skrzynka żeby zdobywać schematy...
  3. lsareth

Antyczne Cuda

Mi daje 10,5% populacji i zajmuje 9 kratek ale chyba warto :D
  4. lsareth

termin zakończenia gloryfikacji satanizmu

Nie ma na co marudzić na forum to trzeba się wziąć za marudzenie na ekran startowy ;v Liczę jednak że to tylko żart.....
  5. lsareth

Szukam bractwa

@Spooky przecież macie 25/25 ;v
  6. lsareth

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.55

Nie wiem starczy taki magazyn na jeden turniej u wróżek/orkach bo prawię wchodzę :D Kiedyś to mi to by starczyło na 2 po ~~5k punktów z tego co pamiętam
  7. lsareth

Szukam bractwa

Jednak znowu aktualne xD Jednak informacje trochę się zmieniły ;) Jak coś kontakt w grze lSareth bądź na forum
  8. lsareth

Szukam bractwa

Nieaktualne
  9. lsareth

Szukam bractwa

Witam Szukam bractwa jestem w epoce o wróżkach mam jakieś 75k punktów w rankingu, 2400 pozycję w rankingu oferuję: 7/7 motywek w tygodniu minimum 2700 punktów w każdym turnieju Stały rozwój miasta uczestnictwo w przygodach bractw Produkuję stal, zwoje i eliksiry Oczekuję : Rozwiniętego handlu...
  10. lsareth

NIE BIERZEMY UDZIAŁU W PRZYGODACH... ciąg dalszy

nie popieram bojkotu, płakaliście że nie ma PW to dali PW.... dali 70 PW czyli tyle ile w 10 skrzynce w turnieju <może pare pw mniej> 25x70=1750 PW dla bractwa, jak to się nie opłaca żeby na tydzień postawić po parę niebonusowych manufaktur, lub kilka warsztatów 1 level to już nie wiem czego...
  11. lsareth

Kulinarna Loteria Niziołków (VII)

46 szaszłyk
  12. lsareth

Wojsko jest bezużyteczne

Twoja rozpiętość bojowa to 328, czyli na całe wojsko to 1640, przeciwnika to 333 i na całe wojsko to 2331 2331-1640=691 czyli ~~2 Twoje oddziały Ale chwilka Twoje oddziały są lepsze, możesz je dobierać np. na ciężką jednostkę piechoty nie wystawisz lekkiej :) Czyli masz: A)przewagę taktyczną...
  13. lsareth

Kto będzie następny?

nie Myliłeś się kolejny post będzie użytkownika forum ;)
  14. lsareth

Ważne [Komentarze] Wydarzenie: Trzech Lodowych Gigantów

3 główne nagrody dobre, no ba bardzo dobre, oraz moje ulubione drzewka 3x3 <sama kultura>, Budynki z bonusami do wojska w dni gdzie są podwójne korony dla mnie spoko Poziom trudności zadań : Dosyć łatwe P.s. jestem w epoce wróżków i mi się event podobał <mimo że nie lubię śniegu :D>