• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa Ludka

  1. Zodiaki wykorzystanie kluczy

    W mailu jest informacja, że klucze są do odbioru do 19.09. Też kiedyś chciałam odebrać ostatniego dnia eventy Teraz już pamiętam, żeby robić to dzień wcześniej
  2. Promocja

    W Akademii 10 renowacji kosztuje jeden schemat, czyli 300 diamentów
  3. elvenar - gra hybrydowa

    Człowieku zrób przysługę sobie i innym i przestań się męczyć w tej grze. Każdy, kto gra, bierze odpowiedzialność za swoje decyzje. Jeśli trudności go nie zrażają, to gra dalej, jeśli coś mu przeszkadza, to rezygnuje i szuka nowej gry. PS. Mam nadzieję, że nikt nie da się wciągnąć w kolejną...
  4. Przypadkowo sprzedany antyczny cud

    Osobiście przez przypadek sprzedałam misia b. na 10 poziomie, ale znajomi sprzedali cuda. Po napisaniu do supportu odzyskaliśmy:))) Pisz, nie czekaj:))
  5. To nie błąd Nie można spowrotem postawić budynków wcześniej przeniesionych do inwentarza

    Zgadzam się z Seviper. Przy budynkach przez nas budowanych, a później przeniesionych do inwentarza jest w wymaganiach znaczek robotnika.:) Znalazłam u siebie w magazynie rasowe budynki, wszystkie mają znaczek:)
  6. Dyskusja o Brzasku Feniksa

    To nie jaja:) To fioletowe diamenty?:) Ale faktycznie spadają rzadziej niż deszcz w mojej okolicy:)
  7. Dyskusja na temat wydarzenia Pogrzebane Miasto

    Tak. Mi zaliczyło do zadania "zdobądź zaklęcia" zdobyty podczas iglicy teleport:)
  8. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    Fakt, mało przypomina poprzednie feniksy, ale mi się podoba:)
  9. Zamiana Punktów "Antyczna Wiedza w Punkty Wiedzy"

    Również NIE. Właśnie minęły dwa lata jak gram. Nie jestem zwolenniczką chodzenia na skróty. Możliwości zdobycia dodatkowych PW jest naprawdę wiele, chociażby podbój kolejnych prowincji.
  10. Ostatnia litera

    Ambrozja
  11. Dyskusja o zmianach w bibliotece, tworzeniu i bractwie

    Nowe konto raczej nie będzie miało szansy wpłynąć na produkcję danego surowca na serwerze, bo będzie miało tylko jeden zestaw. Taki wpływ mogą mieć tylko gracze z farmą bibliotek
  12. Ostatnia litera

    Arbitraż
Do góry