• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa MacAbra

  1. Wioski iglicowe w epokach III-IV

    Ja tylko dodam zeby nie napalac sie na poczatku i na hura wstawiac wzmocnienia zaraz na starcie iglicy....lepiej dac w czwartek tak zeby "zachaczylo" obie iglice z dwoch tygodni
  2. Wioski iglicowe w epokach III-IV

    Ja nieraz robilem tym sposobem podanym przez chrisa ze wzmocnieniami 2+2 i idzie w wiekszosci poziomow przejsc bezbolesnie pietra...czasem zdazy sie ulozenie przeciwnikow ze niczym tego nie mozna "ugryzc" ale wtedy negocjacje...ale na cala iglice to moze ze 2-3 razy takie mi sie trafiaja
  3. Szukam bractwa iglicowego

    Aj sorki masz racje nie zauwazylem zle szukalem:)
  4. Szukam bractwa iglicowego

    Dzieki chris za odpowiedz...tylko czy s3 to nie arendyll? Ja mam wioske iglicowa na feryndall...szukalem mazioja nikt taki nie wystepuje ma tym serwerze...ale dostalem info o propozycji wstapienia tak ze w kazdym razie dziekuje za pomoc
  5. Szukam bractwa iglicowego

    Witam wszyskich jak w temacie szukam bractwa iglicowego iglicowo/przygodowe mam wioske zbudowana z poradnika chrissa a wiec jest ona minimalistyczna zrobiona tylko pod iglice
Do góry