• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa Magyrna

  1. Magyrna

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    Hmmm... Dobra, czyli PW w iglicówkach będą się palić na straty. Chyba, że nie przebiją zwiększającego się co noc limitu? Jak ma działać to powiększanie się conocne kredytu o 80?
  2. Magyrna

    Zegar odliczający czas do PB

    @Gniewoj - czyyyyli... Tak dla zegara żebym zdązyl zmienić bractwo na czas? :D
  3. Magyrna

    Kopalnia Diamentów zaprasza!

    Dzięki @xEasyRiderx, też lubię konkret :) Więc w ramach konkretu krótko - zwolniło nam się 1 miejsce, zapraszamy!
  4. Magyrna

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    hmmmm... no ciekawe, bo jak mam sowę i piernik na max a teraz ogarnę boblina to co dostane? drugą podstawkę? a może nic? :eek:
  5. Magyrna

    Kopalnia Diamentów zaprasza!

    Moi drodzy: szach mat i po makale! :cool: Nasze małe wioski powinny już w najbliższej iglicy dołączyć, więc wynik będzie jeszcze lepszy! o_O A tymczasem niedługo zwolni nam się 1 miejsce, chętne osoby proszę o priv w grze. Zapraszamy! :D
  6. Magyrna

    Kopalnia Diamentów zaprasza!

    Witajcie! :) Nasz luksusowy kurort - *Najlepszy* Po Tej Stronie Drogi Mlecznej - posiada obecnie jeszcze 2 wolne miejsca. Zapraszamy! W obecnym składzie na 23 miasta 20 już robi całą Iglicę, a ostatnie 3 małe wioseczki lada moment wbijają zwiad na III rozdział! Czujecie to złoto? Diamenty? :D...
  7. Magyrna

    Dyskusja o aktualizacji 1.141

    Ooo... To ja w ramach nurtu pomysłów co kurzem zarastają - a kiedy receptury za relikty T1 i T2 się w akademii pokażą? :D Już nie pamiętam w ramach której z poprzednich aktualizacji to miało wejść, ale jak trzeba to odkopię żeby zacytować ;) w każdym razie - nadal nie ma :/
  8. Magyrna

    Chwasty

    Czyli nie miałam złudzeń że przez chwilę ich nie było? Wróciły - a zauważyłam bo mi się apka znowu zaczęła przycinać na głównym mieście. Niby nic, taki chwast, a psuje przyjemność z płynnej gry.
  9. Magyrna

    Specjalizacja turniejowa - poradnik

    Weszłam na forum żeby sprawdzić przecieki o terminie pb i wsiąkłam zupełnie gdzie indziej :D @Maguzzi bardzo dziękuję i gratuluję świetnego poradnika! Bardzo rzeczowo i bardzo przystępnie napisany, bezczelnie wrzucę link dla moich współbraci :) Mimo, iż nie mam zacięcia zakapiora turniejowego...
  10. Magyrna

    Kopalnia Diamentów zaprasza!

    Biuro Podróży "Trip Wszechczasów" zaprasza na wczasy do Kopalni Diamentów! Ostatnie miejsca! :D Wskutek przeprowadzania jesiennych porządków zwolniło nam się 5 miejsc. Nasz wyśmienity skład zdobył w ostatniej iglicy 11/12 kryształów = 21 miejsce na serwerze! Złoto czeka! Czy będziesz...
  11. Magyrna

    Waleczni Hodowcy Rdestu zapraszają aktywnych graczy!

    Cześć! Dwa miejsca czekają na sympatycznych graczy którzy chcą powalczyć o 10 skrzynek w turnieju i biec w iglicy ile się da! Pomagamy, doradzamy :) I tak tylko w ramach przypomnienia - nie mamy żadnych limitów! Nawet bez limitów dla graczy osiągamy: - turniej zazwyczaj 10 skrzyń - iglica...
  12. Magyrna

    Kopalnia Diamentów zaprasza!

    Hej! Piszę gdyż mamy 2 wolne miejsca. Bractwo czysto iglicowe - idealne do kopania diamentów dla głównego miasta w innym świecie ALE również jako miejsce na eksperymentalne konstrukcje iglicowe lub wakacje dla normalnego miasta, które chce sobie spokojnie pograć bez żadnych limitów w turnieju...
  13. Magyrna

    Zegar odliczający czas do PB

    Cześć! Proponuję aby wprowadzono do gry zegar który będzie odliczał czas na 72 godziny przed rozpoczęciem Przygody Bractw tak, jak to zostało zrobione dla Eventów. Będę wdzięczna za oddanie głosów i komentarze :)
  14. Magyrna

    Dyskusja na temat Teamu i Forum

    ale rozumiem, że jak dorzucisz kamyczek i od nas to nie zaszkodzi? :)
  15. Magyrna

    Dyskusja na temat Teamu i Forum

    Czy będzie ktoś zgłaszał pomysł żeby przed pb na 72h pojawiał się taki zegar jak przed evenatami? (bo to rozumiem jest działanie automatyczne/trigger w kodzie i nikt nic nie musi klikać ani czekac na żadne pozwolenie ORAZ wszystkie serwery będą musiały mieć to samo) Ja bardzo chętnie zagłosuję...
Do góry