• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa Mariame

  1. Mariame

    SOWIA DZIUPLA szuka gracza

    Trwa "okienko transferowe", więc to dobry moment na dołączenie do jednego z najlepszych bractw na serwerze :) Pomożemy rozwikłać tajniki gry i ułatwimy rozwój dzięki sprawnej wymianie handlowej i pomocy w budowie cudów :)
  2. Mariame

    Dyskusja o Sezonie Snów.

    Sama tego nie doświadczyłam, ale można trafić na zadania dzienne - wygraj 1 spotkanie w iglicy walcząc albo wygraj 1 spotkanie w iglicy negocjując (zadania mogą się pojawić, gdy do końca iglicy pozostaje więcej niż 2 dni). Trzeba więc pamiętać, żeby nie przeklikiwać iglicy do końca wcześniej niż...
  3. Mariame

    SOWIA DZIUPLA szuka gracza

    Poszukujemy nowego mieszkańca do naszej Dziupli. Znajdziesz tu wszystko, co bractwo może zaoferować, czyli złoto w iglicy, 18-19 skrzyń w turnieju, wesołą atmosferę na czacie. Czasem nawet nachodzi nas ochota na walkę o zwycięstwo w Przygodzie (na szczęście rzadko :D ). Dołącz do nas, nie...
  4. Mariame

    SOWIA DZIUPLA szuka gracza

    W Dziupli jest ciepło i przytulnie :) Jeśli lubisz sobie trochę podziałać w turnieju i iglicy, jesteś aktywny, rozwijasz miasto, a masz wrażenie, że Twoje obecne bractwo jakby w sen zimowy zapadło, to może warto je zmienić? Napisz w grze do Arcymaga, miejsce jest (albo się znajdzie w razie...
  5. Mariame

    Towarzysz - zmiana nazwy

    To ja chyba wyparłam z pamięci tę epokę, bo ranga towarzysza do tej pory kojarzyła mi się ze starą pieśnią myśliwską "Pojedziemy na łów". A idzie to tak: Pojedziemy na łów, na łów Towarzyszu mój Na łów, na łów, na łowy Do zielonej dąbrowy Towarzyszu mój
  6. Mariame

    Statki

    Czytam o Waszych doświadczeniach z Kupcami i chichocę pod nosem:D Też podobała mi się ta rasa... do czasu postawienia pierwszych małych statków (istnienie dużych zignorowałam, bo stwierdziłam, że mi się nigdzie nie spieszy i nie chciało mi się ich budować tylko po to, żeby za chwilę usuwać)...
  7. Mariame

    Muzeum

    Jeśli dobrze zrozumiałam, to Muzeum to takie: mieć ciastko i zjeść ciastko. Czyli zaoszczędzimy miejsce, bo schowamy do Muzeum część obiektów (np. cuda, budynki ewolucyjne), a jednocześnie będziemy mieli z nich pożytki takie, jak gdyby te obiekty stały swobodnie w mieście, czyli: - efekty cudów...
  8. Mariame

    Dyskusja o Wiki

    Ależ wymyśliliście... Likwidacja wiki... Korzystam z niej bardzo często, choć faktem jest, że właściwie wyłącznie z zestawień dotyczących budynków i antycznych cudów. No i oczywiście z informacji o rasach gościnnych. Nie wiem jak miałabym planować poczynania w grze nie mając tych danych...
  9. Mariame

    Nauka WALKI MANUALNEJ

    W 2 fali można by jeszcze zacząć od wyeliminowania zwiadowcami łucznika zamiast wiedźmy/maga. Obie te jednostki nie mogły uderzyć żaby, a zwiadowcę tylko lekko by zadrapały. Łucznik trochę większe straty robi, choć też nie ma dramatu:)
  10. Mariame

    Gdzie jest poradnik militarny, czy opis manualnej walki

    Poradniczek się tworzy widzę:) Maniakalnie lubię walczyć manualnie i z przyjemnością poczytam w dłuższej wolnej chwili. Może jakiś nieznany mi trick wypatrzę:)
  11. Mariame

    Walka wojskiem w Iglicy w epokach III-IX dla poczatkujacych graczy

    Bardzo dziękuję za wszystko, o czym tu piszecie:) Co prawda nie stosuję się ściśle do tych wskazówek, ale wyciągam z nich wnioski, które przekładam na własny sposób gry. W tym przypadku - skoro da się pokonać iglicę wojskiem na automacie, to tym bardziej powinnam poradzić sobie na manualu...
  12. Mariame

    Dyskusja o wydarzeniu Zamglony Las

    Nie było tak źle w tej mgle:) Na s1 brakuje mi 8 kotów do kompletu artefaktów, na s2 - tylko 4. Z szybkich wyliczeń wychodzi, że zdążę jeszcze nazbierać składników na dwa największe pakiety świateł, tak więc brakujące koty powinnam wyłapać. Oczywiście nie kupowałam składników, bo i po co. Choć...
  13. Mariame

    Dyskusja o Pielgrzymce Czarowników

    Czy warto wybierać duże miejsca mocy, czy raczej małe lub średnie? Niby w dużych są lepsze nagrody, ale też sporo wiedzy kosztują...
Do góry