• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa marzenka24

  1. marzenka24

    nowo zalozone Bractwo Iglicowe Saphira zaprasza

    Brakuje komplet czyli 24 osoby,nooo ale kiedys trzeba zaczac,szybko stworzymy zgrana paczke przy tym dobrze sie bawiac:))
  2. marzenka24

    wazne

    wielkie słowa tutaj padają Andrzej dobrze zauważył, że nie podałam powodu a wiec ,sama go nie znam myślę ze była to zazdrość, no ale nic napisałam raz jeszcze do już byłego mojego Arcy z zapytaniem dlaczego tak postąpił w odpowiedzi usłyszałam słowa przeprosin ,napisał, że on tego nie zrobił i...
  3. marzenka24

    Saphira

    Nowo zalozone Bractwo Saphira szukam graczy poczatkujacych w Elvenar,sluze rada jak szybko i sprawnie rozbudowac miasto,zapraszam do mnie,razem stworzymy silne Krolestwo Elfow:))):elf::diamond:
  4. marzenka24

    Szukam Bractwa ktore co tydzien stoi na szczycie Iglicy ze zlotym medalem

    tak wiem ale nie moge sie do nich dostac oni graja na s1 a ja na s3,wiesz moze jak to zrobic ja probowalam i nie umiem
  5. marzenka24

    wazne

    na pl3
  6. marzenka24

    wazne

    O dziekuje bardzo za podpowiedz,to bardzo mile,ja jestem na bakier z tym wszystkim:))
  7. marzenka24

    wazne

    czy arcy mial prawo usunac mnie z bractwa przed rozdaniem nagrod,zaznaczam,ze do konca aktywnie uczestniczylam w turnieju i dwa dni wczesniej oficjalnie powiadomilam Bractwo,ze po turnieju odchodze,po mojemu to bardzo nie sprawiedliwe,co z tym zrobic?
  8. marzenka24

    Konkurs - Gastronomiczne Świętowanie

    Z Mgly Zrodzeni Kroczą wsrod cieni...
Do góry