• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa mayder

  1. mayder

    Elvenar Global League

    No zaskoczenia dużego nie ma, co owce to owce ;)
  2. mayder

    Koniec gry.

    Już nawalam, FoE i Hades star.
  3. mayder

    Koniec gry.

    Nie będę się rozpisywał bo już to zrobiłem w wiadomościach dla bractw. Tak jak w tytule, kończę swoją przygodę z Elvenarem. Strasznie nudzi i męczy mnie już ta grą więc czas na mnie. Dzięki wszystkim z którymi grałem za wspólną grę i tym z forum za ciekawe i rozgorzałe dyskusje. Życzę miłej gry ;)
  4. mayder

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

    Dla niektórych jest to za trudne jak widać więc nie ma sensu tłuc jednego i tego samego cały czas. Nie do wszystkich dociera.
  5. mayder

    Dyskusja o aktualizacji 1.117

    Nawet tego nie skomentuję bo aż słów mi brak.
  6. mayder

    Dyskusja o aktualizacji 1.117

    Albo ślepy jestem, albo nie wszystkim dali możliwość szukania bo nigdzie tego nie widzę ¯\_(ツ)_/¯
  7. mayder

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

    Jako stały element czyli raz do roku? Już nie przesadzaj, rozumiem jakby każdy event taki był, ale raz do roku to można "przeboleć". @Nusion produkcja żywych u sowy to T4+1?
  8. mayder

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

    Obstawiam że nie tylko tak już jest, ale tak też zostanie więc nie ma się co denerwować niepotrzebnie. Akurat do zdrapki mam neutralne podejście szczególnie że główna nagroda nie jest ciekawa.
  9. mayder

    Dyskusja o wydarzeniu Zamglony Las

    Zależy jak wyglądała jedna kolumna wstecz (ta poza ekranem) to bym użył latarni na tej pierwszej że screena, najwięcej pól by odkryło.
  10. mayder

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

    O ile nie będzie to nagrodą dzienną to i tak nie będzie miała podejścia do Dżinna. I wiem że dżinn może nie wylecieć z iglicy, ale jak wpadnie to jest na 100 dni a nie 30. Jakby ta studnia nie wygasała to miałoby to zdobywanie jednej czy góra dwóch na event miałoby sens.
  11. mayder

    Dyskusja o wydarzeniu Zamglony Las

    Powinni haha a to dobre. Piszesz to o firmie która naprawia błędy w opisach eventów już po ich zakończeniu. Cudów bym się nie spodziewał.
  12. mayder

    Dyskusja o wydarzeniu Zamglony Las

    Dokładnie. Zadania jak bardzo irytujące by nie były to robią się same wystarczy po prostu grać. Jedynie czasu więcej trzeba było poświęcić na samo przechodzenie planszy. No i nie nastawiać się na nagrody dzienne, ale o tym było trąbione na forum zanim jeszcze event wystartował. Może kiedyś tak...
  13. mayder

    Dyskusja o wydarzeniu Zamglony Las

    Bolączki nowych rzeczy. Człowiek musi się nauczyć i przyzwyczaić do nowej mechaniki. Mimo że niektórzy mieli już styczność z tą mechaniką poza elvenarem i pisali czy też robili filmiki jak najlepiej losować to dopóki samemu się nie spróbuje to można nie mieć całkowitej pewności jak to wszystko...
  14. mayder

    Dyskusja o wydarzeniu Zamglony Las

    Całość porównałem na początku tego tematu, można przeczytać. Teraz chciałem porównać samą plansze i jej przechodzenie i jak najbardziej można obie porównywać bo mechanika jest ta sama, odkrywanie pól jest takie samo i nie ma tu znaczenia ilość zadań czy posiadana waluta, samo odkrywanie jest...
  15. mayder

    Dyskusja o wydarzeniu Zamglony Las

    Skończyłem właśnie losowanie i wyniki są następujące: S1 - chatka na 9 i brakuje kilku kotów do 10, 8 nagród dziennych S2 - chatka na 9, kilka kotów do 10, 14 dziennych S3 - chatka na 9, kilka kotów do 10, 10 dziennych Na każdym świecie miałem podobną ilość waluty czyli ok. 5.9k. Miałem robić...
Do góry