• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa mayder

1. mayder

Dyskusja o aktualizacji 1.96

Ja do tego bym jeszcze dodał to że jak naciśnie się ikonę bractwa to pojawia się strona z opisem bractwa a nie listą członków, trochę to denerwuje szczególnie że przyzwyczajony jestem (pewnie nie tylko ja) do tego że od razu pojawia się lista graczy i można od razu łapkować.
  2. mayder

No muszę pochwalić IG bo animacja została w końcu ogarnięta. Dalej jest ale trwa ułamek sekundy tak że nawet się jej nie zauważa. Trochę im to zeszło ale w końcu dali radę :D Teraz tylko pomoc w cudach.
  3. mayder

iglica a zysk portalu

Dla mnie portalówki z bossów mogły by być zamienione na powiedzmy 5 czy 10 sztuk królewskiej renowacji.
  4. mayder

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.4

Poprzednie eventy które miały dwie linie zadań (dzienną i stała) były skończone, chyba IG posłuchało że taki system był najlepszy i do niego powrócili. Poza tym @Nusion by napisała jeśli była by nieskończona linia zadań :)
  5. mayder

Cieszę się ale podchodzę do tego sceptycznie. Skrócenie może być nawet o 1s gdzie animacja potrafi trwać z 10s jak i więcej. Dopóki nie zobaczę na własne oczy to nie będę chwalił.
  6. mayder

Dyskusja o aktualizacji 1.95

Ja już przestałem pytać. Od miesiąca czy dwóch na pytanie o animacje po walce dostajemy odpowiedź że team pracuje w pocie czoła i cały czas przeprowadza niezbędne testy. I tak od miesięcy ᕦ(òóˇ)ᕤ
  7. mayder

Dyskusja o aktualizacji 1.94

No nie do końca bo bug nie był wiadomy od początku więc podejrzenia były kierowane w stronę żaby :P
  8. mayder

Krzyk był bo wraz z pojawieniem się żaby doszedł bug z feniksem :P
  9. mayder

Ale po co w ogóle tracić czas na testowanie? Wyłączyć to całkowicie albo chociaż dać opcje która pozwoli tą animację wyłączyć. Kto będzie chciał to sobie ją zostawi a kto nie to wyłączy. Aż takie to trudne jest do zrobienia że trzeba testy robić? Wy tam w tym IG to chcecie animację "naprawić"...
  10. mayder

Dyskusja o Zimowej Magii.

Na pewno nie wylosuje nagrody dziennej xD
  11. mayder

Też tak myślałem aż wylądowałem w Elvenarze :D i o ile do jakiegoś czasu było dobrze, tak teraz z dnia na dzień jest coraz gorzej.
  12. mayder

Może dopiero w następnej skrzynce będzie? Tak przynajmniej miałem w poprzednich eventach. Mi po aktualizacji apka zabiera 80% ramu i przez to grać się praktycznie nie da :/
  13. mayder

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.4

Wszystkie drogi prowadzą do iglicy :D
  14. mayder

Turniej Marmuru - dyskusja

No nie powiedziałbym że takie obojętne. Dzisiaj na s2 w 7 prowincji na drugiej gwiazdce moje czarodziejki zostały tak zaorane że mogłem tylko truchło posprzątać :D. Wystawiając samych łuczników sytuacja się odwróciła i miałem prawie zerowe straty. Prowincja składała się z jednego mgielnika...
  15. mayder

Dyskusja o aktualizacji 1.93

Zaraz po wprowadzeniu animacji też coś analizowali i zrobili tak że było tylko gorzej. Wcześniej można było szybko pominąć animacje zanim się jeszcze pojawiła, a po tych ich "zmianach" mamy to co teraz. Więc niech nie analizują, nie zmieniają tylko niech to w cholewkę usuną, bo tylko jeszcze...