• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa mayder

1. mayder

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

Karmienie też wydaje się "jednorazowe", coś jak czasówka do przyspieszania bo innej opcji nie widzę.
  2. mayder

To już chyba lepiej będzie pandę na 10 podnieść jak będzie możliwość zamiany artefaktów :P Nawet PW nie daje. Kalka poprzednich budynków tylko inaczej wygląda.
  3. mayder

Poprzedni turniej miałem jeszcze po staremu, ale to pewnie dlatego że niedawno zrobiłem aktualizację do 1.108
  4. mayder

Dzisiaj zauważyłem że teraz wyświetla całkowita ilość punktów w turnieju a nie ilość z ostatniej skrzynki.
  5. mayder

Dyskusja o aktualizacji 1.108

Nie wiem czy ludzie tego nie zauważają czy pomijają przy wymienieniu zalet nowego systemu receptur w akademii, dla mnie najlepsza rzeczą z nowego systemu jest fakt że bardzo ciężko pominąć daną rzecz którą chcemy stworzyć, głównie chodzi mi o wzmocnienia. W poprzednim systemie wzmocnienie (czy...
  6. mayder

Poradnik turniejowy - zamknięty

Orki pojawiają się na albo po dziesiątym kręgu prowincji więc na upartego mogą się pojawić i w początkowych rozdziałach, ale to już ekstremalny przypadek i chyba tylko ludzie z wioskami iglicowymi w 3 rozdziale mogą się z czymś takim spotkać (o ile koszt zwiadu nie przekroczy pojemności ratusza)
  7. mayder

Po moim deszczu zbrojmistrzów przyszła susza bo od miesiąca na trzech światach gdzie na każdym robię całą iglice wpadło mi równe 0 zbrojmistrzów.
  8. mayder

Ja za pierwszym razem jak robiłem turniej że 100% redukcją czasu to mało co nie zwymiotowałem bo tak mi się zrobiło niedobrze od tego klikania. Ale nie może też być tak że od razu będzie można zdobyć 19 skrzyń tylko dlatego że ludzie się przyzwyczaili do robienia wszystkich skrzyń w turnieju.
  9. mayder

Akurat portalówki to są skroty i to nawet ogromne.
  10. mayder

Dokładnie. Nie ma co na razie gdybać i załamywać rąk że będzie trudniej. Programy to zobaczymy. Mi akurat nie będzie przeszkadzało to że będzie trudniej czy mniej PW zdobędę. Aktualnie mam możliwości robienia turniejów na maksa i wyciągania z nich sporych ilości PW ale tego nie robię bo jak...
  11. mayder

Nazwę bractwa będziesz musiała zmienić w zależności ile będziecie robić :P
  12. mayder

... ale to jest IG, tu nie ma co się doszukiwać logiki :P
  13. mayder

U mnie po wprowadzeniu zmian dużo się nie zmieni. Będę robił turnieje tak jak większość ich robię do tej pory, wystawienie wzmocnienia do zdrowia jednostek, nakarmienie ptaka i będę walczył, testował i obserwował co, jak i z czym. Druga sprawa to jeśli negocjacje mają być obniżone o połowę to...
  14. mayder

Myślę że to jeszcze ulegnie zmianie. Najpierw na becie protestują i jak otrzymają feedback to może dostosują odpowiednio.
  15. mayder

A w ostatniej portalówka 100% xD