• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa mayder

1. mayder

Dyskusja o aktualizacji 1.94

Ale po co w ogóle tracić czas na testowanie? Wyłączyć to całkowicie albo chociaż dać opcje która pozwoli tą animację wyłączyć. Kto będzie chciał to sobie ją zostawi a kto nie to wyłączy. Aż takie to trudne jest do zrobienia że trzeba testy robić? Wy tam w tym IG to chcecie animację "naprawić"...
  2. mayder

Dyskusja o Zimowej Magii.

Na pewno nie wylosuje nagrody dziennej xD
  3. mayder

Też tak myślałem aż wylądowałem w Elvenarze :D i o ile do jakiegoś czasu było dobrze, tak teraz z dnia na dzień jest coraz gorzej.
  4. mayder

Może dopiero w następnej skrzynce będzie? Tak przynajmniej miałem w poprzednich eventach. Mi po aktualizacji apka zabiera 80% ramu i przez to grać się praktycznie nie da :/
  5. mayder

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.4

Wszystkie drogi prowadzą do iglicy :D
  6. mayder

Turniej Marmuru - dyskusja

No nie powiedziałbym że takie obojętne. Dzisiaj na s2 w 7 prowincji na drugiej gwiazdce moje czarodziejki zostały tak zaorane że mogłem tylko truchło posprzątać :D. Wystawiając samych łuczników sytuacja się odwróciła i miałem prawie zerowe straty. Prowincja składała się z jednego mgielnika...
  7. mayder

Dyskusja o aktualizacji 1.93

Zaraz po wprowadzeniu animacji też coś analizowali i zrobili tak że było tylko gorzej. Wcześniej można było szybko pominąć animacje zanim się jeszcze pojawiła, a po tych ich "zmianach" mamy to co teraz. Więc niech nie analizują, nie zmieniają tylko niech to w cholewkę usuną, bo tylko jeszcze...
  8. mayder

Ehhh ja rozumiem że chcą dodawać coś nowego, ale naprawdę lepiej by było jakby zajęli się dodawaniem rzeczy których nie ma, a ludzie ich potrzebują (mówię o pomocy w cudach na apce).
  9. mayder

Turniej Pylu - dyskusja

No więc i ja podzielę się moimi obserwacjami z turnieju pyłu. Rasa/rozdział: Ludzie/XIII Budynki wzmacniające: Iglice(16), opactwo(6), źródła (4) Dodatkowe budynki wzmacniające: Feniks ognia, krasnoludzki zbrojmistrz, oświecony lekki strzelec X2 Sposób walki: auto Spostrzeżenia ogólne: Z...
  10. mayder

No to jak zwiększają się i można tylko z produkcji to faktycznie polecieli na całego :D. Wiedziałem żeby zapas studni zrobić :P
  11. mayder

A czy te zadania na produkcję zasobów zwiększają się tak jak to było wcześniej, czyli z małej na pokaźną itd.?
  12. mayder

Stan żywych towarów - aplikacja

Jak najbardziej na tak. Sam jak doszedłem do etapu żywych towarów przez chwilę zastanawiałem się czy to może przez to że kupca nie rozbudowałem, ale po opracowaniu i rozbudowaniu dalej nie miałem podglądu żywych towarów. Musiałem się spytać czy to tylko u mnie jakiś bug czy tak jest. No i...
  13. mayder

Team Elvenaru jest zbytnio zajęty robieniem nowych animacji to i czasu na wymyślenie eventu zabrakło :D
  14. mayder

Dyskusja o aktualizacji 1.92

Dokładnie o to mi chodzi. Widać im się za bardzo nudzi żeby zmieniać animacje czegoś co i tak wg. mnie tej animacji nie potrzebuje. Teraz tylko modlić się żeby ta zmiana czegoś nie popsuła i nie okazało się że motywki będzie się rozdawać tak długo jak się turniej robi :p
  15. mayder

Dyskusja o aktualizacji 1.92

Czy mi się tylko wydaje, czy na apce animacja otrzymania skrzynki za pomoc sąsiedzką się trochę zmieniła?